Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
10/4
Představujeme Enervit novinky na sezonu 2018

Do letošní sezony vytrvalostních sportů vypouštíme šest novinek, které vám pomůžou sportovat lépe. V naší nabídce nově objevíte revoluční Betaina Endurance Sport, proteinový nápoj i tyčinku pro vegetariány, mix minerálních látek a vitamínů nebo bezlepkovou outdoor tyčinku se sušeným ovocem, oříšky a vitamíny.

6/4
220km závod na lyžích? Silvini Madshus Team ho dal a byl na stupních!

Tahle švédská odysea překonává chápání běžných smrtelníků a je velkou výzvou i pro zkušené běžce na lyžích. Nordenskiöldsloppet je považovaný za nejdelší a nejtěžší závod v běhu na lyžích na světě. Koná se mezi městy Jokkmokk a Kvikkjokk, měří 220 kilometrů a Češi na něm letos byli hodně vidět – díky členům Silvini Madshus Teamu, kteří při tréninku i závodech spoléhají na Enervit.

3/4
Jaký bude sportovní rok Petr Vinického, mistra světa v OCR běhu?

Petr Vinický se poctivě chystá na novou sezonu a má za sebou už pár zimních závodů v rámci přípravy. Jaké starty považuje za letošní vrcholy, a jak probíhala jeho příprava? To všechno se dozvíte v druhé části rozhovoru se členem Enervit Teamu, který prozrazuje i své výživové tipy.

30/3
Enervit je novým partnerem evropské triatlonové série IRONMAN

Prestižní triatlonový seriál IRONMAN v tomto týdnu oznámil spojení se značkou Enervit, předním evropským inovátorem sportovní výživy. Spolupráce bude probíhat do roku 2022 a v Evropě se bude týkat více než 40 sportovních akcí ročně.

29/3
Budeme na dubnových veletrzích Running Expo a For Bikes

Navštívit náš červený stánek, konzultovat otázky správné výživy při sportu a vybavit se špičkovou sportovní výživou pro vytrvalce můžete na dvou tradičních veletrzích: běžecké Runnig Expo se koná 5. a 6. 4., cyklistický For Bikes 6. - 8.4. Obě akce proběhnou v Praze.

28/3
Vasův běh a Birkebeinerrennet: lyžařské legendy v podání Silvini Madshus Teamu

Po Jizerské 50 přišly v rámci seriálu Visma Ski Classics na řadu další dva legendární závody s bohatou historií. Silvini Madshus Team byl vidět jak při Vasově běhu, tak Birkebeinerrennetu. Stanislav Řezáč v obou závodech dosáhl na nejlepší české umístění mezi muži a dařilo se i dalším členům týmu, který při tréninku i závodech spoléhá Enervit.

26/3
Seriál Běhej lesy startuje už za tři týdny, opět budeme u toho

Atraktivní trasy, výjimečná atmosféra, špičkový servis. To jsou přednosti seriálu Běhej lesy, který je určený pro začátečníky i profesionály a který se vyznačuje mimo jiné tím, že 80 procent tras vede po měkkém povrchu. O jeho oblíbenosti svědčí rostoucí zájem běžců i přední umístění v anketách o nejoblíbenější běžecké závody.

23/3
Cyklisté z PARDUS – TUFO Prostějov míří do sezony s Enervitem a řadou novinek

V otázce sportovní výživy mají jasno a na jejich volbě Enervitu se nic nemění. Změn ale jinak před novou sezonou hlásí hodně: cyklisté PARDUS – TUFO Prostějov představili na tiskové konferenci nová kola, dresy i řadu nových tváří. Kdo tedy tvoří úspěšný český tým pohybující se na silnici i na dráze, a které závody budou pro členy Enervit Teamu stěžejní?

21/3
Zimní závody Petra Vinického, mistra světa v OCR: dřina i bedna na sněhu

Letošní zimu si pochvalují především lyžaři, kteří měli v novém roce ideální podmínky pro závody i tréninky. Sníh a mráz ale udělal radost i některým běžcům, kteří mají rádi extrémy. Petr Vinický holduje extrémním překážkovým běhům, a tak ho letošní zima rozhodně nemohla zastavit. Mistr světa a člen Enervit Teamu absolvoval vydatnou zimní přípravu na novou sezonu včetně tří závodů na sněhu.

12/3
SkiTour zná vítěze a má 4 rekordy

Další vydařený ročník má za sebou největší český seriál v běhu na lyžích. SkiTour letos čítala šest závodů a na čtyřech z nich byl překonaný účastnický rekord. Nepříznivé počasí zhatilo jen závody dospělých v rámci Karlovské 50, jinak běžeckému lyžování přálo. A účastníci seriálu se opět mohli spolehnout na špičkovou výživu Enervit, který byl i letos hlavním výživovým partnerem.