Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
19/8
Výživové plány: Energie a inspirace (nejen) na Jizerskou 50 RUN

Až v sobotu vypukne Jizerská 50 RUN, a nebo nějaký jiný běžecký závod, vy budete perfektně připraveni. Nejen díky vašemu tréninku, ale i díky výživovému plánu na míru. Podle času, který předpokládáte, že strávíte na trati, vám doporučujeme adekvátní výživu a hydrataci pro co nejlepší sportovní výkon. Jsme specialisté na výživu pro vytrvalce a pomáháme vám sportovat lépe!

16/8
Legendární R2 mění název a obal – přichází Enervit Recovery Drink

Kdo by neznal Enervit R2 Sport, regenerační nápoj, který se mezi vytrvalostními sportovci stal legendou. Jeho název a obal se teď mění, stále ale platí, že nabídne regeneraci, kterou skutečně cítíte. Jen pod novým jménem Enervit Recovery Drink.

12/8
Rozhovor s Petrem Vinickým po ME OCR a Spartan Race – 1. část

Mistr světa v extrémním překážkovém běhu (OCR) si pro první část letošní sezony naplánoval dva vrcholy. Mistrovství Evropy v OCR běhu a Spartan Race dělil pouhý týden, a tak ho čekala velká výzva. Zvlášť když si hned na první akci rozedral dlaně do krve. Právě tenhle problém mu nakonec v Dánsku vystavil stopku v obou individuálních závodech a nadělal vrásky směrem k další vrcholné akci…

8/8
Triatlonistka Lucie Šnebergerová o závodech, tréninku, výživě i triatlonovém manželství

Stříbro na Moraviamanu a 4. místo na závodě Ocean Lava v Černé Hoře zdobí letošní přehled výsledků Lucie Šnebergerové, která se společně se svým manželem Janem rozhodla pro start mezi profesionály. Jak vlastně vypadá rodinné soužití dvou triatlonistů a jak Lucie hodnotí první část sezony? Dozvíte se v našem rozhovoru.

2/8
Máme pro vás novinku: energetický Enervit Gel s ananasovou příchutí

Enervit Gely patří k oblíbeným zdrojům energie při vytrvalostních sportech. Teď je navíc možné vybírat už z 5 příchutí – k citronu, pomeranči, cole a tropickému ovoci se přidal ananas. Vyzkoušejte ho, chutná skvěle!

30/7
Triatlonista Jan Šneberger: o závodech, tréninku, výživě i nové výzvě

V první části sezony slavil triumf na Ocean Lava v Černé Hoře na halfironmanské trati a startoval i na velkých závodech v Česku a na Slovensku. V druhé části roku ho čeká velká výzva v podobě premiéry mezi profesionály, s Enervitem po boku. Jan Šneberger zažívá přelomovou sezonu a v našem rozhovoru prozrazuje, jak je s ní zatím spokojený, i jak řeší svůj trénink a výživu.

26/7
Navštivte Enervit stánek na Ford Challenge Prague. Startovat budou i hvězdy triatlonu

V pátek startuje triatlonový svátek v centru Prahy. Závody Ford Challenge Prague jsou vyprodané a zúčastní se ho velké hvězdy světového triatlonu včetně pětinásobného mistra světa a vítěze loňské série Ironman Javiera Goméze. Chybět nebude ani Enervit, a to jak na občerstvovacích stanicích, tak v prostoru EXPA, kam můžete přijít k našemu stánku pro špičkovou sportovní výživu i cenné rady.

23/7
Názvy a obaly některých Enervit produktů se mění, podívejte jak

Jasnější, srozumitelnější a modernější. Takové jsou nové obaly a názvy některých oblíbených Enervit produktů. Kromě změny názvů a obalů se někde trošku změnilo i složení, ve všech případech samozřejmě k lepšímu. Tak aby vám sportovní výživa Enervit pomáhala sportovat lépe!

18/7
3 týdny, 3 závody, 3 medaile. Nezdolná Helena Karásková dál září!

Jestli někdo v neděli nic nedělá, tak triatlonistka Helena Karásková (Erbenová) to určitě nebude. Má za sebou totiž parádní trojboj, který načala hned první červencový den (tedy vneděli) ve Francii závodem evropského seriálu v terénním triatlonu (Xterra). Výsledek? Stříbro! A hned další neděli pro změnu světová série ve swimrunu a zlato ve smíšených týmech. Další triumf si pak členka Enervit Teamu připsala na domácí půdě v Prachaticích, kde se konala Xterra. Jak jinak než v neděli…

14/7
Výživový seminář chystáme i na Moravě, 25. 7. v prodejně KCK v Otrokovicích

Ve středu 25. 7. pořádáme ve spolupráci s našimi obchodními partnery z KCK Cyklosport další seminář v rámci programu SPORTUJ LÉPE. Řeč bude o tom, jak se vhodnou výživou připravit na závod. Seminář bude opět spojený i s ochutnávkou produktů Enervitu.