Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
5/9
ROZHOVOR: Jakub Kučera těsně za TOP 10 na ME mládeže v cyklistice

Skvělé výsledky v průběhu sezony zakončené vítězstvím v Českém poháru v kategorii kadetů vynesly Kubovi Kučerovi nominaci na mistrovství Evropy mládeže. Na něm se pral s pěti závody v pěti dnech a ten poslední mu přinesl největší úspěch. V oblíbené disciplíně XCO dojel člen Enervit Teamu na 13. místě ze 160 startujících cyklistů! 

29/8
Pozvánka na sportovní kemp Sport&Races

Na začátku září proběhne na Šumavě další z oblíbených sportovních kempů našich partnerů ze Sport&Races. Na Modravě si přijdou na své všichni cyklisté, lokalita je navíc už dobře vyzkoušená z jarního kempu. Tentokrát soustředění proběhne v termínu od 7. do 10. září a cílem bude slovy organizátorů „pokochat se Šumavou a načerpat energii do poslední části cyklistické sezóny.“

25/8
Výživové plány: Energie a inspirace (nejen) na Jizerskou 50 RUN

Až příští týden vypukne Jizerská 50 RUN, a nebo nějaký jiný běžecký závod, vy budete perfektně připraveni. Nejen díky vašemu tréninku, ale i díky výživovému plánu na míru. Podle času, který předpokládáte, že strávíte na trati, vám doporučujeme adekvátní výživu a hydrataci pro co nejlepší sportovní výkon. Jsme specialisté na výživu pro vytrvalce a pomáháme vám sportovat lépe!

21/8
Enervit Carbo Flow: Okysličte svaly před důležitým výkonem

Když se tahle novinka dostala do Česka, hned se na ni vrhli hobíci i profesionálové. Před závody ji využívají například triatlonisté Filip Ospalý a Helena Erbenová, účinků Enervit Carbo Flow si cení i ultramaratonec Radek Brunner nebo Dan Polášek, který se věnuje ploutvovému plavání. V čem je hlavní přínos tohoto unikátního produktu? Především podporuje okysličování svalů.

18/8
Za dva týdny startuje Jizerská 50 RUN. Pomůžeme vám ji zdolat.

V zimě na lyžích, v létě bez nich. Ale vždy s Enervitem, specialistou na výživu pro vytrvalce, kterým pomáháme sportovat lépe. Řeč je o Jizerské 50, fenoménu zimní běžkařské sezony, ale také letnímu běhu zařazenému do seriálu Běhej lesy. Ten umožňuje proběhnout si trasu slavného závodu i bez sněhu a lyží, a to už za dva týdny!

15/8
Další výzva horolezce Radka Jaroše: Mt. Kosciuszko a Crocodile Trophy

Radek Jaroš má výzvy rád. Jinak by nikdy nedosáhl Koruny Himálaje - čtrnácti nejvyšších hor naší planety s výškou nad osm tisíc metrů. Teď kompletuje Korunu světa, při které se zaměřuje na nejvyšší vrcholy všech světadílů. A aby toho nebylo málo, přidává si i další výzvy. Tak jako v případě aktuální expedice v Austrálii. Tam se chystá zdolat nejvyšší horu Mt. Kosciuszko a zároveň absolvovat legendární MTB závod Crocodile Trophy. Právě o cyklistice jsme si se členem Enervit Teamu povídali před jeho odletem k protinožcům, vždyť v rámci tréninku ujel na kole už přes 6 tisíc kilometrů...

12/8
One Hand Gel uspěl v testu cyklistického serveru cykl.cz

Naši letošní revoluční novinku v podobě energetického gelu, který snadno otevřete jednou rukou, vyzkoušeli i redaktoři cyklistického serveru www.cykl.cz a časopisu Cykloservis. Jak byli s Enervitene Sport Gel One Hand spokojení? Na jedničku!

10/8
Červenec Heleny Karáskové (Erbenové): tři medaile, svatba i ztracený prstýnek

V červenci se vdala a její jméno, dobře známé všem triatlonistům, se změnilo. Z Heleny Erbenové se stala Helena Karásková. Hned v následujících závodech udělala vše pro to, aby si ho všichni rychle zapamatovali – nejdřív vybojovala mistrovský titul na republikovém šampionátu v terénním triatlonu, když vyhrála závod Krušnoman, a pak si stoupla na nejvyšší stupínek i v seriálu Xterra v Itálii. Zlatě tak zakončila úspěšný měsíc, na jehož začátku byl bronz ze závodu Xterra ve Francii.

5/8
Jakub Kučera: rozhovor s talentovaným cyklistou mířícím na ME mládeže

V 16 letech patří mezi mladé nadějné závodníky a zatím úspěšně kombinuje starty na silničním i MTB kole. Jakub Kučera jezdí v kategorii kadetů a letos vybojoval triumf na letní olympiádě dětí a mládeže v cross country. Oslavil i vítězství v Českém poháru a na přelom července a srpna mu přišla reprezentační pozvánka na mistrovství Evropy mládeže. Sezonu si tak ještě prodlouží o další zajímavý vrchol. Jaké však byly jeho úplné začátky a čeho by jednou rád dosáhl? To prozrazuje člen Enervit Teamu v našem rozhovoru.

30/7
Regenerační přípravky: Co obsahují a jaký vybrat?

Není pochyb o tom, že regenerace je pro sportovce velmi důležitým prvkem v rozvoji výkonnosti. Proto je třeba věnovat jí náležitou pozornost, a proto se jí věnují i články na našem webu. Ostatně Enervit prakticky představuje synonymum k regeneraci – je-li o ní řeč, řada sportovců vám řekne, že pro ně je jasnou volbou Enervit R2. Co obsahuje tento regenerační nápoj, jaké je složení příbuzné R1 a jak poslouží regeneraci Enervitam Sport? To prozradí náš dnešní článek…