Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Běhej lesy hlásí rekord, pokračování v Lednici

Dva ze sedmi závodů úspěšného běžeckého seriálu jsou za námi a přilákaly rekordní počet běžců a běžkyň. Na úvodní závod v Brdech se přihlásilo o zhruba 300 lidí více než v loňském roce, pokračování v okolí Karlštejna se pak účastnilo poprvé v historii seriálu přes 2000 běžců. Všem pomáhal i Enervit, a to jak na občerstvovacích stanicích, tak na červeném stánku, který nechybí na žádném ze závodů.

V Brdech se kapacita 1 000 dospělých naplnila se šestitýdenním předstihem, a tak ji organizátoři po dohodě s CHKO a Vojenskými lesy a statky navýšili na 1 500. I tak bylo téměř vyprodáno a své závody si samozřejmě zaběhly i děti.

Druhý podnik v okolí Karlštejna, který nabízí výjimečnou atmosféru běhu v lomu Velká Amerika, byl rekordní hned v několika ohledech. O počtu účastníků už byla řeč, na startu se jich sešlo 2300. Kapacita byla navíc naplněna už dva měsíce před závodem, což je další rekord, a Karlštejn byl také rekordně mezinárodní – na trať se vydali běžci a běžkyně ze 14 různých zemí.

Další podnik Běhej lesy se poběží tuto sobotu v nádherném prostředí: odstartujte přímo ze zámecké zahrady Státního zámku Lednice a povede Lednicko-valtickým areálem. Aby běžcům na trati „nedošlo“, bude na občerstvovacích stanicích k dispozici iontový nápoj Enervit G Sport a na každého účastníka čeká i dávka energie přímo na našem červeném stánku. Tam si také každý může vybrat potřebné doplňky pro nastartování organizmu (Enervit PRE Sport), energii (tablety Enervit GT Sport, gely Enervitene Sport, koncentráty Enervitene Sport Competition) i následnou regeneraci (Enervit R2 Sport).

Zlomte vaz a ať to běhá!