Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
11/12
Silvini Madshus Team je se startem Ski Classics spokojený

Dva závody stihl v letošním roce prestižní seriál dálkových běhů na lyžích Visma Ski Classic. Úvodní týmový prolog ve Švýcarsku a italskou La Sgambedu. Silvini Madshus Team je zatím na 12. místě v týmovém hodnocení a start sezony si pochvaluje. „Já jsem velmi spokojený, takový vstup do sezony jsme ani nečekali,“ říká v rozhovoru šéf týmu Marek Pazderský, který na oba závody vezl svým lidem i sportovní výživu Enervit.

7/12
Enervit PRE Sport: Buďte vždy perfektně připraveni na sport

Je jedinečný, protože se jedná o jediný produkt na trhu, který ideálně nastartuje energetické systémy na dlouhodobý výkon, zamezuje pocitům hladu před výkonem a zabezpečuje dlouhodobé uvolňování energie. Navíc je velmi dobře stravitelný a výborně chutná. Pokud jste to ještě neudělali, seznamte se s předstartovním želé Enervit PRE Sport, protože vám dokáže pořádně pomoci!

3/12
VIDEO: Co jíst a nejíst před sportem

Tahle otázka trápí řadu sportovců. Co vlastně jíst před sportem, abyste podpořili svůj výkon a nezahodili svou přípravu tím, že uděláte chybu těsně před startem? Důležité je, vyvarovat se jednoduchých sacharidů s vysokým glykemickým indexem, ale i vlákniny či bílkovin, které zbytečně zatěžují trávicí systém. Nejdůležitější výživové tipy shrnuje naše video s odborníkem – biochemikem, cyklistou a trenérem Petrem Novákem, který patří k našim partnerům v rámci projektu Sportuj lépe.

30/11
Biker Ondřej Fojtík projel sezonou úspěšně a už se chystá na Cape Epic

Během podzimu absolvoval řadu prestižních závodů u nás i ve světě. Biker Ondřej Fojtík startoval například na extrémním Dolomitenmannu, v etapových závodech v Kostarice a v Brazílii, ale také třeba v rámci tuzemského Nova Cupu. Co mu v závodech pomáhá, jak hodnotí svou podzimní sezonu a co ho čeká teď v zimě? O tom člen Enervit Teamu vypráví v našem rozhovoru. 

27/11
Enervit vánoční balíčky: výhodné a pro sportovce jako dělané!

Nevíte, co darovat svým blízkým pod stromeček? Pokud rádi sportují, tenhle dárek je zaručeně potěší! A vás také – naše vánoční balíčky s vybranými produkty sportovní výživy Enervit mají akční cenu, takže ušetříte. A navíc si už nemusíte lámat hlavu s výběrem vhodného dárku…

24/11
VIDEO: Jak na pitný režim. Co pít a jak ředit iontový nápoj?

Pitný režim je důležitý pro každého vytrvalce. Doplňovat tekutiny je třeba před, během i po výkonu. Jenže čím? Jak pomáhá iontový nápoj, a jak ho správně ředit, aby nám pomáhal sportovat lépe? Čemu a proč se naopak vyhnout? Ve videu vám na tyto otázky odpoví odborník – biochemik, cyklista a trenér Petr Novák, který patří k našim partnerům v rámci projektu Sportuj lépe.

21/11
Sezona Petra Vinického, mistra světa v OCR běhu, měla zlato-stříbrnou tečku

Říká se „konec dobrý, všechno dobré“. V tom případě může být Petr Vinický spokojený, protože na konci letošní sezony obsadil zlatou a stříbrnou příčku v závodech Gladiator Race. Předtím bojoval na mistrovství světa v Kanadě i evropském šampionátu v Holandsku (více v rozhovoru zde) a hlavní závodní sérií pro něj byla premiérově prestižní Toughest. Jak se mu v ní vedlo a jaké jsou pocity člena Enervit Teamu po náročné sezoně? To se dozvíte v druhé části našeho rozhovoru.

18/11
Silvini Madshus Team míří do další laufařské sezony. Co od ní čeká a jaká byla příprava?

Od začátku vzniku prestižního seriálu dálkových běhů Ski Classics nechyběli na startu a jsou tak jediným týmem z Česka, který drží tak dlouhou tradici. Silvini Madshus Team netrpělivě vyhlíží start dalšího ročníku s tím, že se těší především na závody v roce 2018. Prioritou bude domácí Jizerská 50 a legendární Vasův běh. I to prozrazuje v rozhovoru před začátkem sezony šéf týmu a závodník v jedné osobě Marek Pazderský.

15/11
Triatlonistka Helena Karásková o MS Xterra na Havaji: „První pětka nebyla daleko.“

Opět dokázala, že patří do světové špičky. Helena Karásková zakončila sezonu účastí na mistrovství světa Xterra na Havaji, kde obsadila 8. místo. Evropské tour vládne počtvrté v kariéře. Jak je členka Enervit Teamu spokojená s letošním ročníkem a jaké problémy ji potkaly na šampionátu? To vše prozrazuje v posezonním rozhovoru.

13/11
Přijďte na seminář Sportuj lépe v Benátkách nad Jizerou

V pondělí 27. 11. pořádáme ve spolupráci s naší partnerskou prodejnou další seminář SPORTUJ LÉPE. Tentokrát o tom, jak prodloužit vytrvalecký výkon. Seminář bude opět spojený i s ochutnávkou produktů Enervitu a konat se bude ve specializované sportovní prodejně RF Bikes v Benátkách nad Jizerou. Zváni jsou všichni sportovní nadšenci, kteří se chtějí dozvědět, jak sportovat lépe.