Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Máme pro vás nové tyčinky: s rostlinnými proteiny i oříšky a ovoce

Při sportovní aktivitě i jako ideální svačinka přes den se hodí naše nové tyčinky. Enervit Power Time předtavuje bezlepkovou outdoor tyčinku se sušeným ovocem, oříšky a vitamíny. Enervit Vegetal Protein Bar pak nabízí kvalitní neživočišné bílkoviny a je tak vhodná i pro vegetariány. Navíc je také bez lepku.

Enervit Power Time

Ideální tyčinka vhodná k doplnění energie kdykoliv během dne. Optimální energetická vzpruha pro ty, kdo vykonává aktivní životní styl, a to zejména outdoor sportovce včetně milovníků hor a zimních sportů. Šťavnatá energetická outdoor svačinka obsahuje vitamíny a je bez lepku. Nabízíme ji ve dvou druzích: quinoa + ovoce a oříšky + ovoce.

 

Enervit Vegetal Protein Bar

Proteinová tyčinka pro vegetariány je bohatá na kvalitní neživočišné bílkoviny. Obsahuje 23 % výhradně rostlinných bílkovin z hrachu a rýže. Tyčinka je vhodná při sportovní aktivitě i jako ideální svačinka během dne. Je také zdrojem vitamínu B6, který přispívá k optimálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu a ke snížení únavy a vyčerpání. Je bezlepková a její příchuť je čokoláda + brusinka.

 

Obě tyčinky koupíte na našem e-shopu, kde najdete i další letošní novinky od Enervitu pro vaše lepší výkony. Sportujte lépe!