Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
8/5
Přijďte na pražský seminář SPORTUJ LÉPE!

V úterý 16. 5. pořádáme seminář SPORTUJ LÉPE o principech rozvoje sportovní výkonnosti. Konat se bude v Praze pár dní před startem cyklistického závodu Bike Prague, jehož je Enervit partnerem. Speciálním hostem bude Petr Novák, cyklista, trenér a vedoucí oddělení klinické biochemie a hematologie Nemocnice Žatec. Na místě bude také možné ochutnat a výhodněji nakoupit sportovní výživu Enervit.

6/5
Dan Polášek dál vylepšuje své osobní rekordy ve SP v ploutvovém plavání

Další dva podniky Světového poháru v ploutvovém plavání a další rekordní časy Dana Poláška. Plavec klubu NEMO Zlín si první rok mezi seniory počíná velmi dobře a neustále posouvá svá maxima na distancích 400 metrů pod hladinou a 200 a 400 metrů na hladině. „V juniorech jsem byl vždy na hranici stupňů vítězů a za každou cenu jsem chtěl placku, což se pak projevovalo v nevyrovnaných výkonech. Teď i tím, že jsou soupeři rychlejší, to zvládám s mnohem větším klidem,“ říká člen Enervit Teamu v rozhovoru.

4/5
Stříbrné čínské dobrodružství a zlatá řecká Xterra Heleny Erbenové

Nejdřív čtyřdenní extrémní závod týmů v Číně a hned poté přelet do Athén na další podnik seriálu terénního triatlonu Xterra. Helena Erbenová má za sebou obrovsky náročnou závodní porci, kterou ovšem zvládla na jedničku: v prvním případě slavila se svými parťáky stříbro, v Řecku pak vystoupala na stupínek nejvyšší poté, co o svém vítězství rozhodla v závěrečné běžecké části. Jak se oba závody vyvíjely a s jakými pocity je absolvovala? To členka Enervit Teamu prozrazuje v našem rozhovoru.

29/4
Budeme na pražském veletrhu Sport Expo, přijďte za námi!

Hned na začátku května se chystáme na další sportovní veletrh. Tentokrát vyrazíme s kompletním portfoliem Enervitu na Sport Expo, prestižní veletrh zasvěcený sportu se základnou v pražských Holešovicích. Na tamním Výstavišti představíme naše produkty a jejich přínosy pro sportovní výkon a přivezeme samozřejmě i exkluzivní novinku – energetické gely Enervitene Sport One Hand, které snadno otevřete jednou rukou!

26/4
Začíná běžecký TRIEXPERT CUP, jsme jeho partnery

Už 21. ročník Brněnského letního běžeckého poháru odstartuje dnes v 18 hodin v Brně-Pisárkách. První závod měl TRIEXPERT CUP naplánovaný už minulý týden na dráze, ale kvůli počasí z něj sešlo. I tak na všechny účastníky čeká dvacítka závodů a konci poháru také ceny od Enervitu pro ty nejlepší.

24/4
Enervit Carbo Flow: Okysličte svaly před důležitým výkonem

Když se tahle novinka dostala do Česka, hned se na ni vrhli hobíci i profesionálové. Před závody ji využívají například triatlonisté Filip Ospalý a Helena Erbenová, účinků Enervit Carbo Flow si cení i ultramaratonec Radek Brunner nebo Dan Polášek, který se věnuje ploutvovému plavání. V čem je hlavní přínos tohoto unikátního produktu? Především podporuje okysličování svalů.

21/4
Startuje seriál Běhej lesy, o víkendu zamíříme i za bikery

I letos jsme hlavním výživovým partnerem populárního běžeckého seriálu Běhej lesy, který odstartuje už tuto sobotu 22. 4. v Brdech. My u toho nebudeme chybět – Enervit najdete na trati na občerstvovačkách i v červeném stánku v prostoru startu a cíle. Iontový nápoj Enervit G Sport bude připraven také pro bikery v Ostravě, kde se v sobotu pojede tradiční cyklistický závod Porubajk.

19/4
Vít Pavlišta mistrem republiky v půlmaratonu

Další obhajobu a celkově už pátý titul mistra republiky v půlmaratonu má na kontě Vít Pavlišta. Člen Enervit Teamu dokázal doběhnout do cíle sobotního Pardubického vinařského půlmaratonu jako nejrychlejší z Čechů a čtvrtý v celkovém pořadí za třemi Keňany. Od roku 2012 tak na nejvyšším stupínku chyběl jen jedinkrát.

16/4
NOVINKA: Exkluzivní gel od Enervitu, který otevřete jednou rukou!

Máme pro vás zbrusu novou sportovní vychytávku – Enervitene Sport Gel s exkluzivním systémem otevírání, které zvládnete jednou rukou.  Navíc máte dávku energie (25 ml) rozdělenou do 2 menších (2x 12,5 ml), aby se dala dobře a postupně dávkovat. Gely Enervitene jsou tak nyní ještě praktičtější a snadněji použitelné – vyzkoušejte je!

13/4
Sportovní sobota: půlmaraton, skyrace i MTB závody

Prodloužený velikonoční víkend nabídne kromě pomlázky i spoustu sportovních akcí. Hodně živo bude v sobotu v Pardubicích, kde se běží tradiční Pardubický vinařský půlmaraton, který je zároveň mistrovstvím republiky. V Osečné u Liberce odstartuje letošní ročník cyklistického MTB seriálu Galaxy Stevens a nedaleko se poběží náročný závod Ještěď SkyRace. Na všech těchto akcích bude i Enervit, který podpoří všechny účastníky iontovým nápojem Enervit G Sport na občerstvovacích stanicích.