Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
23/2
Cyklistický trénink v zimě: Jak trénuje Petr Hampl z SKC TUFO Prostějov?

Letošní zima přála a stále ještě přeje lyžařům. Jiným sportovcům naopak mráz a sníh mohl dělat potíže. I když… Cyklista Petr Hampl během zimy pravidelně sedá na kolo i při minus šesti stupních. Je-li na teploměru nižší teplota, i on přesedlá na lyže, nebo hraje hokej, posiluje, využije trenažer. A také má za sebou týmové soustředění s kolegy z SKC TUFO Prostějov na slunečné Mallorce. Zajímá vás, jak vypadá trénink profesionálního cyklisty během zimy?

20/2
Střípky z Jizerské 50: Jaký byl jubilejní 50. ročník?

Nový rekord trati v rámci hlavního závodu Jizerské 50, o který se postaral mužský vítěz Morten Eide Pedersen. Česká vítězka mezi ženami – Kateřina Smutná a její druhý triumf v tomto závodě. Parádní atmosféra, dostatek sněhu a bohatý doprovodný program. K tomu špičková výživa od Enervitu a bezchybná organizace. Takový byl 50. ročník Jizerské 50, která se vydařila na výbornou!

16/2
Jizerská 50 už tento víkend: Jak vám na ní pomůže Enervit?

Už dnes začalo Expo Jizerské 50 a zítra vypuknou první závody třídenního programu, který vyvrcholí v neděli hlavním závodem na 50 kilometrů. Přijďte závodit nebo se podívat! My budeme samozřejmě u toho, abychom vám pomohli připravit se na start, dodali energii během závodu a přispěli ke kvalitní regeneraci po heroickém výkonu!

14/2
Jizerská 50 zahájí registrace a Enervit bude u toho. Přijďte za námi!

Ve čtvrtek 16. února startuje v nákupním parku Severka v Liberci Expo Jizerské 50 spojené s výdejem čísel na jubilejní 50. ročník tohoto legendárního závodu. Enervit je jeho výživovým partnerem, a tak na místě nebudeme chybět. K dispozici vám bude náš stánek se špičkovou sportovní výživou a poradenstvím odborníků, abyste se mohli připravit po všech stránkách!

7/2
SkiTour láká rekordní počty lyžařů, všechny závody hlásí historické maximum

Tři podniky SkiTour v letošním roce mají jedno společné – rekordní počet účastníků. Stejně to vypadalo i na prvním závodě největšího seriálu v běhu na lyžích v Česku, prosincovém Night Light Maratonu. Letošní ročník je tedy zatím rekordní a ve znamení výborných sněhových podmínek. Špičková je i výživa na jednotlivých zastávkách, partnerem seriálu je totiž opět Enervit.

2/2
Helena Erbenová mistryní Evropy v zimním triatlonu!

Titul evropské šampionky v zimním triatlonu vybojovala poprvé v roce 2012, poté ale tři ročníky vynechala – dvakrát kvůli nemoci a jednou kvůli startu na terénním triatlonu na Novém Zélandu. Letos se do zimních podmínek vrátila a opět vystoupala na nejvyšší stupínek. I když se jí v Estonsku nezávodilo nejlépe a vybrala si smůlu v cyklistické části, kde spadla, i následně v depu, kde se jí zasekl zip na botách a zdržel ji před závěrečným během na lyžích. Přesto slavila na úvod nové sezony cenné vítězství, o němž se rozpovídala v našem rozhovoru.

22/1
Orientační běh má i svou zimní variantu na lyžích, nechybí ani šampionáty

Nemluví se o něm tolik jako o orientačním běhu, kterému se věnuje více než 10 tisíc závodníků, ale je také nesmírně náročný i atraktivní. Jezdí se na běžkách a mistrovství světa a Evropy, které se každý rok konají, jsou nabité hned pěti závody o různých délkách. V Česku se běhá domácí soutěž, která právě odstartovala, a česká reprezentace spoléhá na Enervit. Seznamte se s lyžařským orientačním během!

19/1
Měsíc do startu Jizerské 50: Jaký bude jubilejní 50. ročník?

Velká sportovní událost se blíží, start Jizerské 50 proběhne přesně za měsíc. I letos je jejím výživovým partnerem Enervit, to se nemění. Změnou je ale termín, který se posunul na únor – poběží se 19. 2. A registrace budou nově probíhat v Nákupním centru Severka, jak jsme již informovali. Co všechno přinese jubilejní 50. ročník legendárního závodu a jaké zajímavosti se vážou k jeho historii?

14/1
Zveme na březnový cyklistický camp v Toskánsku

Ve spolupráci s partnerským projektem Sport & Races bychom vás rádi pozvali na unikátní cyklistický kemp, který se bude konat od 15. do 26. března v Toskánsku. Na programu jsou tréninkové jednotky pod vedením cyklisty Petra Nováka a jeho kolegů i odborné přednášky, k dispozici pak budou služby špičkového cyklistického hotelu a sportovní výživa od Enervitu.

11/1
SkiTour hlásí rekordní účast, my vyhlašujeme soutěž o startovní číslo na Kašperskou 30

Téměř šest stovek závodníků vyrazilo do stopy v úvodním podniku SkiTour, největšího seriálu v běhu na lyžích v Česku. Bedřichovský Night Light Marathon se po všech stránkách vydařil a postaral se o parádní úvod série, která pokračuje na Šumavě 21. a 22. ledna Kašperskou 30. Na ní můžete vyhrát startovní číslo zdarma – stačí se zúčastnit naší soutěže na Facebooku. A vyhrát i iontový nápoj Enervit G Sport.