Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
29/4
Orienťák Miloš Nykodým už má na kontě medaile z MČR i přípravu v Keni

Netradiční předsezonní příprava v Africe, tradičně úspěšný start do sezony. Miloš Nykodým odstartoval další kapitolu svojí kariéry orientačního běžce na keňském soustředění a hned při svém prvním závodě v rámci mistrovství republiky si doběhl pro zlato. Další den pak přidal stříbro a poté i nominaci na květnové mistrovství Evropy. Člen Enervit Teamu tak hlásí úspěšný začátek sezony!

27/4
Budeme na pražském veletrhu Sport Expo, přijďte za námi!

Hned na začátku května se chystáme na další sportovní veletrh. Tentokrát vyrazíme se sportovní výživou Enervit na Sport Expo, prestižní veletrh zasvěcený sportu se základnou v pražských Holešovicích. Na tamním Výstavišti představíme naše produkty a jejich přínosy pro sportovní výkon a přivezeme samozřejmě i naše novinky pro letošní sezonu.

23/4
Začíná běžecký TRIEXPERT CUP, jsme opět jeho partnery

Už 22. ročník Brněnského letního běžeckého poháru odstartuje ve středu 25. 4. na dráze atletického stadionu Pod Palackého vrchem v Brně. Triexpert Cup čítá celkem dvacítku závodů, na nichž bude na občerstvovačkách k dispozici iotnový nápoj Enervit G Sport. A pro vítěze jsou také připraveny ceny od Enervitu.

19/4
Další stupně pro Helenu Karáskovou aneb bronzová premiéra v seriálu Xterra

První start sezony v terénním triatlon přetavila Helena Karásková v třetí místo. Na Maltě bojovala se soupeřkami i únavou. Před týdnem si totiž odbyla premiéru ve swimrunu, sportovní disciplíně kombinující plavání a běh. Teď už se dostalo i na kolo. „Musím ale říct, že se mi na něm jelo špatně,“ přiznala členka Enervit Teamu. Přesto z toho byly další stupně v podobě bronzu. „S umístěním jsem spokojená, ale s výkonem ne. Na druhou stranu bylo moc hezké znovu vidět všechny známé tváře,“ říká Helena Karásková v našem rozhovoru.

16/4
Enervit Betaina Endurance Sports: NOVINKA pro růst vaší výkonnosti

Představujeme vám další revoluční produkt od Enervitu, který řeší zvýšení výkonu na základě podstaty fungování organizmu. Enervit Betaina Endurance Sports totiž podporuje výkonnost tím, že potlačuje homocystein způsobující únavu. Nastavte své tělo na růst výkonnosti díky sypké směsi pro přípravu nápoje s malinovou příchutí!

13/4
Helena Karásková si vyzkoušela swimrun a hned slavila vítězství

Přišla, zkusila a zvítězila. Helena Karásková se vrhla na další sportovní disciplínu s názvem swimrun a jak je vidět, i v té dokáže být velmi úspěšná. Se svým týmovým kolegou Martinem Flintou vyhráli první závod World Tour ve sportu, který kombinuje plavání a běh. Teď už je ale členka Enervit Teamu zase připravená bojovat o úspěchy v seriálu terénního triatlonu Xterra, kterému v Evropě mezi ženami vládne. „První závod bude už tento víkend na Maltě. Svaly jsou ještě trochu unavené, ale to bude myslím do závodu v pořádku. Horší jsou odřeniny od neoprenu, kterých mám po celém těle poměrně dost,“ hlásila z cesty, během které jsme se s ní spojili, abychom vám nabídli rozhovor. 

10/4
Představujeme Enervit novinky na sezonu 2018

Do letošní sezony vytrvalostních sportů vypouštíme šest novinek, které vám pomůžou sportovat lépe. V naší nabídce nově objevíte revoluční Betaina Endurance Sport, proteinový nápoj i tyčinku pro vegetariány, mix minerálních látek a vitamínů nebo bezlepkovou outdoor tyčinku se sušeným ovocem, oříšky a vitamíny.

6/4
220km závod na lyžích? Silvini Madshus Team ho dal a byl na stupních!

Tahle švédská odysea překonává chápání běžných smrtelníků a je velkou výzvou i pro zkušené běžce na lyžích. Nordenskiöldsloppet je považovaný za nejdelší a nejtěžší závod v běhu na lyžích na světě. Koná se mezi městy Jokkmokk a Kvikkjokk, měří 220 kilometrů a Češi na něm letos byli hodně vidět – díky členům Silvini Madshus Teamu, kteří při tréninku i závodech spoléhají na Enervit.

3/4
Jaký bude sportovní rok Petr Vinického, mistra světa v OCR běhu?

Petr Vinický se poctivě chystá na novou sezonu a má za sebou už pár zimních závodů v rámci přípravy. Jaké starty považuje za letošní vrcholy, a jak probíhala jeho příprava? To všechno se dozvíte v druhé části rozhovoru se členem Enervit Teamu, který prozrazuje i své výživové tipy.

30/3
Enervit je novým partnerem evropské triatlonové série IRONMAN

Prestižní triatlonový seriál IRONMAN v tomto týdnu oznámil spojení se značkou Enervit, předním evropským inovátorem sportovní výživy. Spolupráce bude probíhat do roku 2022 a v Evropě se bude týkat více než 40 sportovních akcí ročně.