Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

One Hand Gel uspěl v testu cyklistického serveru cykl.cz

Naši letošní revoluční novinku v podobě energetického gelu, který snadno otevřete jednou rukou, vyzkoušeli i redaktoři cyklistického serveru www.cykl.cz a časopisu Cykloservis. Jak byli s Enervitene Sport Gel One Hand spokojení? Na jedničku!

"Stačí dobrý nápad, který může přinést zajímavou inovaci. Tím je bezesporu jednoruké otevírání gelu Enervit Enervitene Sport One hand," píší v úvodu svého článku, který najdete zde. Jako výhodu vidí především to, že není třeba prát se s otevíráním zuby, což může být pro mnohé problém, i eliminaci rizika říznutí o obal. Jako praktické hodnotí také rozdělení gelu do dvou dávek, tedy samostatných balení po 12,5 ml.

Tuhle exkluzivní novinku letošního roku můžete objednat na našem e-shopu, kde seženete Enervitene One Hand gel s colovou příchutí nebo ve variantě s kofeinem a příchutí citrusu. Nový energetický gel, na jehož otevření vám stačí jen JEDNA RUKA, pomáhá s postupným doplňováním energie v průběhu déletrvající fyzické námahy, jak jste zvyklí. Jenže mnohem pohodlněji! Stačí přehnout, stlačit a vypít.