Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Nová odběrní místa Enervitu v Brně, Přerově a Chrudimi

Abychom vám byli stále blíž, domluvili jsme se na užší spolupráci s dalšími třemi prodejnami, ve kterých jednak seženete téměř kompletní portfolio Enervit produktů, a také je můžete využít pro osobní odběr objednávky z našeho e-shopu. K dispozici už je vám tak celkem šestice prodejen!

Naše partnerské prodejny pečlivě vybíráme a můžeme tak zaručit, že si v nich každý sportovec přijde na své. Moderní interiéry, kvalitní výrobky a profesionální obsluha. To vše najdete ve sportovních prodejnách, se kterými úzce spolupracujeme. K jablonecké endorfin factory, libereckému Kerda sportu a pražskému Sporticusu se v březnu přidaly další tři:

Sun sport, Brno

Obchod pro vodáky, horolezce, turisty a milovníky běhu na lyžích nabízí nejen široký sortiment sportovního vybavení, ale také půjčovnu a servis.

Adresa: Kšírova 32, 619 00 Brno

WEB: www.sunsport.cz/

 

Best4Run, Přerov

Běžecká speciálka s bohatou nabídkou běžeckých bot, oblečení i vybavení včetně sportovní výživy Enervit. Můžete využít i diagnostiky došlapu.

Adresa: Tovární 2993/4, 750 02 Přerov (za HM Albert)

WEB: www.best4run.cz/

 

Bike Sport, Chrudim

Prodejna specializující se na jízdní kola a vybavení pro rekreační i závodní cyklistiku. V obchodě najdete i outdoorové vybavení a funkční oblečení pro sport a volný čas.

Adresa: V Tejnecku 543, 537 01 Chrudim

WEB: www.bike-sport-shop.cz/

 

Všechny tyto prodejny slouží zároveň jako výdejní místo objednávek z Enervit e-shopu.