Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Tyčinky Enervit Power Sport: svačina, která nasytí a neupatlá

Doplňování energie během sportovního výkonu je klíčové pro každého vytrvalce. Zásoby energie v podobě glykogenu jsou omezené, proto tělu dodáváme sacharidy průběžně prostřednictvím sportovní výživy. Nabízejí se Enervit energetické gely, koncentráty, tablety nebo tyčinky. Enervit Power Sport patří k poslední skupině a jsou velmi oblíbené pro svou chuť i schopnost zasytit.

Energetická tyčinka Enervit Power Sport je vhodná pro doplnění energie během delších výkonů i jako svačina v průběhu náročného dne. Úspěšně zažene nepříjemný hlad během sportu (tzv. hlaďák) díky různým druhům sacharidů (škrob, maltodextrin, glukóza a fruktóza) a z nich průběžně se uvolňující energii. Tyčinky jsou po dvou kusech, každá má 30 gramů. Jsou proto optimálně veliké do kapsy a vybírat můžete ze 3 výborných příchutí: kakao, jablko a citron.

Tyčinky Enervit Power Sport jsou bez polevy, takže neupatlají. V jejich složení najdete kombinaci sacharidů, bílkovin, minerálních látek a vitaminů:

  • 66 % sacharidů pro doplnění energie (uvolňuje se průběžně) 
  • 18 % bílkovin jako zdroj živin k zachování svalových vláken během výkonu
  • draslík a hořčík přispívají ke správné činnosti svalů a správné činnosti nervové soustavy během výkonu
  • vitaminy C a B (B2, B3 a B6) a hořčík přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a ke správnému energetickému metabolismu

Tyčinky Enervit Power Sport koupíte na našem e-shopu.