Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
21/4
Startuje seriál Běhej lesy, o víkendu zamíříme i za bikery

I letos jsme hlavním výživovým partnerem populárního běžeckého seriálu Běhej lesy, který odstartuje už tuto sobotu 22. 4. v Brdech. My u toho nebudeme chybět – Enervit najdete na trati na občerstvovačkách i v červeném stánku v prostoru startu a cíle. Iontový nápoj Enervit G Sport bude připraven také pro bikery v Ostravě, kde se v sobotu pojede tradiční cyklistický závod Porubajk.

19/4
Vít Pavlišta mistrem republiky v půlmaratonu

Další obhajobu a celkově už pátý titul mistra republiky v půlmaratonu má na kontě Vít Pavlišta. Člen Enervit Teamu dokázal doběhnout do cíle sobotního Pardubického vinařského půlmaratonu jako nejrychlejší z Čechů a čtvrtý v celkovém pořadí za třemi Keňany. Od roku 2012 tak na nejvyšším stupínku chyběl jen jedinkrát.

16/4
NOVINKA: Exkluzivní gel od Enervitu, který otevřete jednou rukou!

Máme pro vás zbrusu novou sportovní vychytávku – Enervitene Sport Gel s exkluzivním systémem otevírání, které zvládnete jednou rukou.  Navíc máte dávku energie (25 ml) rozdělenou do 2 menších (2x 12,5 ml), aby se dala dobře a postupně dávkovat. Gely Enervitene jsou tak nyní ještě praktičtější a snadněji použitelné – vyzkoušejte je!

13/4
Sportovní sobota: půlmaraton, skyrace i MTB závody

Prodloužený velikonoční víkend nabídne kromě pomlázky i spoustu sportovních akcí. Hodně živo bude v sobotu v Pardubicích, kde se běží tradiční Pardubický vinařský půlmaraton, který je zároveň mistrovstvím republiky. V Osečné u Liberce odstartuje letošní ročník cyklistického MTB seriálu Galaxy Stevens a nedaleko se poběží náročný závod Ještěď SkyRace. Na všech těchto akcích bude i Enervit, který podpoří všechny účastníky iontovým nápojem Enervit G Sport na občerstvovacích stanicích.

10/4
Cyklistický rok Petra Hampla: přes 20 tisíc kilometrů a téměř 80 závodů

V únoru oslavil 24. narozeniny a v cyklistickém týmu SKC TUFO Prostějov načal svou druhou sezonu. Během té první dojel na pátém místě v celkovém pořadí Českého poháru na silnici a oblíbil si sportovní výživu Enervit, na kterou tým z Hané spoléhá. Letos ho čeká další porce až 80 závodů, na které se od listopadu pilně připravuje. Jak vypadá jeho cyklistická sezona a co všechno během ní absolvuje?

7/4
Helena Erbenová zahájila sezonu Xterra stříbrem na Maltě!

Už v lednu o sobě dala pořádně vědět, když vybojovala podruhé v kariéře titul mistryně Evropy v zimním triatlonu. Teď zahájila sezonu v seriálu Xterra a opět stála na stupních! Hned úvodní start přetavila do stříbrné podoby a na Maltě si tak připsala další úspěch, tentokrát na poli terénního triatlonu. Jaké jsou dojmy členky Enervit Teamu ze závodu, co ji v letošní sezoně čeká a jak se na ni připravovala? To všechno se dozvíte v našem rozhovoru.

5/4
Za 10 dní startuje cyklistická Stevens Galaxy série 2017

Šest závodů má v itineráři letošní Stevens Galaxy série, seriál MTB maratonů pro širokou veřejnost. Postupně zavítá do Osečné, Mikulova, Jistebnice, Náměšti nad Oslavou, Kutné Hory a Strašic. První závod se jede už za 10 dní, v Osečné je 15. 4. na programu Stevens 50 Podralsko, osmý ročník závodu, který tradičně otevírá novou cyklistickou sezonu. A Enervit u toho samozřejmě nebude chybět!

2/4
Petr Vinický o přípravě na OCR sezonu: trénink na poli i rybníce

Loňskou sezonu zakončil ziskem titulu mistra světa v extrémním překážkovém běhu (OCR) a po náročném ročníku potřeboval chvilku oddechu. Na konci roku se ale vrátil k tréninku a dnes už má za sebou první závody včetně jednoho na běžkách. Petr Vinický má zkrátka sport rád ve všech podobách a jak se dozvíte v rozhovoru, miluje i extrémy. Dočtete se také, jak trénuje, co má za sebou a co všechno ho letos čeká.

30/3
Jsme na Running Expo a For Bikes, dorazte za námi!

Sportovní jaro začíná, alespoň co se týče velkých sportovních veletrhů! Cyklistický For Bikes se letos koná od 31. 3. do 2. 4., tradičně v halách PVA v Letňanech, běžecké Running Expo startuje na Výstavišti v Holešovicích už dnes a potrvá do 1. 4. Na obou pražských veletrzích budeme i my s naším stánkem se špičkovou sportovní výživou, protože ta při sportu nemůže chybět!

27/3
Nejtvrdší kemp orienťáka Miloše Nykodýma: 61 hodin v terénu a 500 km za 17 dní

Na začátku roku odjel do Švédska, aby se mohl kvalitně připravit na novou sezonu a prestižní týmové závody. Součástí jeho pobytu byl i březnový tréninkový kemp, který se konal v Portugalsku. Za 17 dní absolvoval Miloš Nykodým 61 tréninků ve čtyřech různých oblastech, ze kterých většina proběhla s mapou v lese. Zajímá vás, jak přesně vypadá jeho náročná příprava a jak ji zvládá?