Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
18/10
Radek Brunner po 2. místě na Spartathlonu: „Zničený jsem byl fakt dost.“

Potřetí se postavil na start a potřetí doběhl. 246 kilometrů legendárního závodu z Athén do Sparty navíc letos zvládl ve druhém nejrychlejším čase. O více než hodinu rychleji než loni, kdy by mu takový čas stačil na vítězství. Zkrátka fenomenální výkon a další historický úspěch pro něj i Českou republiku. Radek Brunner opět dokázal, že patří k těm nejlepším borcům ve světě ultra a v rozhovoru mimo jiné potvrdil, že příjem energie během závodu je pro něj hodně důležitý. I letos ji doplňoval především prostřednictvím Enervitu.

16/10
Startuje Hra o Enervit. Nechte se odměnit za své nákupy!

Máme pro vás podzimní překvapení, které potěší každého vytrvalce. Hra o Enervit vám umožní získat balíčky sportovní výživy od Enervitu jako dárek a poděkování za vaše nákupy na e-shopu www.eshop.enervit.cz. Stačí zdolat symbolickou trasu maratonu na herním plánu s 42 políčky, na které nalepíte 42 samolepek, které obdržíte za vaše nákupy. Sportujte a hrajte s námi!

13/10
Přijďte na seminář pro zdraví – dozvíte se o výživě i fungování organizmu

Seminář pro zdraví, který pořádá naše mateřská společnst VITAR, doporučujeme všem sportovcům. Přednášet na něm budou odborníci z různých oborů, kteří ukážou, jak lépe a efektivněji pečovat o vaše zdraví díky několika málo krokům a změnám ve vašem životě. Dozvíte se tak důležité informace o fungování lidského organizmu, co nám může scházet, jak o sebe pečovat. Tak abyste se cítili lépe a mohli podávat lepší výkony. Třeba ve sportu.

9/10
VIDEO: Jak na křeče

Jak dokáže být svalová křeč nepříjemná, ví asi každý sportovec. Proto se vyplatí křečím přecházet. Jak na to, aby se vám křeče vyhnuly? Ve videu vám odpoví odborník – biochemik, cyklista a trenér Petr Novák, který patří k našim partnerům v rámci projektu Sportuj lépe.

6/10
Lahůdka pro cyklisty: Jarní kempy v Toskánsku

Patříte k cyklistům, kteří zkraje roku vyrážejí do „teplých krajin“, aby se připravili na závodní sezonu? Nebo si chcete užít etapy v krátkém oblečení, když doma je ještě zima? Využijte sportovních kempů pořádaných naším partnerem Sport&Races a sportujte lépe!

3/10
Kanoistka Sofie Kinclová: V 17 letech na MS dospělých, start v Račicích si užila

Talentovaná kanoistka Sofie Kinclová má za sebou velmi povedenou sezonu. Nejdřív vybojovala dvě stříbrné medaile na juniorském mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice a pak se stala mistryní světa ve své věkové kategorii. Jako bonus na závěr sezony přišla nominace na domácí světový šampionát dospělých konaný v Račicích, kde se dvakrát probojovala do semifinále. „Bylo to úžasné, takovou atmosféru jsem nikdy nezažila!“ říká členka Enervit Teamu v posezonním rozhovoru.

30/9
Tyčinky Enervit Power Sport: svačina, která nasytí a neupatlá

Doplňování energie během sportovního výkonu je klíčové pro každého vytrvalce. Zásoby energie v podobě glykogenu jsou omezené, proto tělu dodáváme sacharidy průběžně prostřednictvím sportovní výživy. Nabízejí se Enervit energetické gely, koncentráty, tablety nebo tyčinky. Enervit Power Sport patří k poslední skupině a jsou velmi oblíbené pro svou chuť i schopnost zasytit.

28/9
Radek Brunner před Spartathlonem: Na trati nechám kus vlastního života

Na 246 kilometrů dlouhý běžecký závod se vydává potřetí v kariéře. Loni vybojoval bronz a zaznamenal tak historicky nejlepší český výsledek na legendárním Spartathlonu. I letos plánuje Radek Brunner útok na přední pozice. „Trénoval jsem každý den na to, abych dokázal tu trasu proběhnout ještě rychleji než loni. A pokud mi neupadnou nohy, tak to tak i bude. Pokud se bojíte selhání, nezasloužíte si být úspěšní,“ říká člen Enervit Teamu v předzávodním rozhovoru.

25/9
Helena Karásková počtvrté ovládla evropskou tour seriálu Xterra

Terénnímu triatlonu v ženské kategorii vládne Češka. Helena Erbenová dokázala evropskou sérii Xterra ovládnout už třikrát a letos to dokázala počtvrté, po svatbě už s příjmením Karásková. „Splnila jsem si jeden z cílů sezony, ale bylo to hodně těžké,“ konstatuje v našem rozhovoru členka Enervit Teamu, před kterou stojí ještě jedna výzva – mistrovství světa na Havaji.  

21/9
VIDEO: Jak na prodloužení vytrvaleckého výkonu

Co je klíčové pro sportovní výkon vytrvalce? Doplňování energie. Proč, jak a čím ji správně doplnit, aby byl váš výkon stoprocentní? Ve videu vám na tyto otázky odpoví odborník – biochemik, cyklista a trenér Petr Novák, který patří k našim partnerům v rámci projektu Sportuj lépe.