Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
10/11
Enervitene Sport Competition: Blesková energie v koňské dávce

Určitě to znáte – při závodě přijde krize, najednou není, kde brát. A nebo ze sebe potřebujete vymáčknout zbytky sil. Na oba problémy existuje blesková pomoc jménem Enervitene Sport Competition. Postará se o rychlé a intenzivní „nakopnutí“, které je skutečně cítit a které si pochvalují profesionálové i hobby sportovci. Naposledy náš energetický koncentrát uspěl v testu časopisu Cykloservis a z krize může vytáhnout i vás!

7/11
Petr Vinický: Ohlédnutí za letošním MS a ME v OCR běhu

Tyhle dva závody byly jasnými vrcholy sezony. Petr Vinický do nich vyrazil po startech na prestižní sérii Toughest, kterou letos absolvoval poprvé, ale i po zraněních, která ho nutila některé závody vynechat. Na mistrovství Evropy vybojoval umístění v TOP 10, na světovém šampionátu v TOP 20. Jak hodnotí své působení na obou vrcholných akcích, a jak se mu běželo? To člen Enervit Teamu prozradil v našem rozhovoru.

4/11
Enervit pomáhá i vědcům při expedicích – dodá energii a šetří místo

Enervit je především specialistou na výživu vytrvalců, špičkové produkty sportovní výživy ale najdou své uplatnění i v běžném aktivním životě. Třeba po náročném dni v práci nebo na zahradě pomůže Enervit R2 s regenerací. Proteinové nápoje, energetické a proteinové tyčinky zase poslouží jako výborná svačinka a iontový nápoj se dá popíjet i v průběhu aktivního dne pro doplňování minerálních látek a energie. I proto je Enervit součástí výbavy nejrůznějších výprav. Třeba entomologické na Balkán, která proběhla letos na podzim a ze které nám poslal své povídání Martin Souček. 

1/11
Helena Karásková osmá na MS v terénním triatlonu!

Další umístění v TOP 10 na mistrovství světa Xterra na Havaji má na kontě členka Enervit Teamu Helena Karásková (Erbenová). V posledním závodě sezony, který byl pro ni zároveň vrcholem, obsadila 8. místo. „Výsledek to určitě není špatný, ale také to nebyl můj úplně dobrý den, kromě plavání. Nohám chyběla síla,“ přiznala po závodě. Přesto opět dokázala, že ve světě terénního triatlonu patří k absolutní špičce.  

28/10
VIDEO: Jak na regeneraci

Dokončili jste trénink, projeli cílovou páskou. Tím to ale zdaleka nekončí. Je třeba regenerovat. Právě při regeneraci dochází k rozvoji výkonnosti, proto je pro každého sportovce nesmírně důležitá. Co při ní dělat, jak i podpořit a urychlit? To vám ve videu poví odborník – biochemik, cyklista a trenér Petr Novák, který patří k našim partnerům v rámci projektu Sportuj lépe.

23/10
Sezona orienťáka Miloše Nykodýma: od 4. místa na MS po triumf na MČR

Mistrovství světa v orientačním běhu bylo jasným vrcholem Miloše Nykodýma pro letošní sezonu, a vedl si na něm velmi dobře: ve sprintu si vylepšil své dosavadní maximum, v týmovém sprintu pak vyhrál svůj úsek a celkově se svými parťáky obsadil 4. místo. Na konci letošního ročníku pak přišla na řadu výzva v podobě obhajoby českého mistrovského titulu na klasické trati a člen Enervit Teamu uspěl ve velkém stylu. Předchozímu zranění kotníku navzdory.

18/10
Radek Brunner po 2. místě na Spartathlonu: „Zničený jsem byl fakt dost.“

Potřetí se postavil na start a potřetí doběhl. 246 kilometrů legendárního závodu z Athén do Sparty navíc letos zvládl ve druhém nejrychlejším čase. O více než hodinu rychleji než loni, kdy by mu takový čas stačil na vítězství. Zkrátka fenomenální výkon a další historický úspěch pro něj i Českou republiku. Radek Brunner opět dokázal, že patří k těm nejlepším borcům ve světě ultra a v rozhovoru mimo jiné potvrdil, že příjem energie během závodu je pro něj hodně důležitý. I letos ji doplňoval především prostřednictvím Enervitu.

16/10
Startuje Hra o Enervit. Nechte se odměnit za své nákupy!

Máme pro vás podzimní překvapení, které potěší každého vytrvalce. Hra o Enervit vám umožní získat balíčky sportovní výživy od Enervitu jako dárek a poděkování za vaše nákupy na e-shopu www.eshop.enervit.cz. Stačí zdolat symbolickou trasu maratonu na herním plánu s 42 políčky, na které nalepíte 42 samolepek, které obdržíte za vaše nákupy. Sportujte a hrajte s námi!

13/10
Přijďte na seminář pro zdraví – dozvíte se o výživě i fungování organizmu

Seminář pro zdraví, který pořádá naše mateřská společnst VITAR, doporučujeme všem sportovcům. Přednášet na něm budou odborníci z různých oborů, kteří ukážou, jak lépe a efektivněji pečovat o vaše zdraví díky několika málo krokům a změnám ve vašem životě. Dozvíte se tak důležité informace o fungování lidského organizmu, co nám může scházet, jak o sebe pečovat. Tak abyste se cítili lépe a mohli podávat lepší výkony. Třeba ve sportu.

9/10
VIDEO: Jak na křeče

Jak dokáže být svalová křeč nepříjemná, ví asi každý sportovec. Proto se vyplatí křečím přecházet. Jak na to, aby se vám křeče vyhnuly? Ve videu vám odpoví odborník – biochemik, cyklista a trenér Petr Novák, který patří k našim partnerům v rámci projektu Sportuj lépe.