Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
10/7
Staňte se členy Enervit Teamu - máme pro vás spoustu výhod!

V dnešním světě plném pohodlnosti a imitací bereme jako důležité vytvořit tým opravdových sportovců, věrných vytrvalostním sportům a pohybu. Aby se vám sportovalo lépe, máme pro vás řadu výhod, z nichž některé jsme zařadili nově na letní sezonu - užijte si ji s námi, staňte se členy Enervit Teamu!

7/7
Iontové a energetické nápoje: Co nabízí Enervit? Vybere si každý!

Bez ionťáku ani ránu. To si říkají snad všichni vytrvalci, kteří na něj spoléhají. Kvalitní iontový nápoj zajišťuje pitný režim sportovce, dodává energii, vitaminy i minerální látky (ionty), které během výkonu ztrácíme. Enervit nabízí hned dva druhy ionťáku, které se liší svým složením namíchaným podle účelu použití, i vysoce koncentrovaný energetický nápoj. Jak se od sebe liší a kdy vám pomůžou?

4/7
Tři starty, tři stupně vítězů. Vít Pavlišta završil další část sezony a zamíří na MS

Vrcholem jarní sezony pro něj byly Pražský maraton a půlmaraton (více zde). Poté se ale chystal dál závodit a do startu letních prázdnin stihl ještě tři závody včetně kvalifikace na mistrovství světa běhu do vrchu, které vyhrál. „Kromě toho jsem se postavil na start RunTour v Plzni a půlmaratonu v Olomouci,“ říká Vít Pavlišta, člen Enervit Teamu, který se v obou závodech probojoval na stupně vítězů mezi českými běžci.

1/7
Cyklisté SKC TUFO Prostějov zářili na dráze i na silničním šampionátu

Fantastický úspěch si skvělým výkonem na mistrovství České republiky připsal Luděk Lichnovský, který se stal vicemistrem republiky v kategorii do 23 let v prestižním silničním závodě. Zachytil únik skupiny super favoritů se Zdeňkem Štybarem, Romanem Kreuzigerem, Petrem Vakočem a dalšími esy nejen české cyklistiky, kterých se udržel a v cíli mohl slavit stříbro ve své věkové kategorii. On i jeho kolegové z týmu, kteří spoléhají na sportovní výživu Enervit, vybojovali cenné kovy také na červnové Velké ceně Brna v dráhové cyklistice.

28/6
Miloš Nykodým je mistrem republiky v orientačním běhu, teď míří na MS

Když měl sám zhodnotit své jarní závodní období, prohodil, že bylo jako na houpačce. V posledním měsíci Miloš Nykodým absolvoval první letošní závod Světového poháru ve Finsku, pak reprezentační soustředění v Estonsku, mistrovství republiky na Vysočině, prestižní týmový štafetový závod Jukola ve Finsku a nyní míří na mistrovství světa, kde by se rád popral o TOP 10. O všech svých startech vypráví člen Enervit Teamu v našem rozhovoru.

24/6
Klubové soustředění jak má být aneb s Enervitem až na Sněžku!

Běžecký klub České spořitelny připravuje pro své členy každý rok velké jarní a podzimní soustředění. To první letos proběhlo v Krkonoších za skvělého počasí, účasti nejlepšího českého ultramaratonce a člena Enervit Teamu Radka Brunnera, nechyběla soutěž a také seminář Sportuj lépe o principech rozvoje sportovní výkonnosti pod patronací Enervitu, partnera klubu.

19/6
Medailový měsíc Heleny Erbenové v seriálu Xterra

Nejdřív navázala na zlato z Řecka, když v půlce května zvítězila i ve Španělsku. Poté vybojovala bronz v Portugalsku a medailový hattrick završila zlatem v Belgii. Helena Erbenová dál září v seriálu Xterra, kde byla na stupních vítězů třikrát během jediného měsíce!

14/6
Běhej lesy hlásí rekord, pokračování v Lednici

Dva ze sedmi závodů úspěšného běžeckého seriálu jsou za námi a přilákaly rekordní počet běžců a běžkyň. Na úvodní závod v Brdech se přihlásilo o zhruba 300 lidí více než v loňském roce, pokračování v okolí Karlštejna se pak účastnilo poprvé v historii seriálu přes 2000 běžců. Všem pomáhal i Enervit, a to jak na občerstvovacích stanicích, tak na červeném stánku, který nechybí na žádném ze závodů.

5/6
Dan Polášek má 5 medailí z mistrovství republiky v ploutvovém plavání

Šest startů během tří dnů, z toho čtyři individuální a dvakrát štafeta. Takový byl program Dana Poláška na mistrovství republiky v ploutvovém plavání, kde poprvé bojoval v seniorské kategorii. Premiéra to byla nadmíru úspěšná – z bazénu postupně vylovil 5 medailí, z toho dvě zlaté. „Spokojený jsem hodně, šampionát doma ve Zlíně jsem si neuvěřitelně užil!“ říká člen Enervit Teamu.

1/6
Helena Erbenová: defekty, pád a přesto další medaile v seriálu Xterra!

Když vylezla z vody po úvodní plavecké části a ztrácela čtyři minuty na čelo, dobře věděla, že se nic neděje, protože její silnější disciplíny teprve přijdou. Na kole dominovala v posledním závodě terénního triatlonu seriálu Xterra ve Španělsku (více zde), kde si nakonec doběhla pro zlato. Tentokrát ji však kolo pěkně potrápilo… I tak ale zvládla v Portugalsku vybojovat medaili!