Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
23/2
Enervitene Sport Concentrate: Velká dávka rychlé energie

Když potřebujete při sportu rychlou energii, sáhněte po koncentrátu Enervitene Sport. Energetický koncentrát obsahuje kombinaci rychlých sacharidů pro účinné povzbuzení a jeho přínos tak jasně pocítíte.

20/2
Jizerská 50: Rekordní, vyprodaná, úspěšná

Tři závodní dny v Bedřichově letos pokořily rekord. Na start se postupně postavilo 7 258 lyžařů, což je nové historické maximum. Nejvíce účastníků hlásí i hlavní závod na 50 kilometrů, který byl vyprodaný a přihlásilo se do něj 4551 sportovců. Vyprodané byly i dětské závody nebo boje firemních štafet, ve kterém Enervit Team obsadil třetí příčku. 

14/2
Jizerská 50 už tento víkend: Jak vám na ní pomůže Enervit?

Už v pátek vypuknou první závody třídenního programu Jizerské 50, který vyvrcholí v neděli hlavním závodem na 50 kilometrů. Přijďte závodit, nebo se podívat! My budeme samozřejmě u toho, abychom vám pomohli připravit se na start, dodali energii během závodu a přispěli ke kvalitní regeneraci po heroickém výkonu!

10/2
Lahůdka pro cyklisty: Jarní kempy v Toskánsku

Patříte k cyklistům, kteří zkraje roku vyrážejí do „teplých krajin“, aby se připravili na závodní sezonu? Nebo si chcete užít etapy v krátkém oblečení, když doma je ještě zima? Využijte sportovních kempů pořádaných naším partnerem Sport&Races a sportujte lépe!

8/2
Silvini Madshus Team měl náročný víkend se 3 závody a už se chystá na Jizerskou 50

Závod Cortina-Toblach v rámci Visma Ski Classics, pokračování SkiTour na Orlickém maratonu i nejdelší tuzemský závod BoBoloppet. Tam všude se během posledního víkendu představili členové Silvini Madshus Teamu, poslední jmenovaný závod dokonce sami pořádali. Tým kolem Marka Pazderského tak má za sebou náročný víkend a chystá se na nadcházející vrchol v podobě Jizerské 50.

6/2
O víkendu se jel Orlický maraton, SkiTour je v polovině

Třetím závodem letošního ročníku SkiTour byl o víkendu Orlický maraton, na kterém se dařilo i členům Enervit Teamu. Největší český seriál v běhu na lyžích je přesně v polovině a příští týden ho čeká jednoznačný vrchol v podobě Jizerské 50.

2/2
Helena Karásková vicemistryní světa v zimním triatlonu! Jaké jsou její dojmy?

Členka Enervit Teamu se na konci ledna vydala do Rumunska, aby se potřetí v kariéře postavila na start mistrovství světa v zimním triatlonu. Na svém kontě už má i titul světové šampionky v této disciplíně, letos skončila druhá. Jaké jsou její dojmy, co pro ni bylo nejtěžší a jakou výživu volila pro náročný závod s během, cyklistikou a během na lyžích? Dozvíte se v našem rozhovoru.

29/1
Rozhovor s Radkem Jarošem o dobytí Mount Vinson

Další vrchol v rámci Koruny světa má na svém kontě horolezec Radek Jaroš. Na konci loňského roku se vydal do Antarktidy, aby pokořil tamější nejvyšší horu Mount Vinson. To se mu podařilo během vánočních svátků. Jaká byla expedice v krajině věčného ledu, na které ho opět doprovázela i sportovní výživa Enervit, o tom Radek Jaroš vypráví v našem rozhovoru.

23/1
Silvini Madshus Team v seriálu Ski Classics: peklo v Alpách a 16. místo Řezáče

Ředitel týmu Marek Pazderský hodnotí v rozhovoru začátek nového roku ve stopě z pohledu Silvini Madshus Teamu, účastníka prestižního seriálu dálkových běhů Visma Ski Classics. Velmi spokojený je s výsledky na La Diagonele, do předchozího Kaiser Maximilian Laufu bohužel promluvily nemoci. Teď čekají tým další dva alpské závody a poté domácí Jizerská 50. „Těšíme se na ni samozřejmě hodně, bude to jeden z vrcholů roku,“ říká v rozhovoru.  

20/1
Jak se připravit na Jizerkou 50? Přijďte si pro rady na semináře!

Jeden v Praze, druhý v Jablonci. A oba na konci ledna. Řeč je o seminářích, které vás připraví na Jizerskou 50, vrchol běžkařské sezony. Dozvíte se na nich vše o správné výživě pro přípravu i samotný závod a také vše potřebné pro vaši mázu na trať. Přihlaste se a dorazte!