Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

O víkendu se jel Orlický maraton, SkiTour je v polovině

Třetím závodem letošního ročníku SkiTour byl o víkendu Orlický maraton, na kterém se dařilo i členům Enervit Teamu. Největší český seriál v běhu na lyžích je přesně v polovině a příští týden ho čeká jednoznačný vrchol v podobě Jizerské 50.

Kvůli sněhovým podmínkám byl závod v Orlických horách přesunutý na Šerlich, kde se na start postavilo přes 800 běžců na lyžích včetně dětí. V sobotu se jely právě dětské závody a také 22 km volnou technikou, v neděli pak závody na 11, 22 a 33 km klasicky.

Sobotní bruslařský závod vyhráli Eva Vrabcová Nývltová a Petr Javůrek z Kasper Swix Teamu, který spoléhá na Enervit. Naše sportovní výživa byla opět k dispozici přímo na místě, v červeném stánku i na občerstvovačkách. V nedělním hlavním závodě triumfovali Daniel Máka a Anna Kožíšková, na stupních ovšem nechyběli ani členové Silvini Madshus Teamu Zuzana Kocumová (2.) a Václav Sedláček (3.).

Dalším závodem SkiTour bude Jizerská 50, jejíž program začíná v pátek 16. 2. a vygraduje hlavním závodem na 50 km v neděli 18. 2. I na něm vám pomůžeme sportovat lépe a připravit se můžete už teď díky našemu výživovému seriálu.

Kompletní výsledky a informace o SkiTour najdete na webu seriálu.