Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
19/5
Vít Pavlišta o Pražském maratonu: „Je lepší být lovcem než štvanou zvěří.“

V nabité konkurenci doběhl na desátém místě, v rámci mistrovství republiky byl rychlejší jen Jiří Homoláč. Vítek Pavlišta tak bral stříbro se ztrátou pouhých 21 sekund. „Letos snad poprvé jsem na žádný čas necílil. Běžel jsem na umístění a chtěl jsem si zazávodit, což se docela povedlo, byť ten závěr mohl být trochu lepší,“ říká člen Enervit Teamu, který Pražský maraton doběhl popáté v kariéře.

16/5
Enervit Vitamine Minerali: NOVINKA s 11 vitamíny a 9 minerálními látkami

Komplex vitamínů a minerálních látek podpoří vitalitu a výdrž organizmu. Enervit Vitamine Minerali se hodí pro sportovní zátěž a za účelem snížení únavy a vyčerpání.

13/5
Úvodní dva závody Běhej lesy vyprodány, další dva se poběží v červnu

Perfektní atmosféra opět provází oblíbený běžecký seriál Běhej lesy. Úvodní dva závody byly vyprodané v dětských i dospělých kategoriích a přímo na trati byla k dispozici i špičková sportovní výživa Enervit. Náš červený stánek samozřejmě nechybí na žádném ze závodů, které pokračují v červnu v Brdech a Slavkovském lese.

10/5
Chcete vědět, jak sportovat lépe? Přijďte na náš květnový seminář!

V úterý 15. 5. pořádáme ve spolupráci s organizátory cyklistického závodu Bike Prague další seminář v rámci programu SPORTUJ LÉPE. Řeč bude o tom, jak zlepšit vytrvalecký výkon i jak se poprat s víkendovým závodem. Seminář bude opět spojený i s ochutnávkou produktů Enervitu.

8/5
Enervit Vegetal Protein: NOVINKA s rostlinnými bílkovinami i pro vegetariány

Představujeme moderní komplex rostlinných bílkovin s vitamíny a minerálními látkami pro výživu svalových vláken aminokyselinami z neživočišných zdrojů. Směs pro přípravu proteinového nápoje je vhodná i pro vegetariány.

5/5
Silvini Madshus Team ukončil úspěšnou zimní sezonu a už zase závodí a trénuje

Opět byli vidět v prestižním seriálu dálkových běhů na lyžích Visma Ski Classics, Stanislav Řezáč byl dokonce nejlepším z českých mužů v celkovém pořadí. Na kontě mají i řadu úspěchů z českých běžkařských seriálů a také 220km dobrodružství ve Švédsku – nejtěžší a nejdelší závod v běhu na lyžích Nordenskioldsloppet. Ředitel Silvini Madshus Temu Marek Pazderský tak může být spokojený a už je plně ponořen do „letní“ sezony – tréninků i závodů na kolečkových lyžích.

2/5
Enervit Salt Caps: NOVINKA pro optimální funkci svalů při výkonu

Intenzivní výkon vyžaduje adekvátní podporu svalů. Proto vám přinášíme novinku v podobě Enervit Salt Caps. Tablety obsahující mix minerálních látek a vitamínů důležitých pro optimální funkci svalů během intenzivních výkonů.

29/4
Orienťák Miloš Nykodým už má na kontě medaile z MČR i přípravu v Keni

Netradiční předsezonní příprava v Africe, tradičně úspěšný start do sezony. Miloš Nykodým odstartoval další kapitolu svojí kariéry orientačního běžce na keňském soustředění a hned při svém prvním závodě v rámci mistrovství republiky si doběhl pro zlato. Další den pak přidal stříbro a poté i nominaci na květnové mistrovství Evropy. Člen Enervit Teamu tak hlásí úspěšný začátek sezony!

27/4
Budeme na pražském veletrhu Sport Expo, přijďte za námi!

Hned na začátku května se chystáme na další sportovní veletrh. Tentokrát vyrazíme se sportovní výživou Enervit na Sport Expo, prestižní veletrh zasvěcený sportu se základnou v pražských Holešovicích. Na tamním Výstavišti představíme naše produkty a jejich přínosy pro sportovní výkon a přivezeme samozřejmě i naše novinky pro letošní sezonu.

23/4
Začíná běžecký TRIEXPERT CUP, jsme opět jeho partnery

Už 22. ročník Brněnského letního běžeckého poháru odstartuje ve středu 25. 4. na dráze atletického stadionu Pod Palackého vrchem v Brně. Triexpert Cup čítá celkem dvacítku závodů, na nichž bude na občerstvovačkách k dispozici iotnový nápoj Enervit G Sport. A pro vítěze jsou také připraveny ceny od Enervitu.