Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Legendární R2 mění název a obal – přichází Enervit Recovery Drink

Kdo by neznal Enervit R2 Sport, regenerační nápoj, který se mezi vytrvalostními sportovci stal legendou. Jeho název a obal se teď mění, stále ale platí, že nabídne regeneraci, kterou skutečně cítíte. Jen pod novým jménem Enervit Recovery Drink.

Nový název jasně říká, co je produkt zač a k čemu je. Recovery = zotavení, regenerace; drink = nápoj, pití. Už podle jména je tak patrné, že se jedná o regenerační nápoj. Třeba pro ty, kteří s ním ještě neměli tu čest. Změna je součástí letošních úprav názvů a obalů u některých produktů, o kterých jsme psali už zde. Sportovní výživa Enervit se tak dočkala moderního designu a ještě srozumitelnějších etiket.

Enervit Recovery Drink, který zatím znáte pod jménem Enervit R2 Sport, je povýkonový nápoj urychlující procesy obnovy sil organizmu po závodě, tréninku a po déletrvající fyzické aktivitě. Rychle doplňuje:

  • vyčerpané zásoby energie pomocí velkého množství různých druhů sacharidů (dextróza, sacharóza a maltodextriny),
  • aminokyseliny L-glutamin a BCAA, které přispívají k zachování a růstu (obnově) svalových vláken po výkonu,
  • vypocené minerální látky (sodík, draslík, hořčík) a vitaminy.

Díky Enervit Recovery Drink (R2 Sport) můžete intenzivně trénovat častěji a čas po závodě pro Vás přestane být bolestivým utrpením.

S novým balením se jako první setkáte u jednorázových sáčků, postupně pak i u dóz, které se na trh dostanou po vyčerpání skladových zásob Enervit R2 Sort.