Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
15/1
Připravte se na Jizerskou 50 včas, pomůžeme vám třeba balíčky na míru

Přesně za měsíc vypukne výdej startovních čísel v libereckém Obchodním centru Nisa. Na místě nebude chybět ani stánek Enervitu, oficiálního výživového partnera Jizerské 50. A vy máte ještě měsíc na to, abyste se kvalitně připravili na vrchol letošní běžkařské sezony! My vám pomůžeme speciálním seriálem o výživě i špičkovou sportovní výživou pro trénink i závod, a to včetně balíčků sestavených pro Jizerskou 50 podle očekávané doby strávené ve stopě.

11/1
Enervit GT Sport: Přijímat energii a minerály nebylo nikdy jednodušší!

Energetické tablety Enervit GT Sport patří k velmi oblíbeným doplňkům všech vytrvalců, profesionálů i hobíků. Nechybí například na občerstvovačkách našich partnerských závodů, s sebou je vždycky na závod berou i profíci, třeba běžec na lyžích Stanislav Řezáč nebo triatlonistka Helena Erbenová. Proč? Protože se jedná o oblíbené energetické tablety pro rychlé zažehnání nastupující únavy i pro průběžné doplňování energie. Prostě rychle dostupná energie, kterou máte vždy po ruce!

8/1
SkiTour začala rekordem, členové Enervit Teamu obsadili stupně vítězů

Bedřichovský Niht Light Maraton zahájil letošní sezonu největšího seriálu v běhu na lyžích v Česku. SkiTour si hned na úvod připsala s téměř 1000 závodníky rekord podniku a hodně vidět byli členové Enervit Teamu, kteří obsadili více než desítku míst na stupních vítězů. Enervit navíc pomáhal všem účastníkům – ať už přímo na trati na občerstvovačkách, nebo na červeném stánku v prostoru startu a cíle.

5/1
Staňte se členy Enervit Teamu a vyrazte za svými předsevzetími!

Dáváte si sportovní předsevzetí? Chcete se sportem začít, nebo se v něm posunout? Aby se vám sportovalo lépe, máme pro vás řadu výhod, které můžete na své cestě využít. Staňte se členy Enervit Teamu a sportujte lépe s ostatními!

2/1
V pátek startuje SkiTour. Jaká bude a kde vám Enervit pomůže?

Největší seriál v běhu na lyžích u nás zahájí i tentokrát Bedřichovský Night Light Maraton. Ten se ale nově uskuteční hned ve dvou dnech a na své si při nočním závodě přijdou i klasici. Celkem čítá letošní SkiTour 6 závodů a na všech se budete moct spolehnout na pomoc sportovní výživy od Enervitu. I letos jsme hlavním výživovým partnerem seriálu a na každém závodě bude stát náš červený stánek.

21/12
Přejeme krásné Vánoce a hodně úspěchů v novém roce!

Chtěli bychom vám všem moc poděkovat za přízeň v letošním roce. Doufáme, že byl pro vás nejen ve sportu úspěšný, a přejeme vám klidné prožití vánočních svátků. Do roku 2018 pak spoustu energie a vytrvalosti, se kterou jsme připraveni vám opět pomáhat!

18/12
VIDEO: 5 výživových chyb vytrvalců a jak je řešit

Na závěr roku pro vás máme sumář nejčastějších výživových chyb sportovců, které mohou vést k tomu, že váš výkon není stoprocentní. Video nabízí i recept, jak se těchto chyb vyvarovat a co dělat, abyste mohli sportovat lépe. Opět vám poradí odborník Petr Novák, biochemik, cyklista a trenér, který patří se svým Sport&Races k našim partnerům v rámci projektu Sportuj lépe.

11/12
Silvini Madshus Team je se startem Ski Classics spokojený

Dva závody stihl v letošním roce prestižní seriál dálkových běhů na lyžích Visma Ski Classic. Úvodní týmový prolog ve Švýcarsku a italskou La Sgambedu. Silvini Madshus Team je zatím na 12. místě v týmovém hodnocení a start sezony si pochvaluje. „Já jsem velmi spokojený, takový vstup do sezony jsme ani nečekali,“ říká v rozhovoru šéf týmu Marek Pazderský, který na oba závody vezl svým lidem i sportovní výživu Enervit.

7/12
Enervit PRE Sport: Buďte vždy perfektně připraveni na sport

Je jedinečný, protože se jedná o jediný produkt na trhu, který ideálně nastartuje energetické systémy na dlouhodobý výkon, zamezuje pocitům hladu před výkonem a zabezpečuje dlouhodobé uvolňování energie. Navíc je velmi dobře stravitelný a výborně chutná. Pokud jste to ještě neudělali, seznamte se s předstartovním želé Enervit PRE Sport, protože vám dokáže pořádně pomoci!

3/12
VIDEO: Co jíst a nejíst před sportem

Tahle otázka trápí řadu sportovců. Co vlastně jíst před sportem, abyste podpořili svůj výkon a nezahodili svou přípravu tím, že uděláte chybu těsně před startem? Důležité je, vyvarovat se jednoduchých sacharidů s vysokým glykemickým indexem, ale i vlákniny či bílkovin, které zbytečně zatěžují trávicí systém. Nejdůležitější výživové tipy shrnuje naše video s odborníkem – biochemikem, cyklistou a trenérem Petrem Novákem, který patří k našim partnerům v rámci projektu Sportuj lépe.