Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

O víkendu vyrážíme do hor: pokračuje seriál Běhej lesy a jede se Bike-O-Challenge

Tentokrát nemíříme do nejvyšších českých pohoří, ale do zajímavých lokalit na pomezí Čech a Moravy. Stánek Enervitu a energii s občerstvením v podobě energetických tablet Enervit GT Sport a iontového nápoje Enervit G Sport najdete na čtvrtém podniku seriálu Běhej lesy v prostředí Žďárských vrchů a na orientačním závodě dvojic na horských kolech v Železných horách.

Běhej lesy má za sebou tři rekordní zastávky (více zde) a těší se na účastníky čtvrté v pořadí, která je v programu seriálu poprvé. Běhej lesy Vysočina odstartuje v sobotu 22. 7. u obce Milovy nedaleko Žďáru nad Sázovou a Nového Města na Moravě. Závod vede Žďárskými vrchy nádhernou přírodou bohatou na nejrůznější skalní útvary včetně skalních měst. Jak je již dobrým zvykem, cesty povedou opět po měkkých cestách a k dispozici bude stánek Enervitu pro doplnění všeho potřebného pro bezproblémové zvládnutí závodu o délce 12, respektive 21 km. Více informací najdete zde.

V sobotu a v neděli 22. a 23. 7. proběhne v Železných horách Bike-O-Challenge, dvoudenní cyklo-orientační bodovací závod dvojic pro širší sportovní veřejnost. Centrem závodu bude koupaliště Konopáč poblíž Heřmanova Městce a na závodníky čekají tratě o délkách, které si sami stanoví na základě svých možností – cílem je nasbírat co nejvíce bodů v časových limitech, které činí pro sobotu 6 hodin a pro neděli 4 hodiny. Ani na tomto závodě nebude chybět energie, pitný režim a stánek Enervitu, který pomůže po oba dny všem sportovcům k lepším výkonům. Více informací najdete zde.