Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
26/3
Seriál Běhej lesy startuje už za tři týdny, opět budeme u toho

Atraktivní trasy, výjimečná atmosféra, špičkový servis. To jsou přednosti seriálu Běhej lesy, který je určený pro začátečníky i profesionály a který se vyznačuje mimo jiné tím, že 80 procent tras vede po měkkém povrchu. O jeho oblíbenosti svědčí rostoucí zájem běžců i přední umístění v anketách o nejoblíbenější běžecké závody.

23/3
Cyklisté z PARDUS – TUFO Prostějov míří do sezony s Enervitem a řadou novinek

V otázce sportovní výživy mají jasno a na jejich volbě Enervitu se nic nemění. Změn ale jinak před novou sezonou hlásí hodně: cyklisté PARDUS – TUFO Prostějov představili na tiskové konferenci nová kola, dresy i řadu nových tváří. Kdo tedy tvoří úspěšný český tým pohybující se na silnici i na dráze, a které závody budou pro členy Enervit Teamu stěžejní?

21/3
Zimní závody Petra Vinického, mistra světa v OCR: dřina i bedna na sněhu

Letošní zimu si pochvalují především lyžaři, kteří měli v novém roce ideální podmínky pro závody i tréninky. Sníh a mráz ale udělal radost i některým běžcům, kteří mají rádi extrémy. Petr Vinický holduje extrémním překážkovým běhům, a tak ho letošní zima rozhodně nemohla zastavit. Mistr světa a člen Enervit Teamu absolvoval vydatnou zimní přípravu na novou sezonu včetně tří závodů na sněhu.

12/3
SkiTour zná vítěze a má 4 rekordy

Další vydařený ročník má za sebou největší český seriál v běhu na lyžích. SkiTour letos čítala šest závodů a na čtyřech z nich byl překonaný účastnický rekord. Nepříznivé počasí zhatilo jen závody dospělých v rámci Karlovské 50, jinak běžeckému lyžování přálo. A účastníci seriálu se opět mohli spolehnout na špičkovou výživu Enervit, který byl i letos hlavním výživovým partnerem.

7/3
Sportuj lépe: Zveme vás na Triexpert běžecké kempy

Silniční běžecký kemp v březnu a trailové v květnu a červnu. Taková je nabídka sportovních kempů našich partnerů z Triexpertu, které jsou součástí projektu Sportuj lépe. Přijďte rozvíjet své sportovní dovednosti a posunout svou výkonnost!

2/3
ROZHOVOR: Jak vypadá příprava olympionika Daniela Havla a co ho letos čeká?

Z letních olympijských her má dvě bronzové medaile v rychlostní kanoistice. V únoru se ale proměnil i ve fanouška sportovců soutěžících na zimních hrách, které sledoval každý den. Myslet ovšem musel i na svůj trénink v rámci přípravy na novou sezonu, která mu startuje v květnu. Jak jeho příprava vypadá, z čeho se skládá a co všechno ho v nové sezoně čeká? Na to člen Enervit Teamu Daniel Havel odpovídá v našem rozhovoru.

23/2
Enervitene Sport Concentrate: Velká dávka rychlé energie

Když potřebujete při sportu rychlou energii, sáhněte po koncentrátu Enervitene Sport. Energetický koncentrát obsahuje kombinaci rychlých sacharidů pro účinné povzbuzení a jeho přínos tak jasně pocítíte.

20/2
Jizerská 50: Rekordní, vyprodaná, úspěšná

Tři závodní dny v Bedřichově letos pokořily rekord. Na start se postupně postavilo 7 258 lyžařů, což je nové historické maximum. Nejvíce účastníků hlásí i hlavní závod na 50 kilometrů, který byl vyprodaný a přihlásilo se do něj 4551 sportovců. Vyprodané byly i dětské závody nebo boje firemních štafet, ve kterém Enervit Team obsadil třetí příčku. 

14/2
Jizerská 50 už tento víkend: Jak vám na ní pomůže Enervit?

Už v pátek vypuknou první závody třídenního programu Jizerské 50, který vyvrcholí v neděli hlavním závodem na 50 kilometrů. Přijďte závodit, nebo se podívat! My budeme samozřejmě u toho, abychom vám pomohli připravit se na start, dodali energii během závodu a přispěli ke kvalitní regeneraci po heroickém výkonu!

10/2
Lahůdka pro cyklisty: Jarní kempy v Toskánsku

Patříte k cyklistům, kteří zkraje roku vyrážejí do „teplých krajin“, aby se připravili na závodní sezonu? Nebo si chcete užít etapy v krátkém oblečení, když doma je ještě zima? Využijte sportovních kempů pořádaných naším partnerem Sport&Races a sportujte lépe!