Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

O víkendu vyrážíme za běžci – na Běhej lesy a Valašský hrb

Druhým závodem pokračuje seriál Běhej lesy, který v sobotu zamíří do atraktivní lokality Karlštejnska. Po hřebenu beskydských vrchů se zase proběhnou účastníci závodu Enervit Valašský hrb. A na obou akcích bude i Enervit se svým stánkem a špičkovou sportovní výživou, která pomůže nastartovat organizmus před, dodat energii v průběhu a pomoci s regenerací po závodě.

Na obou běžeckých akcích si účastníci mohou přijít na stánek Enervitu pro energii na závod – máme pro ně připravené energetické tablety a gely jako „povinnou“ výbavu a dokoupit je samozřejmě možné i další produkty Enervitu. Iontový nápoj GT Sport pak bude nachystaný na občerstvovacích stanicích.

 

Běhej lesy čeká v sobotu parádní zastávka – běh v okolí Karlštejna s proběhnutím lomu Velká Amerika u Mořiny patří k nejhezčím běžeckým zážitkům seriálu a loni právě tento podnik uspěl v anketě serveru běhej.com o nejhezčí závod prvního pololetí. I letos to bude stát za to!

 

Enervit Valašský hrb je běžecký (rychlochodecký) denní závod jednotlivců, jehož trať je vedena po „hřebenu“ beskydských vrchů, mimo silnice. Plynule vlnitý terén v nádherném prostředí krásných lesů můžete vychutnávat v sobotu na 10, 20, 30 a 50kilometrové vzdálenosti s převýšením až 1913 metrů, které platí pro nejdelší trať. A to už se správná energie hodí! Spolehnout se můžete na Enervit – stačí přijít k našemu červenému stánku.