Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
29/4
Budeme na pražském veletrhu Sport Expo, přijďte za námi!

Hned na začátku května se chystáme na další sportovní veletrh. Tentokrát vyrazíme s kompletním portfoliem Enervitu na Sport Expo, prestižní veletrh zasvěcený sportu se základnou v pražských Holešovicích. Na tamním Výstavišti představíme naše produkty a jejich přínosy pro sportovní výkon a přivezeme samozřejmě i exkluzivní novinku – energetické gely Enervitene Sport One Hand, které snadno otevřete jednou rukou!

26/4
Začíná běžecký TRIEXPERT CUP, jsme jeho partnery

Už 21. ročník Brněnského letního běžeckého poháru odstartuje dnes v 18 hodin v Brně-Pisárkách. První závod měl TRIEXPERT CUP naplánovaný už minulý týden na dráze, ale kvůli počasí z něj sešlo. I tak na všechny účastníky čeká dvacítka závodů a konci poháru také ceny od Enervitu pro ty nejlepší.

24/4
Enervit Carbo Flow: Okysličte svaly před důležitým výkonem

Když se tahle novinka dostala do Česka, hned se na ni vrhli hobíci i profesionálové. Před závody ji využívají například triatlonisté Filip Ospalý a Helena Erbenová, účinků Enervit Carbo Flow si cení i ultramaratonec Radek Brunner nebo Dan Polášek, který se věnuje ploutvovému plavání. V čem je hlavní přínos tohoto unikátního produktu? Především podporuje okysličování svalů.

21/4
Startuje seriál Běhej lesy, o víkendu zamíříme i za bikery

I letos jsme hlavním výživovým partnerem populárního běžeckého seriálu Běhej lesy, který odstartuje už tuto sobotu 22. 4. v Brdech. My u toho nebudeme chybět – Enervit najdete na trati na občerstvovačkách i v červeném stánku v prostoru startu a cíle. Iontový nápoj Enervit G Sport bude připraven také pro bikery v Ostravě, kde se v sobotu pojede tradiční cyklistický závod Porubajk.

19/4
Vít Pavlišta mistrem republiky v půlmaratonu

Další obhajobu a celkově už pátý titul mistra republiky v půlmaratonu má na kontě Vít Pavlišta. Člen Enervit Teamu dokázal doběhnout do cíle sobotního Pardubického vinařského půlmaratonu jako nejrychlejší z Čechů a čtvrtý v celkovém pořadí za třemi Keňany. Od roku 2012 tak na nejvyšším stupínku chyběl jen jedinkrát.

16/4
NOVINKA: Exkluzivní gel od Enervitu, který otevřete jednou rukou!

Máme pro vás zbrusu novou sportovní vychytávku – Enervitene Sport Gel s exkluzivním systémem otevírání, které zvládnete jednou rukou.  Navíc máte dávku energie (25 ml) rozdělenou do 2 menších (2x 12,5 ml), aby se dala dobře a postupně dávkovat. Gely Enervitene jsou tak nyní ještě praktičtější a snadněji použitelné – vyzkoušejte je!

13/4
Sportovní sobota: půlmaraton, skyrace i MTB závody

Prodloužený velikonoční víkend nabídne kromě pomlázky i spoustu sportovních akcí. Hodně živo bude v sobotu v Pardubicích, kde se běží tradiční Pardubický vinařský půlmaraton, který je zároveň mistrovstvím republiky. V Osečné u Liberce odstartuje letošní ročník cyklistického MTB seriálu Galaxy Stevens a nedaleko se poběží náročný závod Ještěď SkyRace. Na všech těchto akcích bude i Enervit, který podpoří všechny účastníky iontovým nápojem Enervit G Sport na občerstvovacích stanicích.

10/4
Cyklistický rok Petra Hampla: přes 20 tisíc kilometrů a téměř 80 závodů

V únoru oslavil 24. narozeniny a v cyklistickém týmu SKC TUFO Prostějov načal svou druhou sezonu. Během té první dojel na pátém místě v celkovém pořadí Českého poháru na silnici a oblíbil si sportovní výživu Enervit, na kterou tým z Hané spoléhá. Letos ho čeká další porce až 80 závodů, na které se od listopadu pilně připravuje. Jak vypadá jeho cyklistická sezona a co všechno během ní absolvuje?

7/4
Helena Erbenová zahájila sezonu Xterra stříbrem na Maltě!

Už v lednu o sobě dala pořádně vědět, když vybojovala podruhé v kariéře titul mistryně Evropy v zimním triatlonu. Teď zahájila sezonu v seriálu Xterra a opět stála na stupních! Hned úvodní start přetavila do stříbrné podoby a na Maltě si tak připsala další úspěch, tentokrát na poli terénního triatlonu. Jaké jsou dojmy členky Enervit Teamu ze závodu, co ji v letošní sezoně čeká a jak se na ni připravovala? To všechno se dozvíte v našem rozhovoru.

5/4
Za 10 dní startuje cyklistická Stevens Galaxy série 2017

Šest závodů má v itineráři letošní Stevens Galaxy série, seriál MTB maratonů pro širokou veřejnost. Postupně zavítá do Osečné, Mikulova, Jistebnice, Náměšti nad Oslavou, Kutné Hory a Strašic. První závod se jede už za 10 dní, v Osečné je 15. 4. na programu Stevens 50 Podralsko, osmý ročník závodu, který tradičně otevírá novou cyklistickou sezonu. A Enervit u toho samozřejmě nebude chybět!