Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
2/8
Nejrychlejší Čech Ford Challenge Prague Tomáš Řenč: „S výsledkem jsem spokojený!“

Člen Enervit Teamu na největší triatlonové akci v Česku opět zabodoval. Loni skončil v kategorii desátý, jako druhý nejlepší z Čechů. Letos si v obou případech o jednu příčku polepšil a výsledek si pochvaloval. Ford Challenge Prague byl ale pro Tomáše Řenče především přípravou před vrcholem v podobě Ironmana v Kalmaru, kde by se rád probojoval na Havaj.

26/7
Objevte nový Enervit Isotonic Gel: Velkou dávku rychlé energie

Nabídka oblíbených energetických gelů od Enervitu je opět bohatší. K Enervit Gelu, One hand Gelu a Liquid Gelu přibývá zbrusu nový Enervit Isotonic Gel, který není nutné zapíjet a nabídne velkou dávku rychlé energie. Na výběr je ze 3 příchutí – malina, jablko a grapefruit.

22/7
Navštivte Enervit stánek na Ford Challenge Prague. Startovat budou i hvězdy triatlonu

V pátek 26. 7. startuje triatlonový svátek v centru Prahy. Závodu Ford Challenge Prague se zúčastní velké hvězdy světového triatlonu a chybět nebude ani Enervit. Jak na občerstvovacích stanicích, tak v prostoru EXPA, kam můžete přijít k našemu stánku pro špičkovou sportovní výživu i cenné rady.

17/7
Běhej lesy zahájí druhou polovinu závodů

Čtveřice závodů za námi, další čtyři před námi. Seriál Běhy je přesně v polovině a těší se opět velkému zájmu běžců a běžkyň. První dva podniky byly vyprodané, další dva překonaly účastnické rekordy. A na žádné z akcí nechybí Enervit jako specialista na výživu pro vytrvalce.

13/7
Helena Karásková třikrát na stupních Xterry!

Stříbro v Itálii, zlato v Dánsku a bronz ve Francii. Helena Karásková dál sbírá medaile v seriálu Xterra a je nejúspěšnější Češkou v terénním triatlonu. Úspěšně tak pokračuje v sezoně, kterou navzdory výborným výsledkům označila za svou poslední. Ohlédnutí za posledními závody členky Enervit Teamu nabízíme v našem rozhovoru.

10/7
Miloš Nykodým má medaile z mistrovství republiky a chystá se na MS

Hodně nabitý program se závody republikového šampionátu i Světového poháru, legendární Jukola a nominační závody na mistrovství světa. To všechno čekalo na orientačního běžce Miloše Nykodýma v červnu a na začátku července. Člen Enervit Teamu už letos dokázal na závodech MČR vybojovat tři medaile a probojovat se opět na světový šampionát.

7/7
Prostějovští cyklisté vybojovali historický úspěch na silničním MČR

Historicky první mistrovský titul ze silničního závodu v kategorii mužů získal pro tým Tufo-Pardus Prostějov Tomáš Bárta. Ze společného mistrovství České a Slovenské republiky v Trnavě navíc přivezl juniorský bronz René Smékal. Tradiční cyklistický klub spoléhající v oblasti výživa na Enervit tak prožil nejvydařenější šampionát vůbec.

4/7
Přijďte na výživový seminář k Challenge Prague, ať víte, jak sportovat lépe!

Chystáme pro vás další veřejný seminář o výživě ve sportu, tentokrát ve spolupráci s organizátory triatlonového závodu Challenge Prague. Přijít ale může kdokoli z vás vytrvalců, kteří chtějí sportovat lépe. Spolu s námi budou 16. 7. v Praze přednášet i členové Enervit Teamu Jan a Lucie Šnebergerovi - úspěšní triatlonisté, kteří povedou i běžecký trénink.

2/7
Regenerační nápoj Enervit R1 Sport mění název na Enervit After Sport

Oblíbený regenerační nápoj vhodný po kratších intenzivních trénincích nese nově název Enervit After Sport Drink, který jasně vypovídá o jeho účelu. S produkty v obalech Enervit R1 Sport se ještě nějakou chvíli můžete v obchodní síti setkávat, jejich složení je totožné.

30/6
Triatlonista Jan Šneberger po Moraviamanu: „Bronz je pro mě jeden z největších úspěchů!“

Parádní šňůru na republikových šampionátech v triatlonu završil Jan Šneberger bronzovou medailí na Moraviamanu – mistrovství ČR v dlouhém triatlonu. Z něj si odvezl i titul ve své věkové kategorii a skalp legendárního Petra Vabrouška. Spokojený ale mohl být i s předchozími výsledky na republikových šampionátech v olympijském a terénním triatlonu. Člen Enervit Teamu si úvodní část sezony pochvaluje a chystá se na její druhou polovinu.