Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
8/2
Silvini Madshus Team měl náročný víkend se 3 závody a už se chystá na Jizerskou 50

Závod Cortina-Toblach v rámci Visma Ski Classics, pokračování SkiTour na Orlickém maratonu i nejdelší tuzemský závod BoBoloppet. Tam všude se během posledního víkendu představili členové Silvini Madshus Teamu, poslední jmenovaný závod dokonce sami pořádali. Tým kolem Marka Pazderského tak má za sebou náročný víkend a chystá se na nadcházející vrchol v podobě Jizerské 50.

6/2
O víkendu se jel Orlický maraton, SkiTour je v polovině

Třetím závodem letošního ročníku SkiTour byl o víkendu Orlický maraton, na kterém se dařilo i členům Enervit Teamu. Největší český seriál v běhu na lyžích je přesně v polovině a příští týden ho čeká jednoznačný vrchol v podobě Jizerské 50.

2/2
Helena Karásková vicemistryní světa v zimním triatlonu! Jaké jsou její dojmy?

Členka Enervit Teamu se na konci ledna vydala do Rumunska, aby se potřetí v kariéře postavila na start mistrovství světa v zimním triatlonu. Na svém kontě už má i titul světové šampionky v této disciplíně, letos skončila druhá. Jaké jsou její dojmy, co pro ni bylo nejtěžší a jakou výživu volila pro náročný závod s během, cyklistikou a během na lyžích? Dozvíte se v našem rozhovoru.

29/1
Rozhovor s Radkem Jarošem o dobytí Mount Vinson

Další vrchol v rámci Koruny světa má na svém kontě horolezec Radek Jaroš. Na konci loňského roku se vydal do Antarktidy, aby pokořil tamější nejvyšší horu Mount Vinson. To se mu podařilo během vánočních svátků. Jaká byla expedice v krajině věčného ledu, na které ho opět doprovázela i sportovní výživa Enervit, o tom Radek Jaroš vypráví v našem rozhovoru.

23/1
Silvini Madshus Team v seriálu Ski Classics: peklo v Alpách a 16. místo Řezáče

Ředitel týmu Marek Pazderský hodnotí v rozhovoru začátek nového roku ve stopě z pohledu Silvini Madshus Teamu, účastníka prestižního seriálu dálkových běhů Visma Ski Classics. Velmi spokojený je s výsledky na La Diagonele, do předchozího Kaiser Maximilian Laufu bohužel promluvily nemoci. Teď čekají tým další dva alpské závody a poté domácí Jizerská 50. „Těšíme se na ni samozřejmě hodně, bude to jeden z vrcholů roku,“ říká v rozhovoru.  

20/1
Jak se připravit na Jizerkou 50? Přijďte si pro rady na semináře!

Jeden v Praze, druhý v Jablonci. A oba na konci ledna. Řeč je o seminářích, které vás připraví na Jizerskou 50, vrchol běžkařské sezony. Dozvíte se na nich vše o správné výživě pro přípravu i samotný závod a také vše potřebné pro vaši mázu na trať. Přihlaste se a dorazte!

18/1
Měsíc do startu Jizerské 50: Jaký bude 51. ročník?

Velká sportovní událost se blíží, start Jizerské 50 proběhne přesně za měsíc. I letos je jejím výživovým partnerem Enervit a v rámci třídenního programu proběhne v Bedřichově celá řada závodů. Ten hlavní na 50 km odstartuje v neděli 18. února.

15/1
Připravte se na Jizerskou 50 včas, pomůžeme vám třeba balíčky na míru

Přesně za měsíc vypukne výdej startovních čísel v libereckém Obchodním centru Nisa. Na místě nebude chybět ani stánek Enervitu, oficiálního výživového partnera Jizerské 50. A vy máte ještě měsíc na to, abyste se kvalitně připravili na vrchol letošní běžkařské sezony! My vám pomůžeme speciálním seriálem o výživě i špičkovou sportovní výživou pro trénink i závod, a to včetně balíčků sestavených pro Jizerskou 50 podle očekávané doby strávené ve stopě.

11/1
Enervit GT Sport: Přijímat energii a minerály nebylo nikdy jednodušší!

Energetické tablety Enervit GT Sport patří k velmi oblíbeným doplňkům všech vytrvalců, profesionálů i hobíků. Nechybí například na občerstvovačkách našich partnerských závodů, s sebou je vždycky na závod berou i profíci, třeba běžec na lyžích Stanislav Řezáč nebo triatlonistka Helena Erbenová. Proč? Protože se jedná o oblíbené energetické tablety pro rychlé zažehnání nastupující únavy i pro průběžné doplňování energie. Prostě rychle dostupná energie, kterou máte vždy po ruce!

8/1
SkiTour začala rekordem, členové Enervit Teamu obsadili stupně vítězů

Bedřichovský Niht Light Maraton zahájil letošní sezonu největšího seriálu v běhu na lyžích v Česku. SkiTour si hned na úvod připsala s téměř 1000 závodníky rekord podniku a hodně vidět byli členové Enervit Teamu, kteří obsadili více než desítku míst na stupních vítězů. Enervit navíc pomáhal všem účastníkům – ať už přímo na trati na občerstvovačkách, nebo na červeném stánku v prostoru startu a cíle.