Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
7/1
Enervit výživová poradna v Praze může pomoci i vám!

Na konci loňského roku rozjeli naši partneři z N1Sport ve své pražské prodejně Enervit výživovou poradnu. K dispozici je každé úterý pro kohokoli, žádná registrace není potřeba. „Lidé se mohou ptát prakticky na cokoli – jak na základy racionální výživy, tak i na specifické doplňky sportovní výživy nebo kombinaci obojího v průběhu dne. Dosavadní poradny ukázaly, že zájem o informace ze strany závodníků je,“ říká Michal Volejník z N1Sport, který za rozjezdem a fungováním výživové poradny stojí.

27/12
Připravte se na Jizerskou 50 včas, pomůžeme vám třeba balíčky na míru

Už jen 40 dní zbývá do začátku výdeje startovních čísel na Jizerskou 50. V libereckém Obchodním centru Nisa nebudou chybět ani stánky Enervitu, oficiálního výživového partnera akce. A vy máte o něco více než měsíc, abyste se kvalitně připravili na vrchol letošní běžkařské sezony! My vám pomůžeme speciálním seriálem o výživě i špičkovou sportovní výživou pro trénink i závod, a to včetně balíčků sestavených pro jednotlivé závody Jizerské 50 podle očekávané doby strávené ve stopě.

21/12
Hezké Vánoce a sportovní rok 2019

Milí příznivci Enervitu,

chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši přízeň v letošním roce. Byli jsme s Vámi na tréninku i závodech, na občerstvovačkách i ve Vašich sportovních obchodech, na seminářích i na webu. Bylo to moc prima a jsme rádi, že Vám můžeme pomáhat. 

Teď Vám chceme popřát hezké Vánoce a spoustu sportu a vytrvalosti v roce 2019. I během něj jsme připravení Vám pomáhat sportovat lépe a dosahovat Vašich cílů.

Váš Enervit Team

18/12
Medailové žně cyklistů Pardus Tufo Prostějov, mají i mistrovský titul

Pět medailí včetně dvou titulů mistrů republiky a k tomu další skvělá umístění. Taková je bilance prostějovských dráhových cyklistů na mistrovství České republiky v olympijském omniu. Mistrem ČR se v mužské elitě stal Daniel Babor, mezi staršími žačkami kralovala Patricie Müllerová. A Enervit byl samozřejmě u toho – jako specialista na výživu vytrvalců.

14/12
Ideální vánoční dárek pro sportovce? Balíček Enervit za skvělou cenu

Máme pro vás speciální vánoční akci – balíček sportovní výživy Enervit za super výhodnou cenu. Obsahuje vše potřebné na dobu před, během i po výkonu a oproti standardním cenám ušetříte 367 Kč! Díky speciální vánoční slevě 24,12 % i dárku v podobě sportovní lahve zdarma.

10/12
V Praze se rozjela Enervit nutriční poradna, využijte ji i vy!

Naši partneři z N1 Sportu v listopadu odstartovali Enervit nutriční poradnu. Každé úterý nabízejí ve své pražské prodejně možnost konzultace otázek výživy před, během a po sportu, ale i obecného stravování. A jako lidé napojení na triatlon dobře ví, o čem mluví a jak vytrvalcům poradit.

5/12
Chcete prodávat Enervit (nejen) na Jizerské 50? Napište nám!

Máte rádi Enervit, sport a výzvy? Přidejte se k nám, máme pro vás místo! Můžete být součástí našeho prodejního týmu na Jizerské 50, naše spolupráce ale může přerůst i v něco víc – záleží na vás, jak rychle se ozvete a jak si vzájemně sedneme.

1/12
Cyklista Luděk Lichnovský mistrem republiky v bodovacím závodě!

Dráhová cyklistika zná jména letošních republikových šampionů a figuruje mezi nimi i člen Enervit Teamu Luděk Lichnovský jezdící za tým PARDUS-TUFO Prostějov. Mistrovský titul vybojoval v bodovacím závodě, navíc se stal i vicemistrem republiky ve vylučovacím závodě a stříbro bral také ve vloženém omniu.

28/11
SkiTour bude i v roce 2019 s Enervitem. Startuje 4. ledna v Bedřichově

I další ročník největšího seriálu závodů v běhu na lyžích v Česku je propojený se sportovní výživou od Enervitu. Jako specialisté na výživu pro vytrvalce dokážeme poradit, jak po výživové stránce vylepšit váš výkon i pocity z lyžování, a máme pro vás i konkrétní pomocníky v době před, během i po sportu.

21/11
Honza Tománek v USA dvakrát na stupních mezi handicapovanými triatlety

Dvěma americkými závody zakončil úspěšnou sezonu český paratriatlet Honza Tománek. Oba starty byly ve znamení změn: v prvním případě se závod Světového poháru změnil na duatlon, ve druhém se zase měnila trať a zkracovalo plavání. Honza se s tím ale popral a přivezl si bronz ze SP a triumf z posledního závodu sezony.