Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Přijďte na seminář o energetické bilanci a sportujte lépe!

Chcete vědět, proč se vůbec zabývat energetickou bilancí a jak vám její řešení může pomoci k lepším výkonům? V čem dělá spousta vytrvalců chyby a čeho se při svém sportování vyvarovat? Přijďte na další z našich seminářů v rámci projektu Sportuj lépe – tentokrát budeme přednášet v jablonecké prodejně endorfin factory, ve středu 17. října.


Pohlídat si poměr mezi příjmem a výdejem energie je zásadní pro každého vytrvalce. Tzv. negativní energetická bilance, při které výdej převyšuje příjem, velmi výrazně ovlivňuje nejen výkonnost sportovce, ale i kvalitu života. Samozřejmě negativně. Přesto se s takovými případy setkáváme v praxi poměrně často a tuto problematiku tak bereme jako hodně důležitou.


O energetické bilanci bude na semináři mluvit za Enervit Aleš Máslo, odborník na výživu pro vytrvalce, a Karolína Preislerová, bývalá běžkyně na lyžích, dnes obchodní manažerka pomáhající lidem sportovat lépe.


Jako speciální host s osobními postřehy ze sportovního života vystoupí také Helena Karásková (Erbenová), mistryně světa v terénním i zimním triatlonu a také čerstvá světová šampionka ve swimrunu.


Seminář proběhne v naší partnerské prodejně endorfin factory v Jablonci nad Nisou, ve středu 17. října od 18:15. Přijďte a sportujte lépe! Stačí se registrovat na e-mailu jablonec@endorfinfactory.cz, seminář je ZDARMA. Během něj proběhne i ochutnávka sportovní výživy Enervit.


Budeme se těšit!