Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Míříme na cyklistický Bike Prague

Start a cíl přímo v Praze, nová upravená trať závodu v atraktivních lokalitách a dvě varianty trasy lišící se délkou. To všechno nabízí tradiční cyklistický závod Bike Prague, jehož výživovým partnerem je Enervit. Naše produkty najdete na občerstvovacích stanicích i na našem červeném stánku, kam si můžete přijít pro energii - pro každého něco máme, stačí říct!

Závod se jede v sobotu 20. 5. a startuje přímo před Galerií Butovice v Praze. Právě tam bude v sobotu i umístěn i Enervit stánek, další pak bude od pátku v pasáži nákupního centra. V něm si mohou bikeři vyzvednout výživové balíčky na míru, které si objednali při registraci, a nebo si balíček koupit, pokud ho ještě objednaný nemají. Registrace a výdej startovních balíčků probíhá už od pátečního odpoledne.

 

V sobotu se na start postupně postaví děti různých věkových kategorií a poté muži a ženy účastnící se hlavního závodu, který patří do prestižní mezinárodní série Inter-Mountain Series. Unikátní je závod mimo jiné v tom, že až přímo na trati se můžete rozhodnout, zda absolvujete kratší (35 km), nebo delší (65 km) trať.

 

Dlouhá trasa je určena ostříleným bikerům i těm, kteří mají rádi výzvy. Těšit se můžete na technické sjezdy, prudké výjezdy, brod a další zajímavá místa. Trasa má převýšení 1 200 metrů.

Kratší trasa potěší všechny, kteří jezdí rádi na kole a mají chuť zažít atmosféru závodu. Trasa vede po širokých cestách bez technických libůstek a dá se jet i na trekovém kole.  Délka je 35 km a nastoupáte při ní 600 metrů.

 

Kompletní informace najdete na stránkách Bike Prague.