Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
18/5
Míříme na cyklistický Bike Prague

Start a cíl přímo v Praze, nová upravená trať závodu v atraktivních lokalitách a dvě varianty trasy lišící se délkou. To všechno nabízí tradiční cyklistický závod Bike Prague, jehož výživovým partnerem je Enervit. Naše produkty najdete na občerstvovacích stanicích i na našem červeném stánku, kam si můžete přijít pro energii - pro každého něco máme, stačí říct!

16/5
Další zlato pro Helenu Erbenovou!

Po triumfu v Řecku (rozhovor čtěte zde) si členka Enervit Teamu doběhla pro zlato i v dalším závodě seriálu Xterra ve Španělsku. Druhé ženě v cíli terénního triatlonu navíc „nadělila“ šest minut, které najela zejména v cyklistické části. V celkovém pořadí evropského hodnocení seriálu patří Heleně Erbenové aktuálně druhá příčka.

14/5
Rozhovor: Vít Pavlišta třikrát na stupních v rámci MČR

Nejdřív vybojoval titul mistra republiky v půlmaratonu, poté na dráze v závodě na 10 kilometrů a do třetice se stal vicemistrem v maratonu. Běžecké jaro Víta Pavlišta bylo velmi úspěšné, přesto je při jeho hodnocení člen Enervit Teamu k sobě kritický, protože pomýšlel na lepší časy. Tři medaile v jeho sbírce ale jasně potvrzují, že patří mezi českou elitu, byť není profesionál a při běhání chodí každý den do práce.

11/5
Úspěšný test Enervitene Sport Competition v Cykloservisu

Redaktoři časopisu Cykloservis a portálu www.cykl.cz se rozhodli na vlastní kůži (a žaludek) vyzkoušet bleskovou dávku energie od Enervitu v podání Enervitene Sport Competition. Jak test dopadl? Na výbornou!

8/5
Přijďte na pražský seminář SPORTUJ LÉPE!

V úterý 16. 5. pořádáme seminář SPORTUJ LÉPE o principech rozvoje sportovní výkonnosti. Konat se bude v Praze pár dní před startem cyklistického závodu Bike Prague, jehož je Enervit partnerem. Speciálním hostem bude Petr Novák, cyklista, trenér a vedoucí oddělení klinické biochemie a hematologie Nemocnice Žatec. Na místě bude také možné ochutnat a výhodněji nakoupit sportovní výživu Enervit.

6/5
Dan Polášek dál vylepšuje své osobní rekordy ve SP v ploutvovém plavání

Další dva podniky Světového poháru v ploutvovém plavání a další rekordní časy Dana Poláška. Plavec klubu NEMO Zlín si první rok mezi seniory počíná velmi dobře a neustále posouvá svá maxima na distancích 400 metrů pod hladinou a 200 a 400 metrů na hladině. „V juniorech jsem byl vždy na hranici stupňů vítězů a za každou cenu jsem chtěl placku, což se pak projevovalo v nevyrovnaných výkonech. Teď i tím, že jsou soupeři rychlejší, to zvládám s mnohem větším klidem,“ říká člen Enervit Teamu v rozhovoru.

4/5
Stříbrné čínské dobrodružství a zlatá řecká Xterra Heleny Erbenové

Nejdřív čtyřdenní extrémní závod týmů v Číně a hned poté přelet do Athén na další podnik seriálu terénního triatlonu Xterra. Helena Erbenová má za sebou obrovsky náročnou závodní porci, kterou ovšem zvládla na jedničku: v prvním případě slavila se svými parťáky stříbro, v Řecku pak vystoupala na stupínek nejvyšší poté, co o svém vítězství rozhodla v závěrečné běžecké části. Jak se oba závody vyvíjely a s jakými pocity je absolvovala? To členka Enervit Teamu prozrazuje v našem rozhovoru.

29/4
Budeme na pražském veletrhu Sport Expo, přijďte za námi!

Hned na začátku května se chystáme na další sportovní veletrh. Tentokrát vyrazíme s kompletním portfoliem Enervitu na Sport Expo, prestižní veletrh zasvěcený sportu se základnou v pražských Holešovicích. Na tamním Výstavišti představíme naše produkty a jejich přínosy pro sportovní výkon a přivezeme samozřejmě i exkluzivní novinku – energetické gely Enervitene Sport One Hand, které snadno otevřete jednou rukou!

26/4
Začíná běžecký TRIEXPERT CUP, jsme jeho partnery

Už 21. ročník Brněnského letního běžeckého poháru odstartuje dnes v 18 hodin v Brně-Pisárkách. První závod měl TRIEXPERT CUP naplánovaný už minulý týden na dráze, ale kvůli počasí z něj sešlo. I tak na všechny účastníky čeká dvacítka závodů a konci poháru také ceny od Enervitu pro ty nejlepší.

24/4
Enervit Carbo Flow: Okysličte svaly před důležitým výkonem

Když se tahle novinka dostala do Česka, hned se na ni vrhli hobíci i profesionálové. Před závody ji využívají například triatlonisté Filip Ospalý a Helena Erbenová, účinků Enervit Carbo Flow si cení i ultramaratonec Radek Brunner nebo Dan Polášek, který se věnuje ploutvovému plavání. V čem je hlavní přínos tohoto unikátního produktu? Především podporuje okysličování svalů.