Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Pozvánka na sportovní kemp Sport&Races

Na začátku září proběhne na Šumavě další z oblíbených sportovních kempů našich partnerů ze Sport&Races. Na Modravě si přijdou na své všichni cyklisté, lokalita je navíc už dobře vyzkoušená z jarního kempu. Tentokrát soustředění proběhne v termínu od 7. do 10. září a cílem bude slovy organizátorů „pokochat se Šumavou a načerpat energii do poslední části cyklistické sezóny.“

V rámci projektu Sportuj lépe vám nabízíme další možnost kvalitního tréninku ve skupině Petra Nováka – cyklisty, biochemika a trenéra v jedné osobě, který má bohaté zkušenosti ze závodní, trenérské i medicínské praxe. „Na jarním tréninkovém kempu nás lokalita Modravy nadchla a všem zúčastněným se líbila. Proběhla tam také finální příprava SportRaces – ISAAC týmu na závodní sezónu, což se nádherně zúročilo hned o týden později na Mamut Tour,“ říká Petr Novák stojící za projektem Sport&Races, o kterém jsme psali zde.

Cena pro trénující se Sport&Races a členy Eenrvit Teamu je 3 690 Kč, pro klienty, kteří nejsou členy Sport&Races 3 990 Kč. V ceně je zahrnut balíček sportovní výživy Enervit, ubytování na Klostermannově chatě a polopenze. Pozor, počet míst je omezený! Hlásit se můžete zde.