Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Přijďte na brněnský seminář SPORTUJ LÉPE

V úterý 6. 6. pořádáme ve spolupráci s našimi partnery z Triexpert Brno další seminář SPORTUJ LÉPE o principech rozvoje sportovní výkonnosti. Seminář bude opět spojený i s ochutnávkou produktů Enervitu a konat se bude ve specializované běžecké prodejně Triexpert v Brně. Zváni jsou všichni sportovní nadšenci, kteří se chtějí dozvědět, jak sportovat lépe.

Těšit se můžete na dva přednášející:

Karolína Preislerová – bývalá juniorská reprezentantka v běhu nalyžích a účastnice juniorského MS; má bohaté sportovní zkušenosti s vytrvalostními sporty, které nyní uplatňuje při rozvoji značky Enervit, specialisty na sportovní výživu pro vytrvalce.

Vít Kněžínek  jako speciální host –  ultra trailový běžec, který se věnuje také silničním půlmaratonům, kde jeho osobní rekord dosahuje času 1:14:57.

Seminář o principech rozvoje sportovní výkonnosti s názvem SPORTUJ LÉPE proběhne v úterý 6. 6. od 18 hodin v Brně, v běžecké prodejně Triexpert (Milady Horákové 20). Zúčastnit se ho může kdokoli a účast na semináři je ZDARMA, z důvodu omezené kapacity je ale třeba se zaregistrovat na e-mailu brno@triexpert.cz

Těšíme se na Vaši účast!

Pomáháme sportovcům lépe využívat tréninkový čas a jejich výkonnostní potenciál. Jdeme až k samotné podstatě fungování organizmu a tím měníme zavedený a převažující pohled na výživu. Sportujte lépe!