Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Přijďte na výživový seminář k Challenge Prague, ať víte, jak sportovat lépe!

Chystáme pro vás další veřejný seminář o výživě ve sportu, tentokrát ve spolupráci s organizátory triatlonového závodu Challenge Prague. Přijít ale může kdokoli z vás vytrvalců, kteří chtějí sportovat lépe. Spolu s námi budou 16. 7. v Praze přednášet i členové Enervit Teamu Jan a Lucie Šnebergerovi - úspěšní triatlonisté, kteří povedou i běžecký trénink.

Seminář odstartuje v úterý 16. července v 18:00 ve Sportcentru Evropská v Praze a trvat bude zhruba dvě hodiny. Nejdřív se seznámíte s principy fyziologie sportujícího organizmu, abychom mohli navázat částí věnovanou správné výživě, která vám pomůže sportovat lépe a zlepšit vaši výkonnost. Následovat budou praktické postřehy z terénu od dvou výborných triatlonistů - manželů Šnebergerových.

Jan Šneberger je úřadujícím mistrem ČR v dlouhém triatlonu ve své věkové kategorii (30-34), letošního Morviamana dokončil na 3. místě celkově (rozhovor zde).

Lucie Šnebergerová se blýskla na posledním závodu série Challenge, když ve Walchsee vybojovala stříbro v age group (35-39) a celkově byla třetí nejrychlejěí mezi ženami AG.

Oba dva pak pro všechny zájemce povedou i běžecký trénink, kde poradí s technikou.

Přijďte na seminář o výživě pro vytrvalce, který je pro všechny účastníky zdarma. Jen je třeba se přihlásit zde.

Program: 
18:00 - 18:30 Poznej své tělo - fyziologie
18:30 - 19:00 Výživa pro růst výkonnosti 
19:00 - 20:00 Praktické tipy a běžecký trénink s triatlonisty Janem a Lucií Šnebergerovými