Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
3/4
Helena Karásková míří do nové sezony Xtery i swimrunu. Co ji čeká a jaká byla její příprava?

I v letošním roce se bude Helena Karásková (Erbenová) věnovat dvěma sportům. Světový pohár ve swimrunu loni se svým parťákem Martinem Flintou ovládla a šanci na dobré celkové umístění má i v Xteře, která pozměnila pravidla pro bodování v evropské tour. Oba seriály startují už v dubnu a na jeho konci čeká českou sportovkyni první velký vrchol – mistrovství světa v cross triatlonu.

29/3
Přijďte za námi na Runnig Expo, Enervit stánek tam nebude chybět

Pražský běžecký svátek v podobě Sportisimo 1/2Maratonu se blíží a s ním i tradiční Running Expo – veletrh s nabídkou toho nejlepšího pro všechny běžce. Na takovém místě samozřejmě nemůže chybět Enervit, specialista na výživu pro vytrvalce a parťák statisíců běžců po celém světě. Přijďte se 4. nebo 5. 4. mrknout na náš stánek a doplnit energii na závod i sezonu!

27/3
Silvini Madshus Team zdolal čtyři velikány a chystá se na finiš Visma Ski Classics

Desítku závodů už mají za sebou a dva poslední je čekají. Poslední čtyři zastávky přitom stály za to – prestižní seriál dálkových běhů na lyžích čítal Jizerskou 50, Vasův běh, Engadin Skimarathon a Birkebeinerrennet, tedy samá slavná jména. Silvini Madshus Team měl své zástupce ve všech čtyřech legendárních závodech, v nejpočetnějším složení absolvoval samozřejmě domácí Jizerku. A aktuálně týmu vedenému Markem Pazderským patří 16. příčka v týmovém pořadí. Jak hodnotí poslední čtyři starty a jaké výsledky by rád viděl v závěru sezonu? To prozrazuje v rozhovoru před další cestou na sever.

21/3
NOVINKA: Enervit Maltodextrin Fructose, rychlý zdroj energie v nápoji

Představujeme vám novinku v podobě vysoce koncentrovaného energetického nápoje Enervit Maltodextrin Fructose. Optimální kombinace maltodextrinu a fruktózy v kombinaci se stavbou maltodextrinu zajišťuje dodávku maximálního množství využitelné energie pro váš organizmus během sportu.

15/3
Buď připravený na Běhej lesy a sportuj lépe

Trénink, odhodlání, chuť závodit. To všechno patří k účastníkům seriálu Běhej lesy. Stejně jako správná výživa, která má významný podíl na tvém výkonu. Ovlivňuje totiž, jak se budeš cítit na startu, na trati i po doběhu nebo druhý den v práci. Spolehni se i letos na Enervit, který je opět hlavním výživovým partnerem seriálu, a sportuj lépe!

11/3
Přijďte na náš pražský seminář s názvem „Revoluce v jídelníčku běžců?“

V březnu pro vás chystáme další seminář v rámci programu SPORTUJ LÉPE. Řeč bude o tom, jak vhodná výživa pomáhá s růstem výkonnosti. Seminář bude opět spojený i s ochutnávkou produktů Enervitu a uskuteční se 21. 3. ve spolupráci s naší partnerskou prodejnou TFRun v Praze-Klánovicích.

4/3
Mistr světa v OCR běhu Petr Vinický o zimní přípravě: „Je to hlavně o objemu.“

Chystá se novou sezonu extrémních překážkových běhů (OCR), v únoru ale stál i na startu lyžařské Bedřichovské 30, závodu Jizerské 50. Tu si Petr Vinický oblíbil už před třemi lety a od té doby v Bedřichově nechyběl. Zimní závody OCR letos naopak vynechal a připravoval se na ty, které přijdou na jaře. Člena Enervit Teamu jich čeká víc než dost.

27/2
Cyklisty TUFO-PARDUS Prostějov čekají první závody. Jaká bude jejich sezona?

Kontinentální tým TUFO-PARDUS Prostějov je dlouholetou stálicí českého silničního pelotonu a v současnosti také nejlepším dráhovým týmem co se týče stíhacích disciplín. Do sezóny 2019 vstupuje pouze s malými změnami. Tým nadále sází na mladé závodníky, kola Pardus a sportovní výživu Enervit. Závodní sezonu tým tradičně zahájí na Rhodosu už na začátku března. A sportovní ředitel Michal Mráček doufá, že prostějovští závodníci budou opět vidět, dokáží se prosadit i v zahraničí a vybojují nominace na mistrovství Evropy i světa.

20/2
Rozhovor s Radkem Jarošem o expedici na Aconcaguu i plánech pro letošní rok

Dvoje poslední Vánoce strávil na expedicích v rámci projektu Koruna světa a stejný plán má i pro letošní rok, kdy se chystá na Kilimadžáro. Na začátku roku 2019 přitom zapsal další z nejvyšších vrcholů světadílů, když se dostal na Aconcaguu, nejvyšší horu Jižní Ameriky. Ještě předtím se zastavil na Velikonočních ostrovech a řadu dalších cest plánuje letos. Chybět na nich nebude ani Enervit, protože na jeho pomoc Radek Jaroš při svých expedicích i sportu spoléhá. V rozhovoru prozrazuje jak detaily poslední cesty, tak své plány.

17/2
Jak správně stavět jídelníček pro růst výkonnosti při běhu i na kole? Odpoví naše semináře

V únoru v Boskovicích a v březnu v Brně chystáme další dva semináře v rámci programu SPORTUJ LÉPE. Řeč bude o tom, jak vhodná výživa pomáhá s růstem výkonnosti. Seminář bude opět spojený i s ochutnávkou produktů Enervitu a uskuteční se ve spolupráci s našimi partnery.