Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
29/5
Helena Karásková zlatá na triatlonové Xteře i ve swimrunu

Jediný týden, dvě velká vítězství. Helena Karásková (Erbenová) dokázala zvítězit v dalším závodě swimrunu, který kombinuje plavání a běh, a poté triumfovala i v závodě terénního triatlonu na italské Xteře. V rozhovoru členka Enervit Teamu prozrazuje detaily z obou závodů včetně svých výživových tipů.

23/5
Ford Challenge Prague v červenci ovládne Prahu a my budeme u toho!

Tisíce lidí kolem trati a krásné závodní prostředí s kulisami Prahy. To jsou ty nejatraktivnější aspekty triatlonového závodu Ford Challenge Prague, který se letos uskuteční podruhé. Na konci července budeme v Praze i my, Enervit je totiž hlavním výživovým partnerem závodu. Jsme specialisté na výživu pro vytrvalce, takže na takové akci prostě nemůžeme chybět!

19/5
Vít Pavlišta o Pražském maratonu: „Je lepší být lovcem než štvanou zvěří.“

V nabité konkurenci doběhl na desátém místě, v rámci mistrovství republiky byl rychlejší jen Jiří Homoláč. Vítek Pavlišta tak bral stříbro se ztrátou pouhých 21 sekund. „Letos snad poprvé jsem na žádný čas necílil. Běžel jsem na umístění a chtěl jsem si zazávodit, což se docela povedlo, byť ten závěr mohl být trochu lepší,“ říká člen Enervit Teamu, který Pražský maraton doběhl popáté v kariéře.

16/5
Enervit Vitamine Minerali: NOVINKA s 11 vitamíny a 9 minerálními látkami

Komplex vitamínů a minerálních látek podpoří vitalitu a výdrž organizmu. Enervit Vitamine Minerali se hodí pro sportovní zátěž a za účelem snížení únavy a vyčerpání.

13/5
Úvodní dva závody Běhej lesy vyprodány, další dva se poběží v červnu

Perfektní atmosféra opět provází oblíbený běžecký seriál Běhej lesy. Úvodní dva závody byly vyprodané v dětských i dospělých kategoriích a přímo na trati byla k dispozici i špičková sportovní výživa Enervit. Náš červený stánek samozřejmě nechybí na žádném ze závodů, které pokračují v červnu v Brdech a Slavkovském lese.

10/5
Chcete vědět, jak sportovat lépe? Přijďte na náš květnový seminář!

V úterý 15. 5. pořádáme ve spolupráci s organizátory cyklistického závodu Bike Prague další seminář v rámci programu SPORTUJ LÉPE. Řeč bude o tom, jak zlepšit vytrvalecký výkon i jak se poprat s víkendovým závodem. Seminář bude opět spojený i s ochutnávkou produktů Enervitu.

8/5
Enervit Vegetal Protein: NOVINKA s rostlinnými bílkovinami i pro vegetariány

Představujeme moderní komplex rostlinných bílkovin s vitamíny a minerálními látkami pro výživu svalových vláken aminokyselinami z neživočišných zdrojů. Směs pro přípravu proteinového nápoje je vhodná i pro vegetariány.

5/5
Silvini Madshus Team ukončil úspěšnou zimní sezonu a už zase závodí a trénuje

Opět byli vidět v prestižním seriálu dálkových běhů na lyžích Visma Ski Classics, Stanislav Řezáč byl dokonce nejlepším z českých mužů v celkovém pořadí. Na kontě mají i řadu úspěchů z českých běžkařských seriálů a také 220km dobrodružství ve Švédsku – nejtěžší a nejdelší závod v běhu na lyžích Nordenskioldsloppet. Ředitel Silvini Madshus Temu Marek Pazderský tak může být spokojený a už je plně ponořen do „letní“ sezony – tréninků i závodů na kolečkových lyžích.

2/5
Enervit Salt Caps: NOVINKA pro optimální funkci svalů při výkonu

Intenzivní výkon vyžaduje adekvátní podporu svalů. Proto vám přinášíme novinku v podobě Enervit Salt Caps. Tablety obsahující mix minerálních látek a vitamínů důležitých pro optimální funkci svalů během intenzivních výkonů.

29/4
Orienťák Miloš Nykodým už má na kontě medaile z MČR i přípravu v Keni

Netradiční předsezonní příprava v Africe, tradičně úspěšný start do sezony. Miloš Nykodým odstartoval další kapitolu svojí kariéry orientačního běžce na keňském soustředění a hned při svém prvním závodě v rámci mistrovství republiky si doběhl pro zlato. Další den pak přidal stříbro a poté i nominaci na květnové mistrovství Evropy. Člen Enervit Teamu tak hlásí úspěšný začátek sezony!