Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Seriál Běhej lesy startuje už za tři týdny, opět budeme u toho

Atraktivní trasy, výjimečná atmosféra, špičkový servis. To jsou přednosti seriálu Běhej lesy, který je určený pro začátečníky i profesionály a který se vyznačuje mimo jiné tím, že 80 procent tras vede po měkkém povrchu. O jeho oblíbenosti svědčí rostoucí zájem běžců i přední umístění v anketách o nejoblíbenější běžecké závody.

První ročník čítal pět závodů, které se konaly v Brdech, okolí Karlštejna, Lednice, Bílé a Bedřichova. V roce 2017 přibyly dvě nové destinace –Vysočina a Boletice. A také letos se přidává nový závod – Slavkovský les. Ten přijde na řadu v červnu, seriál startuje v dubnu a končí v září.

 

Na všech osmi závodech se běžci mohou spolehnout na perfektní servis čítající i bohatě zásobené občerstvovací stanice, na kterých nebude chybět iontový nápoj Enervit G Sport a energetické tablety Enervit GT Sport. Stánek Enervitu bude také v prostoru startu a cíle, všichni běžci se tak mohou vybavit špičkovou sportovní výživou, která pomůže při závodech, ať už je cíl jakýkoli – běžet na čas, nebo prostě doběhnout.

 

Registrace na všechny závody probíhají na stránkách www.sportid.cz a během registrace je možné objednat si i výživový balíček Enervit sestavený na míru podle toho, jak dlouhý čas hodláte na trati strávit. A pokud se budete chtít o své výživě poradit, stačí se zastavit na Enervit stánku přímo na místě, kde také bude probíhat výdej těchto balíčků.

 

Nenechte si ujít běžecký seriál vedoucí těmi nejkrásnějšími místy Čech a Moravy – těšíme se na vás na Běhej lesy 2018!

 

Závod

Termín

Běhej lesy Lednice

14. 4. 2018

Běhej lesy Karlštejn

5. 5. 2018

Běhej lesy Brdy                       

2. 6. 2018

Běhej lesy Slavkovský les

23. 6. 2018 

Běhej lesy Vysočina

21. 7. 2018 

Běhej lesy Bílá

11. 8. 2018 

Běhej lesy Jizerská 50 RUN

25. 8. 2018

Běhej lesy Boletice

8. 9. 2018

Podrobné informace o seriálu najdete na webu Běhej lesy.