Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
12/5
Helena Karásková zlatá, stříbrná a osmá v prvních závodech sezony

Novou sezonu začala členka Enervit Teamu nejlépe, jak mohla, když se svým parťákem Martinem Flintou ovládla úvodní podnik světové série swimrunu. Pak navázala stříbrnou medailí v evropské tour terénního triatlonu Xterra a do nejlepší desítky se vešla také na mistrovství světa. Helena Karásková se v rozhovoru ohlíží za všemi úvodními závody a chystá se na další náročnou sérii…  

9/5
David Foller, nový mistr ČR v běhu na 10 000 m: „Vítězství mě motivuje k další práci.“

Loni dokázal ovládnout dráhové mistrovství republiky v běhu na 10 000 metrů v kategorii juniorů a letos navázal stejně úspěšně už mezi muži. David Foller tak dokázal hned svůj první start mezi dospělými proměnit v mistrovský titul a získal motivaci do další přípravy. Ta se teď bude točit kolem překážkových běhů – člen Enervit Teamu by se rád nominoval na mistrovství Evropy do 23 let.

7/5
Máme pro vás nové příchutě energetických tyčinek Enervit Competition Bar

Banán-vanilka a červené ovoce. To jsou nové příchutě, které přidáváme ke stávajícím – pomeranči a meruňce. Oblíbenou energetickou tyčinku od Enervitu si tak můžete vychutnat v dalších skvělých příchutích!

3/5
Odstartoval seriál Běhej lesy. S Enervitem i vyprodanou Lednicí

Úvodní závod populárního běžeckého seriálu byl vyprodaný už 50 dní před startem. Parádní atmosféru Lednicko-valtického areálu si nenechalo ujít 2000 dospělých běžců a 400 dětí. I počasí se nakonec umoudřilo, nechyběla energie od Enervitu a úvod Běhej lesy se tak vydařil na jedničku!

30/4
Budeme na pražském veletrhu Sport Expo, přijďte za námi!

Hned na začátku května se chystáme na další sportovní veletrh. Tentokrát vyrazíme se sportovní výživou Enervit na Sport Expo, prestižní veletrh zasvěcený sportu a předcházející velké sportovní události - Pražskému maratonu. Na Výstavišti v Holešovicích můžete načerpat energii na maraton i jiné sportovní cíle!

28/4
Silvini Madshus Team ukončil úspěšnou sezonu historickým maximem

Nejlepší výsledek nejlepšího muže týmu ozdobil poslední start sezony v prestižním seriálu dálkových běhů na lyžích Visma Ski Classics. Silvini Madshus Team v něm dosáhl na 20. příčku zásluhou Jiřího Plisky, který byl druhým Čechem v cíli za Stanislavem Řezáčem, což platí i v celkovém individuálním pořadí. Dařilo se i Karolíně Grohové, která je také druhou nejlepší Češkou v seriálu. Šéf týmu Marek Pazderský je s letošní sezonou velmi spokojený a v rozhovoru hodnotí jak poslední starty, tak celý uplynulý ročník.  

25/4
Triatlonistka Lucie Šnebergerová před startem sezony: „Na první závod se moc těším!“

Už v sobotu odstartuje do prvního závodu sezony, kterým bude 70.3 Ironman ve Španělsku. Lucie Šnebergerová se na něj těší, zároveň ale neví, jaký výsledek může kvůli prodělaným zdravotním komplikacím očekávat. „Bude to spíš test aktuální kondice,“ říká členka Enervit Teamu, která si za vrchol sezony vybrala Ironmana v Kalmaru.

18/4
Triatlonista Jan Šneberger zahájí sezonu na 70.3 Ironmanu ve Španělsku

I letos bude závodit v kategorii profesionálů a s Enervitem po boku. V přípravě na sezonu ale triatlonista Jan Šneberger volil i novinky. „Tentokrát jsem místo podzimního odpočinku zvolil variantu víkendového běžeckého závodění a občasných intenzivních tréninkových víkendů,“ říká v rozhovoru před prvním letošním závodem, kterým bude 70.3 Ironman ve Španělsku.  

13/4
Poslední dubnový víkend startuje Běhej lesy. I s Enervitem

Populární běžecký seriál čítá osm závodů a první z nich se poběží už 27. dubna v Lednici. Následovat bude Karlštejn a do prázdnin ještě Vysočina. Všechny podniky slibují krásnou přírodu, tratě vedoucí převážně po lesních cestách a perfektní servis zahrnující také sportovní výživu Enervit přímo v místě závodu i na občerstvovačkách.

7/4
Nová odběrní místa Enervitu v Brně, Přerově a Chrudimi

Abychom vám byli stále blíž, domluvili jsme se na užší spolupráci s dalšími třemi prodejnami, ve kterých jednak seženete téměř kompletní portfolio Enervit produktů, a také je můžete využít pro osobní odběr objednávky z našeho e-shopu. K dispozici už je vám tak celkem šestice prodejen!