Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
21/3
NOVINKA: Enervit Maltodextrin Fructose, rychlý zdroj energie v nápoji

Představujeme vám novinku v podobě vysoce koncentrovaného energetického nápoje Enervit Maltodextrin Fructose. Optimální kombinace maltodextrinu a fruktózy v kombinaci se stavbou maltodextrinu zajišťuje dodávku maximálního množství využitelné energie pro váš organizmus během sportu.

15/3
Buď připravený na Běhej lesy a sportuj lépe

Trénink, odhodlání, chuť závodit. To všechno patří k účastníkům seriálu Běhej lesy. Stejně jako správná výživa, která má významný podíl na tvém výkonu. Ovlivňuje totiž, jak se budeš cítit na startu, na trati i po doběhu nebo druhý den v práci. Spolehni se i letos na Enervit, který je opět hlavním výživovým partnerem seriálu, a sportuj lépe!

11/3
Přijďte na náš pražský seminář s názvem „Revoluce v jídelníčku běžců?“

V březnu pro vás chystáme další seminář v rámci programu SPORTUJ LÉPE. Řeč bude o tom, jak vhodná výživa pomáhá s růstem výkonnosti. Seminář bude opět spojený i s ochutnávkou produktů Enervitu a uskuteční se 21. 3. ve spolupráci s naší partnerskou prodejnou TFRun v Praze-Klánovicích.

4/3
Mistr světa v OCR běhu Petr Vinický o zimní přípravě: „Je to hlavně o objemu.“

Chystá se novou sezonu extrémních překážkových běhů (OCR), v únoru ale stál i na startu lyžařské Bedřichovské 30, závodu Jizerské 50. Tu si Petr Vinický oblíbil už před třemi lety a od té doby v Bedřichově nechyběl. Zimní závody OCR letos naopak vynechal a připravoval se na ty, které přijdou na jaře. Člena Enervit Teamu jich čeká víc než dost.

27/2
Cyklisty TUFO-PARDUS Prostějov čekají první závody. Jaká bude jejich sezona?

Kontinentální tým TUFO-PARDUS Prostějov je dlouholetou stálicí českého silničního pelotonu a v současnosti také nejlepším dráhovým týmem co se týče stíhacích disciplín. Do sezóny 2019 vstupuje pouze s malými změnami. Tým nadále sází na mladé závodníky, kola Pardus a sportovní výživu Enervit. Závodní sezonu tým tradičně zahájí na Rhodosu už na začátku března. A sportovní ředitel Michal Mráček doufá, že prostějovští závodníci budou opět vidět, dokáží se prosadit i v zahraničí a vybojují nominace na mistrovství Evropy i světa.

20/2
Rozhovor s Radkem Jarošem o expedici na Aconcaguu i plánech pro letošní rok

Dvoje poslední Vánoce strávil na expedicích v rámci projektu Koruna světa a stejný plán má i pro letošní rok, kdy se chystá na Kilimadžáro. Na začátku roku 2019 přitom zapsal další z nejvyšších vrcholů světadílů, když se dostal na Aconcaguu, nejvyšší horu Jižní Ameriky. Ještě předtím se zastavil na Velikonočních ostrovech a řadu dalších cest plánuje letos. Chybět na nich nebude ani Enervit, protože na jeho pomoc Radek Jaroš při svých expedicích i sportu spoléhá. V rozhovoru prozrazuje jak detaily poslední cesty, tak své plány.

17/2
Jak správně stavět jídelníček pro růst výkonnosti při běhu i na kole? Odpoví naše semináře

V únoru v Boskovicích a v březnu v Brně chystáme další dva semináře v rámci programu SPORTUJ LÉPE. Řeč bude o tom, jak vhodná výživa pomáhá s růstem výkonnosti. Seminář bude opět spojený i s ochutnávkou produktů Enervitu a uskuteční se ve spolupráci s našimi partnery.

14/2
Kasper Swix Team a jeho recept na výživu pro závody. Inspirujte se nejen na běžky

Na Jizerskou 50 se cíleně nepřipravovali, jejich vrcholem bude tradičně Krkonošská 70. A během celé zimy pořádají i řadu kurzů na běžkách. Kasper-Swix Team je uprostřed své zimní sezony a nabízí svůj recept na výživový plán i hodnocení dosavadních závodů. Jak doplňují energii členové trutnovského týmu a co už mají za sebou? Odpovídá Jakub Opočenský v našem rozhovoru.

11/2
Enervit triatlonový kemp Mallorca 2019

Chcete na sobě zapracovat a posunout svou triatlonovou výkonnost dál? Zúčastněte se Enervit triatlonového kempu na Mallorce v roce 2019 a načerpejte dávku tréninkových kilometrů i informace o technice a výživě, která vám pomůže sportovat lépe.

7/2
Silvini Madshus Team v polovině sezony. Před Jizerskou 50 hlásí: "Závod roku je tady!"

Po zrušeném víkendovém závodě v Toblachu mají za sebou polovinu seriálu dálkových běhů Visma Ski Classics. Silvini Madshus Teamu zatím patří v celkovém pořadí 16. místo, jak ale sám šéf týmu Marek Pazderský přiznává, o umístění v soutěži týmů jim primárně nejde. Jak tedy hodnotí první půlku sezony v prestižním seriálu, a jak je zatím s pokojený s působením týmu v domácí SkiTour? To vše prozrazuje v rozhovoru před startem legendární Jizerské 50, na které se představí téměř 70 členů známého českého týmu.