Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
5/1
Staňte se členy Enervit Teamu a vyrazte za svými předsevzetími!

Dáváte si sportovní předsevzetí? Chcete se sportem začít, nebo se v něm posunout? Aby se vám sportovalo lépe, máme pro vás řadu výhod, které můžete na své cestě využít. Staňte se členy Enervit Teamu a sportujte lépe s ostatními!

2/1
V pátek startuje SkiTour. Jaká bude a kde vám Enervit pomůže?

Největší seriál v běhu na lyžích u nás zahájí i tentokrát Bedřichovský Night Light Maraton. Ten se ale nově uskuteční hned ve dvou dnech a na své si při nočním závodě přijdou i klasici. Celkem čítá letošní SkiTour 6 závodů a na všech se budete moct spolehnout na pomoc sportovní výživy od Enervitu. I letos jsme hlavním výživovým partnerem seriálu a na každém závodě bude stát náš červený stánek.

21/12
Přejeme krásné Vánoce a hodně úspěchů v novém roce!

Chtěli bychom vám všem moc poděkovat za přízeň v letošním roce. Doufáme, že byl pro vás nejen ve sportu úspěšný, a přejeme vám klidné prožití vánočních svátků. Do roku 2018 pak spoustu energie a vytrvalosti, se kterou jsme připraveni vám opět pomáhat!

18/12
VIDEO: 5 výživových chyb vytrvalců a jak je řešit

Na závěr roku pro vás máme sumář nejčastějších výživových chyb sportovců, které mohou vést k tomu, že váš výkon není stoprocentní. Video nabízí i recept, jak se těchto chyb vyvarovat a co dělat, abyste mohli sportovat lépe. Opět vám poradí odborník Petr Novák, biochemik, cyklista a trenér, který patří se svým Sport&Races k našim partnerům v rámci projektu Sportuj lépe.

11/12
Silvini Madshus Team je se startem Ski Classics spokojený

Dva závody stihl v letošním roce prestižní seriál dálkových běhů na lyžích Visma Ski Classic. Úvodní týmový prolog ve Švýcarsku a italskou La Sgambedu. Silvini Madshus Team je zatím na 12. místě v týmovém hodnocení a start sezony si pochvaluje. „Já jsem velmi spokojený, takový vstup do sezony jsme ani nečekali,“ říká v rozhovoru šéf týmu Marek Pazderský, který na oba závody vezl svým lidem i sportovní výživu Enervit.

7/12
Enervit PRE Sport: Buďte vždy perfektně připraveni na sport

Je jedinečný, protože se jedná o jediný produkt na trhu, který ideálně nastartuje energetické systémy na dlouhodobý výkon, zamezuje pocitům hladu před výkonem a zabezpečuje dlouhodobé uvolňování energie. Navíc je velmi dobře stravitelný a výborně chutná. Pokud jste to ještě neudělali, seznamte se s předstartovním želé Enervit PRE Sport, protože vám dokáže pořádně pomoci!

3/12
VIDEO: Co jíst a nejíst před sportem

Tahle otázka trápí řadu sportovců. Co vlastně jíst před sportem, abyste podpořili svůj výkon a nezahodili svou přípravu tím, že uděláte chybu těsně před startem? Důležité je, vyvarovat se jednoduchých sacharidů s vysokým glykemickým indexem, ale i vlákniny či bílkovin, které zbytečně zatěžují trávicí systém. Nejdůležitější výživové tipy shrnuje naše video s odborníkem – biochemikem, cyklistou a trenérem Petrem Novákem, který patří k našim partnerům v rámci projektu Sportuj lépe.

30/11
Biker Ondřej Fojtík projel sezonou úspěšně a už se chystá na Cape Epic

Během podzimu absolvoval řadu prestižních závodů u nás i ve světě. Biker Ondřej Fojtík startoval například na extrémním Dolomitenmannu, v etapových závodech v Kostarice a v Brazílii, ale také třeba v rámci tuzemského Nova Cupu. Co mu v závodech pomáhá, jak hodnotí svou podzimní sezonu a co ho čeká teď v zimě? O tom člen Enervit Teamu vypráví v našem rozhovoru. 

24/11
VIDEO: Jak na pitný režim. Co pít a jak ředit iontový nápoj?

Pitný režim je důležitý pro každého vytrvalce. Doplňovat tekutiny je třeba před, během i po výkonu. Jenže čím? Jak pomáhá iontový nápoj, a jak ho správně ředit, aby nám pomáhal sportovat lépe? Čemu a proč se naopak vyhnout? Ve videu vám na tyto otázky odpoví odborník – biochemik, cyklista a trenér Petr Novák, který patří k našim partnerům v rámci projektu Sportuj lépe.

21/11
Sezona Petra Vinického, mistra světa v OCR běhu, měla zlato-stříbrnou tečku

Říká se „konec dobrý, všechno dobré“. V tom případě může být Petr Vinický spokojený, protože na konci letošní sezony obsadil zlatou a stříbrnou příčku v závodech Gladiator Race. Předtím bojoval na mistrovství světa v Kanadě i evropském šampionátu v Holandsku (více v rozhovoru zde) a hlavní závodní sérií pro něj byla premiérově prestižní Toughest. Jak se mu v ní vedlo a jaké jsou pocity člena Enervit Teamu po náročné sezoně? To se dozvíte v druhé části našeho rozhovoru.