Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Ford Challenge Prague v červenci ovládne Prahu a my budeme u toho!

Tisíce lidí kolem trati a krásné závodní prostředí s kulisami Prahy. To jsou ty nejatraktivnější aspekty triatlonového závodu Ford Challenge Prague, který se letos uskuteční podruhé. Na konci července budeme v Praze i my, Enervit je totiž hlavním výživovým partnerem závodu. Jsme specialisté na výživu pro vytrvalce, takže na takové akci prostě nemůžeme chybět!

Plavání ve Vltavě, cyklistická část ulicemi Prahy i mimo ně a běh podél břehů Vltavy s výhledy na Pražský hrad, Karlův most nebo Národní divadlo. Tahle jedinečná atmosféra láká na start triatlonisty z celého světa, které zve i ambasador závodu a člen Enervit Teamu Filip Ospalý.

Challenge Prague nabízí kromě hlavního a štafetového závodu i dětský běžecký závod a také možnost vyzkoušet si triatlon v závodě na krátké vzdálenosti. ChallengeTRY-ATHLON se skládá z 380 metrů plavání, 18 kilometrů na kole a 4,2kilometrového běhu. Všechny závody se uskuteční v sobotu 28. července, kromě toho dětského, který proběhne už o den dříve.

Součástí Challenge Prague bude i EXPO se stánky vystavovatelů, na kterém samozřejmě budeme i my. Sportovní výživa Enervit bude k dispozici také na občerstvovacích stanicích a doplnit vše potřebné před závodem bude možné i na našem červeném stánku přímo na místě.

Dorazte si zasportovat, nebo se jen podívat – bude to stát za to!