Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
10/5
Chcete vědět, jak sportovat lépe? Přijďte na náš květnový seminář!

V úterý 15. 5. pořádáme ve spolupráci s organizátory cyklistického závodu Bike Prague další seminář v rámci programu SPORTUJ LÉPE. Řeč bude o tom, jak zlepšit vytrvalecký výkon i jak se poprat s víkendovým závodem. Seminář bude opět spojený i s ochutnávkou produktů Enervitu.

8/5
Enervit Vegetal Protein: NOVINKA s rostlinnými bílkovinami i pro vegetariány

Představujeme moderní komplex rostlinných bílkovin s vitamíny a minerálními látkami pro výživu svalových vláken aminokyselinami z neživočišných zdrojů. Směs pro přípravu proteinového nápoje je vhodná i pro vegetariány.

5/5
Silvini Madshus Team ukončil úspěšnou zimní sezonu a už zase závodí a trénuje

Opět byli vidět v prestižním seriálu dálkových běhů na lyžích Visma Ski Classics, Stanislav Řezáč byl dokonce nejlepším z českých mužů v celkovém pořadí. Na kontě mají i řadu úspěchů z českých běžkařských seriálů a také 220km dobrodružství ve Švédsku – nejtěžší a nejdelší závod v běhu na lyžích Nordenskioldsloppet. Ředitel Silvini Madshus Temu Marek Pazderský tak může být spokojený a už je plně ponořen do „letní“ sezony – tréninků i závodů na kolečkových lyžích.

2/5
Enervit Salt Caps: NOVINKA pro optimální funkci svalů při výkonu

Intenzivní výkon vyžaduje adekvátní podporu svalů. Proto vám přinášíme novinku v podobě Enervit Salt Caps. Tablety obsahující mix minerálních látek a vitamínů důležitých pro optimální funkci svalů během intenzivních výkonů.

29/4
Orienťák Miloš Nykodým už má na kontě medaile z MČR i přípravu v Keni

Netradiční předsezonní příprava v Africe, tradičně úspěšný start do sezony. Miloš Nykodým odstartoval další kapitolu svojí kariéry orientačního běžce na keňském soustředění a hned při svém prvním závodě v rámci mistrovství republiky si doběhl pro zlato. Další den pak přidal stříbro a poté i nominaci na květnové mistrovství Evropy. Člen Enervit Teamu tak hlásí úspěšný začátek sezony!

27/4
Budeme na pražském veletrhu Sport Expo, přijďte za námi!

Hned na začátku května se chystáme na další sportovní veletrh. Tentokrát vyrazíme se sportovní výživou Enervit na Sport Expo, prestižní veletrh zasvěcený sportu se základnou v pražských Holešovicích. Na tamním Výstavišti představíme naše produkty a jejich přínosy pro sportovní výkon a přivezeme samozřejmě i naše novinky pro letošní sezonu.

23/4
Začíná běžecký TRIEXPERT CUP, jsme opět jeho partnery

Už 22. ročník Brněnského letního běžeckého poháru odstartuje ve středu 25. 4. na dráze atletického stadionu Pod Palackého vrchem v Brně. Triexpert Cup čítá celkem dvacítku závodů, na nichž bude na občerstvovačkách k dispozici iotnový nápoj Enervit G Sport. A pro vítěze jsou také připraveny ceny od Enervitu.

19/4
Další stupně pro Helenu Karáskovou aneb bronzová premiéra v seriálu Xterra

První start sezony v terénním triatlon přetavila Helena Karásková v třetí místo. Na Maltě bojovala se soupeřkami i únavou. Před týdnem si totiž odbyla premiéru ve swimrunu, sportovní disciplíně kombinující plavání a běh. Teď už se dostalo i na kolo. „Musím ale říct, že se mi na něm jelo špatně,“ přiznala členka Enervit Teamu. Přesto z toho byly další stupně v podobě bronzu. „S umístěním jsem spokojená, ale s výkonem ne. Na druhou stranu bylo moc hezké znovu vidět všechny známé tváře,“ říká Helena Karásková v našem rozhovoru.

16/4
Enervit Betaina Endurance Sports: NOVINKA pro růst vaší výkonnosti

Představujeme vám další revoluční produkt od Enervitu, který řeší zvýšení výkonu na základě podstaty fungování organizmu. Enervit Betaina Endurance Sports totiž podporuje výkonnost tím, že potlačuje homocystein způsobující únavu. Nastavte své tělo na růst výkonnosti díky sypké směsi pro přípravu nápoje s malinovou příchutí!

13/4
Helena Karásková si vyzkoušela swimrun a hned slavila vítězství

Přišla, zkusila a zvítězila. Helena Karásková se vrhla na další sportovní disciplínu s názvem swimrun a jak je vidět, i v té dokáže být velmi úspěšná. Se svým týmovým kolegou Martinem Flintou vyhráli první závod World Tour ve sportu, který kombinuje plavání a běh. Teď už je ale členka Enervit Teamu zase připravená bojovat o úspěchy v seriálu terénního triatlonu Xterra, kterému v Evropě mezi ženami vládne. „První závod bude už tento víkend na Maltě. Svaly jsou ještě trochu unavené, ale to bude myslím do závodu v pořádku. Horší jsou odřeniny od neoprenu, kterých mám po celém těle poměrně dost,“ hlásila z cesty, během které jsme se s ní spojili, abychom vám nabídli rozhovor.