Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Chcete vědět, jak sportovat lépe? Přijďte na náš květnový seminář!

V úterý 15. 5. pořádáme ve spolupráci s organizátory cyklistického závodu Bike Prague další seminář v rámci programu SPORTUJ LÉPE. Řeč bude o tom, jak zlepšit vytrvalecký výkon i jak se poprat s víkendovým závodem. Seminář bude opět spojený i s ochutnávkou produktů Enervitu.

Seminář bude věnovaný především výživě ve sportu, tedy jak se správně stravovat, jak vlastně naše tělo při zátěži funguje a co k maximálnímu vytrvaleckému výkonu potřebuje. Dozvíte se základní poznatky z fyziologie od specialisty na biochemii a trénink Petra Nováka ze Sport&Races. V další části pak bude řeč o vhodných energetických zdrojích pro váš výkon v podání Karolíny Preislerové, bývalé juniorské reprezentantky v běhu na lyžích.

 

Seminář s názvem Jak zlepšit vytrvalecký výkon proběhne v úterý 15. 5. od 17:00 v Praze, na adrese Přívozní 2A (budova Ogilvy & Mather Czech Republic). Zúčastnit se ho může kdokoli a účast na semináři je ZDARMA. Z důvodu omezené kapacity je ale třeba se zaregistrovat zde: www.enervit.cz/seminar.   

 

Těšíme se na Vaši účast!