Výživové okénko
Výživové okénko
Výživové okénko
Výživové okénko
Výživové okénko
Výživové okénko
Výživové okénko

Víte, že… pohled na růst výkonnosti vyžaduje konzistentní přístup?

Chceme-li ovlivňovat růst výkonnosti, měli bychom jednat ve shodě s fyziologií, tedy s tím, jak pracuje náš organizmus. Ruku v ruce s tím pak koncipovat naše tréninky a jim uzpůsobovat výživu – tedy doplňování energie, stavebních látek a živin. A protože fyziologie je z pohledu našich životů neměnná, i náš přístup k rozvoji výkonnosti založený na fyziologickém trénování a výživě by měl být konzistentní. Tedy žádné módní vlny, žádné převratné trendy, které vznikají jako houby po dešti a stejně tak rychle i zanikají – protože nevycházejí z fyziologie, ale z domněnek.

Enervit Performance Bar je tyčinka pro vytrvalostní sportovce vyvinutá v době, kdy ještě „tyčinkový boom“ nebyl ani v plenkách. Proto se v ní zrcadlí lidská fyziologie a žádné módní výstřelky. Tyčinka je určena k doplňování makroživin (sacharidy, tuky, bílkoviny) při dlouhých sportovních výkonech a synergicky spolupracuje s energetickými gely i iontovým nápojem.

 

Enervit Performance Bar si naplňování tohoto úkolu uchovala po dlouhé roky a dodnes je v tom velmi úspěšná – pomáhá zvyšovat výkonnost sportovců tím, že přesně vystihuje potřeby organizmu při dlouhých výkonech. Její složení s komplexním mixem živin pro ideální sportovní svačinu na dlouhé tréninky a závody obstálo v průběhu let, i v době tyčinkového „bláznovství“.

 

Enervit Performance Bar proto patří už od svého zrodu dávno před „tyčinkovým boomem“ do výbavy vytrvalců a v nadsázce řečeno už mnoha sportovcům zachránila život. Třeba tím, že během fatálního hlaďáku nemuseli jíst jehličí nebo zaprášené šťovíky u silnice. Jako jedna z mála je navíc bez polevy, což znamená, že neupatlá.

 

To všechno jsou důvody, proč si Enervit Performance Bar zachovává po mnoho let svoje vysoké postavení v jídelníčku sportovců jako ideální tyčinka pro vytrvalostní výkony.