Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Za dva týdny startuje Jizerská 50 RUN. Pomůžeme vám ji zdolat.

V zimě na lyžích, v létě bez nich. Ale vždy s Enervitem, specialistou na výživu pro vytrvalce, kterým pomáháme sportovat lépe. Řeč je o Jizerské 50, fenoménu zimní běžkařské sezony, ale také letnímu běhu zařazenému do seriálu Běhej lesy. Ten umožňuje proběhnout si trasu slavného závodu i bez sněhu a lyží, a to už za dva týdny!

Předposlední závod seriálu Běhej lesy proběhne první sobotu v září (2. 9.). Připraveny jsou tři trasy o délkách 50, 23 a 12 km. Jejich převýšení je 993, 453 a 245 metrů. A zájem o ně je veliký – pořadatelé už na začátku července oznámili, že královský závod na 50 km je vyprodaný!

Stejně jako na zimní legendě, i při letní variantě Jizerské 50 je Enervit hlavním výživovým partnerem závodu, což ostatně platí i pro celý seriál Běhej lesy. I na začátku září v Jizerských horách tak budou mít všichni účastníci k dispozici iontový nápoj Enervit G Sport na občerstvovačkách a spolu s ním i energetické tablety Enervit GT Sport. Ty je možné získat také v rámci speciální akce k Jizerské 50 RUN přímo na stánku Enervitu, který samozřejmě nebude v prostoru startu ani při registracích chybět. Ke každé stokoruně nákupu dostanete 4 tablety jako dárek, který zaručeně pomůže.

Vybavit se přitom u Enervitu můžete i vším dalším potřebným pro váš výkon:

Veškeré produkty koupíte na našem e-shopu nebo přímo na místě v našem stánku.

V červeném stánku Enervitu se můžete také dozvědět více o vhodné výživě ve spojení se sportem – na vaše dotazy bude od 13:30 odpovídat Karolína Presilerová, bývalá juniorská reprezentantka v běhu na lyžích s bohatými zkušenostmi s vytrvalostními sporty a výživou.

Připravte se na závod a sportujte lépe s Enervitem!