Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
12/8
One Hand Gel uspěl v testu cyklistického serveru cykl.cz

Naši letošní revoluční novinku v podobě energetického gelu, který snadno otevřete jednou rukou, vyzkoušeli i redaktoři cyklistického serveru www.cykl.cz a časopisu Cykloservis. Jak byli s Enervitene Sport Gel One Hand spokojení? Na jedničku!

10/8
Červenec Heleny Karáskové (Erbenové): tři medaile, svatba i ztracený prstýnek

V červenci se vdala a její jméno, dobře známé všem triatlonistům, se změnilo. Z Heleny Erbenové se stala Helena Karásková. Hned v následujících závodech udělala vše pro to, aby si ho všichni rychle zapamatovali – nejdřív vybojovala mistrovský titul na republikovém šampionátu v terénním triatlonu, když vyhrála závod Krušnoman, a pak si stoupla na nejvyšší stupínek i v seriálu Xterra v Itálii. Zlatě tak zakončila úspěšný měsíc, na jehož začátku byl bronz ze závodu Xterra ve Francii.

5/8
Jakub Kučera: rozhovor s talentovaným cyklistou mířícím na ME mládeže

V 16 letech patří mezi mladé nadějné závodníky a zatím úspěšně kombinuje starty na silničním i MTB kole. Jakub Kučera jezdí v kategorii kadetů a letos vybojoval triumf na letní olympiádě dětí a mládeže v cross country. Oslavil i vítězství v Českém poháru a na přelom července a srpna mu přišla reprezentační pozvánka na mistrovství Evropy mládeže. Sezonu si tak ještě prodlouží o další zajímavý vrchol. Jaké však byly jeho úplné začátky a čeho by jednou rád dosáhl? To prozrazuje člen Enervit Teamu v našem rozhovoru.

30/7
Regenerační přípravky: Co obsahují a jaký vybrat?

Není pochyb o tom, že regenerace je pro sportovce velmi důležitým prvkem v rozvoji výkonnosti. Proto je třeba věnovat jí náležitou pozornost, a proto se jí věnují i články na našem webu. Ostatně Enervit prakticky představuje synonymum k regeneraci – je-li o ní řeč, řada sportovců vám řekne, že pro ně je jasnou volbou Enervit R2. Co obsahuje tento regenerační nápoj, jaké je složení příbuzné R1 a jak poslouží regeneraci Enervitam Sport? To prozradí náš dnešní článek…

27/7
Filip Ospalý udělal na PálavaRace zlatou tečkou za svou úspěšnou kariérou

Už po loňské sezoně oznámil, že končí. Svět triatlonu ale po 25 letech neopustil, dál v něm působí a také slíbil, že některé závody ještě absolvuje, především jako člen štafet. Nakonec se ale rozhodl ještě pro jeden individuální start, kterým se chtěl rozloučit s dlouhou a úspěšnou kariérou v domácím prostředí. Loučení mu vyšlo dokonale – závod PálavaRace vyhrál. Jak si poslední individuální start užil, jak v něm doplňoval energii, a jaké myšlenky se mu honily v hlavě v cíli, o tom všem člen Enervit Teamu vypráví v našem rozhovoru.

24/7
Limitovaná edice: nové příchutě energetických koncentrátů

Vyzkoušejte nové, limitované příchutě našich energetických koncentrátů, které nabízejí velkou dávku rychlé energie pro vaše sportovní výkony. Objednat si nově můžete Enervitene Sport Competition s višňovou příchutí a kofeinem a Enervitene Sport Concentrate s příchutí zeleného čaje.

21/7
Radek Brunner běžel 24 hodin, uběhl přes 250 km. Přečtěte si jeho dojmy z ultra MS!

Byl to jeden z vrcholů jeho letošní sezony. Ta se ale neodehrávala úplně podle představ nejlepšího českého ultramaratonce. Radka Brunnera trápily zdravotní problémy – nejdřív únavová zlomenina, poté prasklina v menisku. Přesto se jeho přání splnilo a on se mohl postavit na start mistrovství světa v běhu na 24 hodin v irském Belfastu. Uběhl přes 250 kilometrů a skončil jako 13. nejlepší na světě, druhý ve své kategorii. V obrovsky našlapané konkurenci a osobním rekordu. Člen Enervit Teamu podal další parádní výkon ve světě ultra a o tom, jaký tento zážitek byl, vypráví v našem rozhovoru. 

18/7
O víkendu vyrážíme do hor: pokračuje seriál Běhej lesy a jede se Bike-O-Challenge

Tentokrát nemíříme do nejvyšších českých pohoří, ale do zajímavých lokalit na pomezí Čech a Moravy. Stánek Enervitu a energii s občerstvením v podobě energetických tablet Enervit GT Sport a iontového nápoje Enervit G Sport najdete na čtvrtém podniku seriálu Běhej lesy v prostředí Žďárských vrchů a na orientačním závodě dvojic na horských kolech v Železných horách.

16/7
Silvini Madshus Team nabírá kilometry na novou sezonu na kolech i při běhu

Dvě výživná soustředění mají za sebou členové Silvini Madshus Teamu, který je největším a nejúspěšnějším českým týmem dálkového běžeckého lyžování. Nejdřív najížděli kilometry na kolech v Itálii, poté se vydali na přeběh Malé a Velké Fatry na Slovensko. V obou případech spoléhali i na pomoc špičkové sportovní výživy Enervit po vytrvalce, kterou užívají při tréninku i závodech.

13/7
Soutěžte s námi o Enervit Magnesium Sport

Také si nedokážete představit svůj sportovní výkon bez magnézia? Pak určitě znáte Enervit Magnesium Sport s vysokým obsahem minerálních látek a vitaminu C v každém sáčku. Teď o něj můžete i soutěžit - na našem Facebooku.