Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
21/12
Hezké Vánoce a sportovní rok 2019

Milí příznivci Enervitu,

chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši přízeň v letošním roce. Byli jsme s Vámi na tréninku i závodech, na občerstvovačkách i ve Vašich sportovních obchodech, na seminářích i na webu. Bylo to moc prima a jsme rádi, že Vám můžeme pomáhat. 

Teď Vám chceme popřát hezké Vánoce a spoustu sportu a vytrvalosti v roce 2019. I během něj jsme připravení Vám pomáhat sportovat lépe a dosahovat Vašich cílů.

Váš Enervit Team

18/12
Medailové žně cyklistů Pardus Tufo Prostějov, mají i mistrovský titul

Pět medailí včetně dvou titulů mistrů republiky a k tomu další skvělá umístění. Taková je bilance prostějovských dráhových cyklistů na mistrovství České republiky v olympijském omniu. Mistrem ČR se v mužské elitě stal Daniel Babor, mezi staršími žačkami kralovala Patricie Müllerová. A Enervit byl samozřejmě u toho – jako specialista na výživu vytrvalců.

14/12
Ideální vánoční dárek pro sportovce? Balíček Enervit za skvělou cenu

Máme pro vás speciální vánoční akci – balíček sportovní výživy Enervit za super výhodnou cenu. Obsahuje vše potřebné na dobu před, během i po výkonu a oproti standardním cenám ušetříte 367 Kč! Díky speciální vánoční slevě 24,12 % i dárku v podobě sportovní lahve zdarma.

10/12
V Praze se rozjela Enervit nutriční poradna, využijte ji i vy!

Naši partneři z N1 Sportu v listopadu odstartovali Enervit nutriční poradnu. Každé úterý nabízejí ve své pražské prodejně možnost konzultace otázek výživy před, během a po sportu, ale i obecného stravování. A jako lidé napojení na triatlon dobře ví, o čem mluví a jak vytrvalcům poradit.

5/12
Chcete prodávat Enervit (nejen) na Jizerské 50? Napište nám!

Máte rádi Enervit, sport a výzvy? Přidejte se k nám, máme pro vás místo! Můžete být součástí našeho prodejního týmu na Jizerské 50, naše spolupráce ale může přerůst i v něco víc – záleží na vás, jak rychle se ozvete a jak si vzájemně sedneme.

1/12
Cyklista Luděk Lichnovský mistrem republiky v bodovacím závodě!

Dráhová cyklistika zná jména letošních republikových šampionů a figuruje mezi nimi i člen Enervit Teamu Luděk Lichnovský jezdící za tým PARDUS-TUFO Prostějov. Mistrovský titul vybojoval v bodovacím závodě, navíc se stal i vicemistrem republiky ve vylučovacím závodě a stříbro bral také ve vloženém omniu.

28/11
SkiTour bude i v roce 2019 s Enervitem. Startuje 4. ledna v Bedřichově

I další ročník největšího seriálu závodů v běhu na lyžích v Česku je propojený se sportovní výživou od Enervitu. Jako specialisté na výživu pro vytrvalce dokážeme poradit, jak po výživové stránce vylepšit váš výkon i pocity z lyžování, a máme pro vás i konkrétní pomocníky v době před, během i po sportu.

21/11
Honza Tománek v USA dvakrát na stupních mezi handicapovanými triatlety

Dvěma americkými závody zakončil úspěšnou sezonu český paratriatlet Honza Tománek. Oba starty byly ve znamení změn: v prvním případě se závod Světového poháru změnil na duatlon, ve druhém se zase měnila trať a zkracovalo plavání. Honza se s tím ale popral a přivezl si bronz ze SP a triumf z posledního závodu sezony.

18/11
Miloš Nykodým po prvním vítězství v SP orientačního běhu: „Je to satisfakce!“

Sezona mu vycházela náramně. Nejdřív potřetí v řadě ovládl mistrovství republiky na klasické trati, pak na mistrovství světa zaběhl své osobní maximum ve sprintu. Absolutní vrchol ale přišel na konci sezony, kdy Miloš Nykodým dokázal ovládnout závod Světového poháru v domácím prostředí. Člen Enervit Teamu se tak poprvé v kariéře radoval z triumfu, na který by v příštích letech rád navázal. I to prozrazuje v našem rozhovoru…

15/11
Helena Karásková: "Se sezonou jsem moc spokojená, i když jsem přišla o dva šampionáty."

Úspěšný závodní rok má za sebou několikanásobní královna evropské Xterry Helena Karásková (Erbenová), která si letos přibrala i další disciplínu. Ve swimrunu vyhrála, co se dalo, a i v příští sezoně se hodlá věnovat oběma sportům. Jaké jsou její plány do budoucna a jak hodnotí letošní sezonu, prozradí v rozhovoru.