Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
27/7
Filip Ospalý udělal na PálavaRace zlatou tečkou za svou úspěšnou kariérou

Už po loňské sezoně oznámil, že končí. Svět triatlonu ale po 25 letech neopustil, dál v něm působí a také slíbil, že některé závody ještě absolvuje, především jako člen štafet. Nakonec se ale rozhodl ještě pro jeden individuální start, kterým se chtěl rozloučit s dlouhou a úspěšnou kariérou v domácím prostředí. Loučení mu vyšlo dokonale – závod PálavaRace vyhrál. Jak si poslední individuální start užil, jak v něm doplňoval energii, a jaké myšlenky se mu honily v hlavě v cíli, o tom všem člen Enervit Teamu vypráví v našem rozhovoru.

24/7
Limitovaná edice: nové příchutě energetických koncentrátů

Vyzkoušejte nové, limitované příchutě našich energetických koncentrátů, které nabízejí velkou dávku rychlé energie pro vaše sportovní výkony. Objednat si nově můžete Enervitene Sport Competition s višňovou příchutí a kofeinem a Enervitene Sport Concentrate s příchutí zeleného čaje.

21/7
Radek Brunner běžel 24 hodin, uběhl přes 250 km. Přečtěte si jeho dojmy z ultra MS!

Byl to jeden z vrcholů jeho letošní sezony. Ta se ale neodehrávala úplně podle představ nejlepšího českého ultramaratonce. Radka Brunnera trápily zdravotní problémy – nejdřív únavová zlomenina, poté prasklina v menisku. Přesto se jeho přání splnilo a on se mohl postavit na start mistrovství světa v běhu na 24 hodin v irském Belfastu. Uběhl přes 250 kilometrů a skončil jako 13. nejlepší na světě, druhý ve své kategorii. V obrovsky našlapané konkurenci a osobním rekordu. Člen Enervit Teamu podal další parádní výkon ve světě ultra a o tom, jaký tento zážitek byl, vypráví v našem rozhovoru. 

18/7
O víkendu vyrážíme do hor: pokračuje seriál Běhej lesy a jede se Bike-O-Challenge

Tentokrát nemíříme do nejvyšších českých pohoří, ale do zajímavých lokalit na pomezí Čech a Moravy. Stánek Enervitu a energii s občerstvením v podobě energetických tablet Enervit GT Sport a iontového nápoje Enervit G Sport najdete na čtvrtém podniku seriálu Běhej lesy v prostředí Žďárských vrchů a na orientačním závodě dvojic na horských kolech v Železných horách.

16/7
Silvini Madshus Team nabírá kilometry na novou sezonu na kolech i při běhu

Dvě výživná soustředění mají za sebou členové Silvini Madshus Teamu, který je největším a nejúspěšnějším českým týmem dálkového běžeckého lyžování. Nejdřív najížděli kilometry na kolech v Itálii, poté se vydali na přeběh Malé a Velké Fatry na Slovensko. V obou případech spoléhali i na pomoc špičkové sportovní výživy Enervit po vytrvalce, kterou užívají při tréninku i závodech.

13/7
Soutěžte s námi o Enervit Magnesium Sport

Také si nedokážete představit svůj sportovní výkon bez magnézia? Pak určitě znáte Enervit Magnesium Sport s vysokým obsahem minerálních látek a vitaminu C v každém sáčku. Teď o něj můžete i soutěžit - na našem Facebooku.

10/7
Staňte se členy Enervit Teamu - máme pro vás spoustu výhod!

V dnešním světě plném pohodlnosti a imitací bereme jako důležité vytvořit tým opravdových sportovců, věrných vytrvalostním sportům a pohybu. Aby se vám sportovalo lépe, máme pro vás řadu výhod, z nichž některé jsme zařadili nově na letní sezonu - užijte si ji s námi, staňte se členy Enervit Teamu!

7/7
Iontové a energetické nápoje: Co nabízí Enervit? Vybere si každý!

Bez ionťáku ani ránu. To si říkají snad všichni vytrvalci, kteří na něj spoléhají. Kvalitní iontový nápoj zajišťuje pitný režim sportovce, dodává energii, vitaminy i minerální látky (ionty), které během výkonu ztrácíme. Enervit nabízí hned dva druhy ionťáku, které se liší svým složením namíchaným podle účelu použití, i vysoce koncentrovaný energetický nápoj. Jak se od sebe liší a kdy vám pomůžou?

4/7
Tři starty, tři stupně vítězů. Vít Pavlišta završil další část sezony a zamíří na MS

Vrcholem jarní sezony pro něj byly Pražský maraton a půlmaraton (více zde). Poté se ale chystal dál závodit a do startu letních prázdnin stihl ještě tři závody včetně kvalifikace na mistrovství světa běhu do vrchu, které vyhrál. „Kromě toho jsem se postavil na start RunTour v Plzni a půlmaratonu v Olomouci,“ říká Vít Pavlišta, člen Enervit Teamu, který se v obou závodech probojoval na stupně vítězů mezi českými běžci.

1/7
Cyklisté SKC TUFO Prostějov zářili na dráze i na silničním šampionátu

Fantastický úspěch si skvělým výkonem na mistrovství České republiky připsal Luděk Lichnovský, který se stal vicemistrem republiky v kategorii do 23 let v prestižním silničním závodě. Zachytil únik skupiny super favoritů se Zdeňkem Štybarem, Romanem Kreuzigerem, Petrem Vakočem a dalšími esy nejen české cyklistiky, kterých se udržel a v cíli mohl slavit stříbro ve své věkové kategorii. On i jeho kolegové z týmu, kteří spoléhají na sportovní výživu Enervit, vybojovali cenné kovy také na červnové Velké ceně Brna v dráhové cyklistice.