Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Limitovaná edice: nové příchutě energetických koncentrátů

Vyzkoušejte nové, limitované příchutě našich energetických koncentrátů, které nabízejí velkou dávku rychlé energie pro vaše sportovní výkony. Objednat si nově můžete Enervitene Sport Competition s višňovou příchutí a kofeinem a Enervitene Sport Concentrate s příchutí zeleného čaje.

Enervitene Sport Concentrate: Velká dávka rychlé energie

Energetický koncentrát pro účinné povzbuzení díky kombinaci rychlých sacharidů jste mohli dosud využívat s příchutí citronu a pomeranče, teď přichází na scénu zelený čaj. Koncentrát obsahuje sacharidy maltózu a glukózu jako zdroje rychlé energie a k tomu vitaminy skupiny B přispívající ke snížení míry únavy a vyčerpání a podporující správný energetický metabolismus. Díky velké dávce energie doporučujeme koncentrát užívat v závěru závodu, v případě krize nebo před náročným úsekem. Dona nástupu účinku je do 5 minut, doba účinku cca 30 minut. Objednávat můžete zde.

 

Enervitene Sport Competition: Blesková energie v koňské dávce

Obsahuje speciální směs maltodextrinu a fruktózy, které ve správném poměru a množství zlepší využitelnost energie ze sacharidů. Přispívá tak k optimálnímu využití svalového glykogenu při sportovním výkonu. Rychlé a intenzivní „nakopnutí“ je skutečně cítit a je umocněno obsahem kofeinu v množství 25,2 mg v jednom koncentrátu. Díky praktickému a bezpečnému obalu s uzávěrem je možné příjem koncentrátů rozdělit na více dávek v průběhu výkonu. Doporučujeme užívat v závěru závodu, v případě krize nebo před náročným úsekem.

Enervitene Sport Competition obstál i v testu časopisu Cykloservis a portálu www.cykl.cz (podrobnosti zde).

 

Všechny příchutě energetických koncentrátů Enervitene můžete objednávat v našem e-shopu.