Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
6/10
Lahůdka pro cyklisty: Jarní kempy v Toskánsku

Patříte k cyklistům, kteří zkraje roku vyrážejí do „teplých krajin“, aby se připravili na závodní sezonu? Nebo si chcete užít etapy v krátkém oblečení, když doma je ještě zima? Využijte sportovních kempů pořádaných naším partnerem Sport&Races a sportujte lépe!

3/10
Kanoistka Sofie Kinclová: V 17 letech na MS dospělých, start v Račicích si užila

Talentovaná kanoistka Sofie Kinclová má za sebou velmi povedenou sezonu. Nejdřív vybojovala dvě stříbrné medaile na juniorském mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice a pak se stala mistryní světa ve své věkové kategorii. Jako bonus na závěr sezony přišla nominace na domácí světový šampionát dospělých konaný v Račicích, kde se dvakrát probojovala do semifinále. „Bylo to úžasné, takovou atmosféru jsem nikdy nezažila!“ říká členka Enervit Teamu v posezonním rozhovoru.

30/9
Tyčinky Enervit Power Sport: svačina, která nasytí a neupatlá

Doplňování energie během sportovního výkonu je klíčové pro každého vytrvalce. Zásoby energie v podobě glykogenu jsou omezené, proto tělu dodáváme sacharidy průběžně prostřednictvím sportovní výživy. Nabízejí se Enervit energetické gely, koncentráty, tablety nebo tyčinky. Enervit Power Sport patří k poslední skupině a jsou velmi oblíbené pro svou chuť i schopnost zasytit.

28/9
Radek Brunner před Spartathlonem: Na trati nechám kus vlastního života

Na 246 kilometrů dlouhý běžecký závod se vydává potřetí v kariéře. Loni vybojoval bronz a zaznamenal tak historicky nejlepší český výsledek na legendárním Spartathlonu. I letos plánuje Radek Brunner útok na přední pozice. „Trénoval jsem každý den na to, abych dokázal tu trasu proběhnout ještě rychleji než loni. A pokud mi neupadnou nohy, tak to tak i bude. Pokud se bojíte selhání, nezasloužíte si být úspěšní,“ říká člen Enervit Teamu v předzávodním rozhovoru.

25/9
Helena Karásková počtvrté ovládla evropskou tour seriálu Xterra

Terénnímu triatlonu v ženské kategorii vládne Češka. Helena Erbenová dokázala evropskou sérii Xterra ovládnout už třikrát a letos to dokázala počtvrté, po svatbě už s příjmením Karásková. „Splnila jsem si jeden z cílů sezony, ale bylo to hodně těžké,“ konstatuje v našem rozhovoru členka Enervit Teamu, před kterou stojí ještě jedna výzva – mistrovství světa na Havaji.  

21/9
VIDEO: Jak na prodloužení vytrvaleckého výkonu

Co je klíčové pro sportovní výkon vytrvalce? Doplňování energie. Proč, jak a čím ji správně doplnit, aby byl váš výkon stoprocentní? Ve videu vám na tyto otázky odpoví odborník – biochemik, cyklista a trenér Petr Novák, který patří k našim partnerům v rámci projektu Sportuj lépe.

18/9
Představujeme Sofii Kinclovou: juniorskou mistryni světa v rychlostní kanoistice

Nejdřív dvě stříbra na mistrovství Evropy a pak zlato na mistrovství světa, kterým si splnila jeden ze svých cílů v juniorské kategorii. Sofii Kinclové se první rok mezi juniory dařilo skvěle a pomáhal jí při tom nově i Enervit. „Vyzkoušela jsem řadu značek a zjistila, že Enervit mi sedí nejvíc,“ říká sympatická závodnice, kterou jsme vyzpovídali v rozhovoru pro náš web. V něm mimo jiné prozrazuje, jak a kde nejčastěji trénuje, nebo jaké má sportovní sny.

14/9
Soutěžte s námi na Facebooku o Enervit PRE Sport

V úterý jsme oslavili Den vytrvalosti (více zde) a u té příležitosti jsme také spustili soutěž na našem Facebooku o unikátní želé Enervit PRE Sport, které vás vždy perfektně připraví na sport. PRE Sport patří do výbavy každého vytrvalce a až do neděle máte možnost soutěžit o něj zde.

12/9
Slavíme den vytrvalosti!

Není pro vytrvalce významnějšího dne v historii než 12. září. Tohoto dne se před 2507 lety uskutečnila bitva s významnými historickými důsledky pro dnešní vytrvalce - bitva u Marathonu. Zvítězili v ní Řekové, kteří porazili více než dvojnásobnou přesilu dobyvačných Peršanů. Úspěch to byl významný, a tak se řecký voják Feidippidés rozběhl, aby tuto událost co nejdříve předal v Athénách. Běžel více než 42 kilometrů, což po náročné bitvě byla pro vojáka nepřekonatelná dávka vyčerpání, a tak se slovy "Zvítězili jsme" zemřel. 

12/9
Rozdáváme dárky na e-shopu ke Dni vytrvalosti

Slavíme Den vytrvalosti, proto pro vás máme něco, nez čeho se žádný vytrvalec neobejde - unikátní želé Enervit PRE Sport, které vás vždy perfektně připraví na sport, jako dárek k vašim oblíbeným produktům! Pozor, akce je časově omezená jen do konce týdne!