Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Iontový nápoj Enervit Isotonic Drink uspěl v testu časopisu Běhej.com

Jaký ionťák je nejlepší? Odpověď se rozhodla během léta najít redakce běžeckého časopisu Běhej.com, která otestovala 20 iontových nápojů různých výrobců. Mezi nimi i náš Enervit Isotonic Drink, který dosáhl na nejlepší možné hodnocení – pět hvězdiček z pěti.

Maximální počet hvězdiček obdržel Enervit Isotonic Drink za použití při výkonu (k čemuž je i určený) i chuť. Velmi dobře byla hodnocena také rozpustitelnost nebo subjektivní pocit při výkonu – tedy jak testující hodnotili přínos iontového nápoje přímo během sportu.

Velmi příznivá je i cena ionťáku Enervit Isotonic Drink ve srovnání s konkurencí – z první desítky je jasně nejlevnější při přepočtu na litr hotového (hypotonického) nápoje.

I test časopisu Běhej.com tak potvrdil vysokou kvalitu sportovní výživy Enervit. Velmi dobře navíc dopadl i energetický nápoj Enervit Maltodextrin Fructose, který redakce do testu také zařadila. Jeho přínos – zejména z pohledu dodání energie během výkonu – byl hodnocený velmi pozitivně a dosáhl na nejvyšší udělenou známku v testu, což byly 4 hvězdičky.

Iontový nápoj Enervit Isotonic Drink i energetický nápoj Enervit Maltodextrin Fructose seženete u našich prodejců nebo na našem e-shopu s kompletním portfoliem Enervitu. U detailu produktů se pak dozvíte vše potřebné k užívání, složení i přínosu pro váš výkon.