Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
24/6
Klubové soustředění jak má být aneb s Enervitem až na Sněžku!

Běžecký klub České spořitelny připravuje pro své členy každý rok velké jarní a podzimní soustředění. To první letos proběhlo v Krkonoších za skvělého počasí, účasti nejlepšího českého ultramaratonce a člena Enervit Teamu Radka Brunnera, nechyběla soutěž a také seminář Sportuj lépe o principech rozvoje sportovní výkonnosti pod patronací Enervitu, partnera klubu.

19/6
Medailový měsíc Heleny Erbenové v seriálu Xterra

Nejdřív navázala na zlato z Řecka, když v půlce května zvítězila i ve Španělsku. Poté vybojovala bronz v Portugalsku a medailový hattrick završila zlatem v Belgii. Helena Erbenová dál září v seriálu Xterra, kde byla na stupních vítězů třikrát během jediného měsíce!

14/6
Běhej lesy hlásí rekord, pokračování v Lednici

Dva ze sedmi závodů úspěšného běžeckého seriálu jsou za námi a přilákaly rekordní počet běžců a běžkyň. Na úvodní závod v Brdech se přihlásilo o zhruba 300 lidí více než v loňském roce, pokračování v okolí Karlštejna se pak účastnilo poprvé v historii seriálu přes 2000 běžců. Všem pomáhal i Enervit, a to jak na občerstvovacích stanicích, tak na červeném stánku, který nechybí na žádném ze závodů.

12/6
Jak správně ředit iontový nápoj?

Iontový nápoj by měl být povinnou součástí sportovní výbavy. Zajišťuje pitný režim sportovce, dodává energii, vitaminy i minerální látky (ionty), které během výkonu ztrácíme. Navíc je iontový nápoj optimální z hlediska vstřebávání. Ovšem za předpokladu, že ho správně naředíte…

5/6
Dan Polášek má 5 medailí z mistrovství republiky v ploutvovém plavání

Šest startů během tří dnů, z toho čtyři individuální a dvakrát štafeta. Takový byl program Dana Poláška na mistrovství republiky v ploutvovém plavání, kde poprvé bojoval v seniorské kategorii. Premiéra to byla nadmíru úspěšná – z bazénu postupně vylovil 5 medailí, z toho dvě zlaté. „Spokojený jsem hodně, šampionát doma ve Zlíně jsem si neuvěřitelně užil!“ říká člen Enervit Teamu.

1/6
Helena Erbenová: defekty, pád a přesto další medaile v seriálu Xterra!

Když vylezla z vody po úvodní plavecké části a ztrácela čtyři minuty na čelo, dobře věděla, že se nic neděje, protože její silnější disciplíny teprve přijdou. Na kole dominovala v posledním závodě terénního triatlonu seriálu Xterra ve Španělsku (více zde), kde si nakonec doběhla pro zlato. Tentokrát ji však kolo pěkně potrápilo… I tak ale zvládla v Portugalsku vybojovat medaili!

28/5
Úspěchy a pády Petra Vinického aneb závodní život běžce OCR

Zklamání z průběhu závodu před 7000 diváky, pak nadšení z premiéry v seriálu Toughest. Dva zahraniční starty Petra Vinického, mistra světa v extrémním překážkovém běhu, měly rozdílný průběh. Potom přišel na řadu domácí Predator a v něm vydařený výkon, ale i pád a zranění v posledních metrech. Člen Enervit Teamu v rozhovoru líčí své pocity z dosud odběhnutých závodů i prvního mistrovství České republiky v Gladiator race, kterého se účastnil jako člen organizačního týmu a rozhodčí.

25/5
O víkendu vyrážíme za běžci – na Běhej lesy a Valašský hrb

Druhým závodem pokračuje seriál Běhej lesy, který v sobotu zamíří do atraktivní lokality Karlštejnska. Po hřebenu beskydských vrchů se zase proběhnou účastníci závodu Enervit Valašský hrb. A na obou akcích bude i Enervit se svým stánkem a špičkovou sportovní výživou, která pomůže nastartovat organizmus před, dodat energii v průběhu a pomoci s regenerací po závodě.

23/5
Přijďte na brněnský seminář SPORTUJ LÉPE

V úterý 6. 6. pořádáme ve spolupráci s našimi partnery z Triexpert Brno další seminář SPORTUJ LÉPE o principech rozvoje sportovní výkonnosti. Seminář bude opět spojený i s ochutnávkou produktů Enervitu a konat se bude ve specializované běžecké prodejně Triexpert v Brně. Zváni jsou všichni sportovní nadšenci, kteří se chtějí dozvědět, jak sportovat lépe.

21/5
Orienťák Miloš Nykodým má stříbro a bronz, uspěl i v prestižním závodě týmů

První velké závody letošní sezony má za sebou a může být spokojený. Prestižní noční závod 10mila pro Miloše Nykodýma a jeho parťáky ze švédského týmu OK Linné skončil ziskem stříbrných medailí v konkurenci 350 desetičlenných štafet. Na mistrovství České republiky ve sprintu pak po vyhrané kvalifikaci vybojoval bronz. „Pro můj švédský oddíl to byl nejlepší výsledek v závodě, i proto byly pocity téměř nepopsatelné. Společná radost je totiž mnohem lepší než individuální,“ říká v rozhovoru člen Enervit Teamu.