Výživové okénko
Výživové okénko
Výživové okénko
Výživové okénko
Výživové okénko
Výživové okénko
Výživové okénko

Víte, že... časomíra přeje připraveným?

Na kolik doporučení, která denně slýcháte či čtete, reagujete větou, že to se vám určitě nemůže stát? A přesto to, co téměř s jistotou neočekáváte, se vám stane. A nejhorší je, když celá věc končí v křeči…

V minulém newsletteru, který byl věnován doplňku Enervit Magnesium Sport, jsme pro předcházení křečím při sportu doporučovali pít tento nápoj i v posledních dnech před závodem a nečekat na to, až křeče přijdou během výkonu. Kolik z vás si u tohoto preventivního opatření řeklo, že vás se to netýká a křeče nepřijdou? A u kolika z vás se pak během sportu náhle objevila křečovitá grimasa v obličeji doprovázená stejně křečovitou bolestí ve svalech? Tohle už byste nikdy zažít nechtěli.

 

Proto pro vás máme novinku – Enervit Salt Caps, navíc s praktickým dávkovačem pro snazší doplňování protikřečových živin během sportu. Pomocí Enervit Salt Caps zažehnáte příznaky křečí během sportu, a to především:

  • díky obsaženému sodíku (nejzastoupenější „protikřečová“ minerální látka obsažená v potu – tedy během pocení ji nejvíce ztrácíme),
  • umocněnému navíc účinky vitaminu D (přispívá k udržení přirozené funkce svalstva)
  • a vitaminy skupiny B, které podporují optimální funkčnost energetického metabolismu během sportu.

 

Takže máte vše potřebné, abyste tělu doplnili vše, co aktuálně během sportu nejvíce potřebuje pro kvalitní sportovní výkon. Enervit Salt Caps s další podporou iontovým nápojem Enervit G Sport a doplňováním energie třeba prostřednictvím Enervit gelů (které se s Enervit Salt Caps a Enervit G Sport synergicky podporují) budete moci naplno ukázat, co ve vás je. A žádná křeč vás už na trati nezastaví.