Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Budeme na pražském veletrhu Sport Expo, přijďte za námi!

Hned na začátku května se chystáme na další sportovní veletrh. Tentokrát vyrazíme se sportovní výživou Enervit na Sport Expo, prestižní veletrh zasvěcený sportu a předcházející velké sportovní události - Pražskému maratonu. Na Výstavišti v Holešovicích můžete načerpat energii na maraton i jiné sportovní cíle!

Přijďte se ve dnech 2.-5. května podívat, co je ve světě sportovních potřeb a vybavení nového, vyzkoušet si nové sportovní aktivity a doplnit zásoby potřebné energie pro vaše sportovní výkony. My se na vás budeme těšit v našem tradičním červeném stánku s ochotným a proškoleným personálem, který poradí, jaká výživa a produkty jsou nejvhodnější právě pro vás. Seznámit se můžete také s novinkou v podobě Enervit Maltodextrin Fructose. Rádi vám představíme naše produkty a jejich přínosy pro sportovní výkon, aby se vám sportovalo lépe!

 

Pokud chcete inspiraci hned teď, mrkněte na náš projekt Sportuj lépe nebo na výživové strategie, které vám pomohou s výběrem toho nejlepšího pro přesně daný tip tréninku či závodu. Vybírat můžete také z našich výživových plánů - výhodných balíčků sportovní výživy poskladných přesně an míru vašemu výkonu. Spolehněte se na Enervit – specialistu na výživu pro vytrvalce!