Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
18/6
Míříme na Moravia Sport Expo, přijďte za námi!

V pátek a v sobotu (22. a 23. 6.) budeme s červeným stánkem Enervitu na největším sportovním veletrhu na Moravě. Moravia Sport Expo se koná popáté a najdete ho na Výstavišti Flora Olomouc. Přijďte za námi pro špičkovou sportovní výživu i rady, aby se vám sportovalo lépe!

14/6
Vít Přindiš stříbrný na ME ve vodním slalomu: „Řadím to hodně vysoko!“

Mezi jeho největší úspěchy patří titul mistra světa i Evropy v hlídkách. V individuálních závodech zatím vystoupal nejvýše na stříbrný stupínek, což se mu povedlo i na červnovém evropském šampionátu v Troji. Vít Přindiš na něm vybojoval také další triumf v hlídkách a ziskem dvou evropských medailí potěšil české fanoušky, kteří v Praze opět vytvořili skvělou atmosféru. Není tajemstvím, že i tentokrát spoléhal v oblasti na Enervit, který mu pomáhá sportovat lépe.

11/6
Lenka Štěrbová: po překonání La Manche a českých titulech sní o olympiádě

Když jí bylo 16 let, zdolala jako nejmladší Češka kanál La Manche. Dálková plavkyně Lenka Štěrbová od té doby urazila kus sportovní cesty, dálkovému plavání ale zůstala věrná i po zahájení vysokoškolských studií na medicíně. A dnes sní o účasti na olympijských hrách. Letos už členka Enervit Teamu splnila nominaci na mistrovství Evropy, což bude vrchol její sezony, a má naplaváno více než 600 kilometrů.

6/6
Máme pro vás nové tyčinky: s rostlinnými proteiny i oříšky a ovoce

Při sportovní aktivitě i jako ideální svačinka přes den se hodí naše nové tyčinky. Enervit Power Time předtavuje bezlepkovou outdoor tyčinku se sušeným ovocem, oříšky a vitamíny. Enervit Vegetal Protein Bar pak nabízí kvalitní neživočišné bílkoviny a je tak vhodná i pro vegetariány. Navíc je také bez lepku.

1/6
Iontové a energetické nápoje: Co nabízí Enervit? Vybere si každý!

Bez ionťáku ani ránu. To si říkají snad všichni vytrvalci, kteří na něj spoléhají. Kvalitní iontový nápoj zajišťuje pitný režim sportovce, dodává energii, vitaminy i minerální látky (ionty), které během výkonu ztrácíme. Enervit nabízí hned dva druhy ionťáku, které se liší svým složením namíchaným podle účelu použití, i vysoce koncentrovaný energetický nápoj. Jak se od sebe liší a kdy vám pomůžou?

29/5
Helena Karásková zlatá na triatlonové Xteře i ve swimrunu

Jediný týden, dvě velká vítězství. Helena Karásková (Erbenová) dokázala zvítězit v dalším závodě swimrunu, který kombinuje plavání a běh, a poté triumfovala i v závodě terénního triatlonu na italské Xteře. V rozhovoru členka Enervit Teamu prozrazuje detaily z obou závodů včetně svých výživových tipů.

23/5
Ford Challenge Prague v červenci ovládne Prahu a my budeme u toho!

Tisíce lidí kolem trati a krásné závodní prostředí s kulisami Prahy. To jsou ty nejatraktivnější aspekty triatlonového závodu Ford Challenge Prague, který se letos uskuteční podruhé. Na konci července budeme v Praze i my, Enervit je totiž hlavním výživovým partnerem závodu. Jsme specialisté na výživu pro vytrvalce, takže na takové akci prostě nemůžeme chybět!

19/5
Vít Pavlišta o Pražském maratonu: „Je lepší být lovcem než štvanou zvěří.“

V nabité konkurenci doběhl na desátém místě, v rámci mistrovství republiky byl rychlejší jen Jiří Homoláč. Vítek Pavlišta tak bral stříbro se ztrátou pouhých 21 sekund. „Letos snad poprvé jsem na žádný čas necílil. Běžel jsem na umístění a chtěl jsem si zazávodit, což se docela povedlo, byť ten závěr mohl být trochu lepší,“ říká člen Enervit Teamu, který Pražský maraton doběhl popáté v kariéře.

16/5
Enervit Vitamine Minerali: NOVINKA s 11 vitamíny a 9 minerálními látkami

Komplex vitamínů a minerálních látek podpoří vitalitu a výdrž organizmu. Enervit Vitamine Minerali se hodí pro sportovní zátěž a za účelem snížení únavy a vyčerpání.

13/5
Úvodní dva závody Běhej lesy vyprodány, další dva se poběží v červnu

Perfektní atmosféra opět provází oblíbený běžecký seriál Běhej lesy. Úvodní dva závody byly vyprodané v dětských i dospělých kategoriích a přímo na trati byla k dispozici i špičková sportovní výživa Enervit. Náš červený stánek samozřejmě nechybí na žádném ze závodů, které pokračují v červnu v Brdech a Slavkovském lese.