Aktualita
Aktualita
Aktualita

Měsíc do startu Jizerské 50: Jaký bude 52. ročník legendárního závodu?

Velká sportovní událost se blíží, start Jizerské 50 proběhne přesně za měsíc. I letos je jejím výživovým partnerem Enervit, který vám pomůže sportovat lépe. Registrace budou opět probíhat v Obchodním centru Nisa, kde narazíte i na červené stánky Enervitu se vším potřebným, co potřebujete z oblasti výživy před, během a po závodě.

Organizátoři vyhlížejí nový účastnický rekord. Ten stanovil loňský ročník a více než 7000 přihlášených lyžařů na závody Jizerské 50. Nejkratší z tratí, ČT Jizerská 10, byla už v prosinci vyprodaná. Hlavní závod na 50 km hlásil 1000 účastníků už na začátku září 2018 a v listopadu zbývala pouhá třetina míst.

V Bedřichově se opět pojede několik závodů různých distancí – od sprintu, přes štafety po hlavní 50km závod:

ČEZ Jizerská 50

Kompletní program závodů najdete na webu Jizerské 50.

Kde se přihlásit?

Registrace na Jizerskou 50 probíhá online na stránkách www.sportid.cz, kde si můžete také objednat balíček sportovní výživy Enervit sestavený přesně pro vaši účast na závodě, a to podle odhadované doby strávené ve stopě. Tak abyste byli perfektně připraveni na start, měli dostatek energie během závodu a umožnili tělu zregenerovat po náročném sportovním výkonu. Speciální balíčky najdete i na našem e-shopu, kde se snadno vybavíte i na své tréninky, abyste byli dobře připraveni!

Sledujte náš web a připravte se dokonale na jubilejní 50. ročník Jizerské 50 – chystáme pro vás výživový seriál!