Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Představujeme Enervit novinky na sezonu 2018

Do letošní sezony vytrvalostních sportů vypouštíme šest novinek, které vám pomůžou sportovat lépe. V naší nabídce nově objevíte revoluční Betaina Endurance Sport, proteinový nápoj i tyčinku pro vegetariány, mix minerálních látek a vitamínů nebo bezlepkovou outdoor tyčinku se sušeným ovocem, oříšky a vitamíny.

Enervit Betaina Endurance Sports 

Nastavte své tělo na růst výkonnosti s dalším revolučním produktem od Enervitu, který je postavený na fyziologii sportovního výkonu. Tato sypká směs pro přípravu nápoje podporuje výkonnost tím, že potlačuje homocystein, který způsobuje únavu. Právě ten je (kromě nedostatku energetických zdrojů) ve velké míře odpovědný za únavu, přetrénování a ztrátu formy. Čím nižší hladinu homocysteinu budeme mít, tím vyšší bude naše výkonnost. Betain obsažený v Enervit Betaina Endurance Sports hladinu homocysteinu snižuje a společně s vitaminem C a vitaminem D podporuje růst výkonnosti sportovce především u vytrvalostních sportů.

Koupit na e-shopu.

 

Enervit Salt Caps

Sportovní vitaminový doplněk s minerálními látkami na bázi sodných solí pro intenzivní sportovní výkon. Sodík podporuje svalové kontrakce a přenosy nervových impulzů a jelikož patří mezi nejvíce zastoupené minerální látky v potu, může jeho nadměrný úbytek vést až ke svalovým křečím. Proto je vhodné jej během sportu adekvátně doplňovat. Vitamin C a vitaminy skupiny B přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a podporují optimální funkčnost energetického metabolismu během sportu. Vitamin D přispívá k udržení přirozené funkce svalstva.

Koupit na e-shopu.

 

Enervit Vitamine Minerali 

Komplex 11 vitaminů a 9 minerálních látek ve vysoce vstřebatelné formě pro podporu vitality a výdrže organizmu, pro sportovní zátěž a za účelem snížení únavy a vyčerpání. Enervit Vitamine Minerali obsahuje vitaminy a minerální látky, které přispívají například k udržení normální funkce svalů (vitamin D a vápník), k ochraně buněk před oxidativním stresem (vitamíny E, C, B2), k přirozenému energetickému metabolismu a snížení únavy a vyčerpání (hořčík a železo).

Koupit na e-shopu.

 

Enervit Vegetal Protein

Moderní komplex rostlinných bílkovin s vitamíny a minerálními látkami pro výživu svalových vláken aminokyselinami z neživočišných zdrojů. Jedná se o rostlinné bílkoviny s vysokou biologickou hodnotou a výborným aminokyselinovým spektrem, kterého je dosaženo vzájemně se doplňujícím komplexem hrachového, rýžového, bramborového a kakaového proteinu. Uspokojí tak zvýšenou poptávku po kvalitních neživočišných bílkovinách, vyvolanou intenzivní svalovou a sportovní činností u všech druhů vytrvalostních, silových i kolektivních sportů. Je vhodný i pro vegetariány.

Koupit na e-shopu.

 

Enervit Vegetal Protein Bar

Bezlepková proteinová tyčinka s vysokým obsahem rostlinných bílkovin, která se hodí po sportu nebo jako svačinka během dne. Tyčinka obsahuje 23 % výhradně rostlinných bílkovin z hrachu a rýže. Je také zdrojem vitamínu B6, který přispívá k optimálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu a ke snížení únavy a vyčerpání.

Koupit na e-shopu.

 
 

Enervit Power Time

Šťavnatá energetická tyčinka se sušeným ovocem, oříšky a vitamíny. Bezlepková tyčinka vhodná k doplnění energie kdykoliv během dne. Optimální energetická vzpruha pro ty, kdo vykonává aktivní životní styl, a to zejména outdoor sportovce včetně milovníků hor a zimních sportů.

Koupit na e-shopu.