Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
30/11
Biker Ondřej Fojtík projel sezonou úspěšně a už se chystá na Cape Epic

Během podzimu absolvoval řadu prestižních závodů u nás i ve světě. Biker Ondřej Fojtík startoval například na extrémním Dolomitenmannu, v etapových závodech v Kostarice a v Brazílii, ale také třeba v rámci tuzemského Nova Cupu. Co mu v závodech pomáhá, jak hodnotí svou podzimní sezonu a co ho čeká teď v zimě? O tom člen Enervit Teamu vypráví v našem rozhovoru. 

24/11
VIDEO: Jak na pitný režim. Co pít a jak ředit iontový nápoj?

Pitný režim je důležitý pro každého vytrvalce. Doplňovat tekutiny je třeba před, během i po výkonu. Jenže čím? Jak pomáhá iontový nápoj, a jak ho správně ředit, aby nám pomáhal sportovat lépe? Čemu a proč se naopak vyhnout? Ve videu vám na tyto otázky odpoví odborník – biochemik, cyklista a trenér Petr Novák, který patří k našim partnerům v rámci projektu Sportuj lépe.

21/11
Sezona Petra Vinického, mistra světa v OCR běhu, měla zlato-stříbrnou tečku

Říká se „konec dobrý, všechno dobré“. V tom případě může být Petr Vinický spokojený, protože na konci letošní sezony obsadil zlatou a stříbrnou příčku v závodech Gladiator Race. Předtím bojoval na mistrovství světa v Kanadě i evropském šampionátu v Holandsku (více v rozhovoru zde) a hlavní závodní sérií pro něj byla premiérově prestižní Toughest. Jak se mu v ní vedlo a jaké jsou pocity člena Enervit Teamu po náročné sezoně? To se dozvíte v druhé části našeho rozhovoru.

18/11
Silvini Madshus Team míří do další laufařské sezony. Co od ní čeká a jaká byla příprava?

Od začátku vzniku prestižního seriálu dálkových běhů Ski Classics nechyběli na startu a jsou tak jediným týmem z Česka, který drží tak dlouhou tradici. Silvini Madshus Team netrpělivě vyhlíží start dalšího ročníku s tím, že se těší především na závody v roce 2018. Prioritou bude domácí Jizerská 50 a legendární Vasův běh. I to prozrazuje v rozhovoru před začátkem sezony šéf týmu a závodník v jedné osobě Marek Pazderský.

15/11
Triatlonistka Helena Karásková o MS Xterra na Havaji: „První pětka nebyla daleko.“

Opět dokázala, že patří do světové špičky. Helena Karásková zakončila sezonu účastí na mistrovství světa Xterra na Havaji, kde obsadila 8. místo. Evropské tour vládne počtvrté v kariéře. Jak je členka Enervit Teamu spokojená s letošním ročníkem a jaké problémy ji potkaly na šampionátu? To vše prozrazuje v posezonním rozhovoru.

13/11
Přijďte na seminář Sportuj lépe v Benátkách nad Jizerou

V pondělí 27. 11. pořádáme ve spolupráci s naší partnerskou prodejnou další seminář SPORTUJ LÉPE. Tentokrát o tom, jak prodloužit vytrvalecký výkon. Seminář bude opět spojený i s ochutnávkou produktů Enervitu a konat se bude ve specializované sportovní prodejně RF Bikes v Benátkách nad Jizerou. Zváni jsou všichni sportovní nadšenci, kteří se chtějí dozvědět, jak sportovat lépe.

10/11
Enervitene Sport Competition: Blesková energie v koňské dávce

Určitě to znáte – při závodě přijde krize, najednou není, kde brát. A nebo ze sebe potřebujete vymáčknout zbytky sil. Na oba problémy existuje blesková pomoc jménem Enervitene Sport Competition. Postará se o rychlé a intenzivní „nakopnutí“, které je skutečně cítit a které si pochvalují profesionálové i hobby sportovci. Naposledy náš energetický koncentrát uspěl v testu časopisu Cykloservis a z krize může vytáhnout i vás!

7/11
Petr Vinický: Ohlédnutí za letošním MS a ME v OCR běhu

Tyhle dva závody byly jasnými vrcholy sezony. Petr Vinický do nich vyrazil po startech na prestižní sérii Toughest, kterou letos absolvoval poprvé, ale i po zraněních, která ho nutila některé závody vynechat. Na mistrovství Evropy vybojoval umístění v TOP 10, na světovém šampionátu v TOP 20. Jak hodnotí své působení na obou vrcholných akcích, a jak se mu běželo? To člen Enervit Teamu prozradil v našem rozhovoru.

4/11
Enervit pomáhá i vědcům při expedicích – dodá energii a šetří místo

Enervit je především specialistou na výživu vytrvalců, špičkové produkty sportovní výživy ale najdou své uplatnění i v běžném aktivním životě. Třeba po náročném dni v práci nebo na zahradě pomůže Enervit R2 s regenerací. Proteinové nápoje, energetické a proteinové tyčinky zase poslouží jako výborná svačinka a iontový nápoj se dá popíjet i v průběhu aktivního dne pro doplňování minerálních látek a energie. I proto je Enervit součástí výbavy nejrůznějších výprav. Třeba entomologické na Balkán, která proběhla letos na podzim a ze které nám poslal své povídání Martin Souček. 

1/11
Helena Karásková osmá na MS v terénním triatlonu!

Další umístění v TOP 10 na mistrovství světa Xterra na Havaji má na kontě členka Enervit Teamu Helena Karásková (Erbenová). V posledním závodě sezony, který byl pro ni zároveň vrcholem, obsadila 8. místo. „Výsledek to určitě není špatný, ale také to nebyl můj úplně dobrý den, kromě plavání. Nohám chyběla síla,“ přiznala po závodě. Přesto opět dokázala, že ve světě terénního triatlonu patří k absolutní špičce.