Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
27/2
Cyklisty TUFO-PARDUS Prostějov čekají první závody. Jaká bude jejich sezona?

Kontinentální tým TUFO-PARDUS Prostějov je dlouholetou stálicí českého silničního pelotonu a v současnosti také nejlepším dráhovým týmem co se týče stíhacích disciplín. Do sezóny 2019 vstupuje pouze s malými změnami. Tým nadále sází na mladé závodníky, kola Pardus a sportovní výživu Enervit. Závodní sezonu tým tradičně zahájí na Rhodosu už na začátku března. A sportovní ředitel Michal Mráček doufá, že prostějovští závodníci budou opět vidět, dokáží se prosadit i v zahraničí a vybojují nominace na mistrovství Evropy i světa.

20/2
Rozhovor s Radkem Jarošem o expedici na Aconcaguu i plánech pro letošní rok

Dvoje poslední Vánoce strávil na expedicích v rámci projektu Koruna světa a stejný plán má i pro letošní rok, kdy se chystá na Kilimadžáro. Na začátku roku 2019 přitom zapsal další z nejvyšších vrcholů světadílů, když se dostal na Aconcaguu, nejvyšší horu Jižní Ameriky. Ještě předtím se zastavil na Velikonočních ostrovech a řadu dalších cest plánuje letos. Chybět na nich nebude ani Enervit, protože na jeho pomoc Radek Jaroš při svých expedicích i sportu spoléhá. V rozhovoru prozrazuje jak detaily poslední cesty, tak své plány.

17/2
Jak správně stavět jídelníček pro růst výkonnosti při běhu i na kole? Odpoví naše semináře

V únoru v Boskovicích a v březnu v Brně chystáme další dva semináře v rámci programu SPORTUJ LÉPE. Řeč bude o tom, jak vhodná výživa pomáhá s růstem výkonnosti. Seminář bude opět spojený i s ochutnávkou produktů Enervitu a uskuteční se ve spolupráci s našimi partnery.

14/2
Kasper Swix Team a jeho recept na výživu pro závody. Inspirujte se nejen na běžky

Na Jizerskou 50 se cíleně nepřipravovali, jejich vrcholem bude tradičně Krkonošská 70. A během celé zimy pořádají i řadu kurzů na běžkách. Kasper-Swix Team je uprostřed své zimní sezony a nabízí svůj recept na výživový plán i hodnocení dosavadních závodů. Jak doplňují energii členové trutnovského týmu a co už mají za sebou? Odpovídá Jakub Opočenský v našem rozhovoru.

11/2
Enervit triatlonový kemp Mallorca 2019

Chcete na sobě zapracovat a posunout svou triatlonovou výkonnost dál? Zúčastněte se Enervit triatlonového kempu na Mallorce v roce 2019 a načerpejte dávku tréninkových kilometrů i informace o technice a výživě, která vám pomůže sportovat lépe.

7/2
Silvini Madshus Team v polovině sezony. Před Jizerskou 50 hlásí: "Závod roku je tady!"

Po zrušeném víkendovém závodě v Toblachu mají za sebou polovinu seriálu dálkových běhů Visma Ski Classics. Silvini Madshus Teamu zatím patří v celkovém pořadí 16. místo, jak ale sám šéf týmu Marek Pazderský přiznává, o umístění v soutěži týmů jim primárně nejde. Jak tedy hodnotí první půlku sezony v prestižním seriálu, a jak je zatím s pokojený s působením týmu v domácí SkiTour? To vše prozrazuje v rozhovoru před startem legendární Jizerské 50, na které se představí téměř 70 členů známého českého týmu.

6/2
Jizerská 50 zahájí registrace a Enervit bude u toho. Přijďte za námi!

Ve čtvrtek 7. února startují v Obchodním centru NISA v Liberci registrace na Jizerskou 50 spojené s výdejem čísel na 52. ročník legendárního závodu. Enervit je opět jeho výživovým partnerem, a tak na místě nebudeme chybět. K dispozici vám budou naše stánky se špičkovou sportovní výživou a poradenstvím odborníků, abyste se mohli připravit po všech stránkách!

3/2
Spustili jsme nový e-shop, nabízí větší komfort

V úterý se rozjel Enervit e-shop v novém kabátu! S modernějším designem a větší nabídkou způsobu dopravy. Výhody pro registrované zákazníky, členy Enervit Teamu, zůstávají v platnosti, jen je třeba se znovu zaregistrovat.

26/1
Kajakář Vít Přindiš se chystá na novou sezonu. Jak vypadá jeho příprava?

Po skončení loňského světového šampionátu, na kterém vybojoval bronzovou medaili v hlídkách, strávil měsíc v Peru v rámci své dovolené. Pak ale opět naskočil do tréninku a až do Vánoc pádloval na Vltavě. Teď se nachází na Novém Zélandu, odkud se přesune do Austrálie, kde ho čekají i první závody. Jak vypadá zimní příprava na sezonu u mistra světa a Evropy na divoké vodě, o tom Vít Přindiš mluví v našem rozhovoru.

10/1
Měsíc do startu Jizerské 50: Jaký bude 52. ročník legendárního závodu?

Velká sportovní událost se blíží, start Jizerské 50 proběhne přesně za měsíc. I letos je jejím výživovým partnerem Enervit, který vám pomůže sportovat lépe. Registrace budou opět probíhat v Obchodním centru Nisa, kde narazíte i na červené stánky Enervitu se vším potřebným, co potřebujete z oblasti výživy před, během a po závodě.