Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
21/9
VIDEO: Jak na prodloužení vytrvaleckého výkonu

Co je klíčové pro sportovní výkon vytrvalce? Doplňování energie. Proč, jak a čím ji správně doplnit, aby byl váš výkon stoprocentní? Ve videu vám na tyto otázky odpoví odborník – biochemik, cyklista a trenér Petr Novák, který patří k našim partnerům v rámci projektu Sportuj lépe.

18/9
Představujeme Sofii Kinclovou: juniorskou mistryni světa v rychlostní kanoistice

Nejdřív dvě stříbra na mistrovství Evropy a pak zlato na mistrovství světa, kterým si splnila jeden ze svých cílů v juniorské kategorii. Sofii Kinclové se první rok mezi juniory dařilo skvěle a pomáhal jí při tom nově i Enervit. „Vyzkoušela jsem řadu značek a zjistila, že Enervit mi sedí nejvíc,“ říká sympatická závodnice, kterou jsme vyzpovídali v rozhovoru pro náš web. V něm mimo jiné prozrazuje, jak a kde nejčastěji trénuje, nebo jaké má sportovní sny.

14/9
Soutěžte s námi na Facebooku o Enervit PRE Sport

V úterý jsme oslavili Den vytrvalosti (více zde) a u té příležitosti jsme také spustili soutěž na našem Facebooku o unikátní želé Enervit PRE Sport, které vás vždy perfektně připraví na sport. PRE Sport patří do výbavy každého vytrvalce a až do neděle máte možnost soutěžit o něj zde.

12/9
Slavíme den vytrvalosti!

Není pro vytrvalce významnějšího dne v historii než 12. září. Tohoto dne se před 2507 lety uskutečnila bitva s významnými historickými důsledky pro dnešní vytrvalce - bitva u Marathonu. Zvítězili v ní Řekové, kteří porazili více než dvojnásobnou přesilu dobyvačných Peršanů. Úspěch to byl významný, a tak se řecký voják Feidippidés rozběhl, aby tuto událost co nejdříve předal v Athénách. Běžel více než 42 kilometrů, což po náročné bitvě byla pro vojáka nepřekonatelná dávka vyčerpání, a tak se slovy "Zvítězili jsme" zemřel. 

12/9
Rozdáváme dárky na e-shopu ke Dni vytrvalosti

Slavíme Den vytrvalosti, proto pro vás máme něco, nez čeho se žádný vytrvalec neobejde - unikátní želé Enervit PRE Sport, které vás vždy perfektně připraví na sport, jako dárek k vašim oblíbeným produktům! Pozor, akce je časově omezená jen do konce týdne!

5/9
ROZHOVOR: Jakub Kučera těsně za TOP 10 na ME mládeže v cyklistice

Skvělé výsledky v průběhu sezony zakončené vítězstvím v Českém poháru v kategorii kadetů vynesly Kubovi Kučerovi nominaci na mistrovství Evropy mládeže. Na něm se pral s pěti závody v pěti dnech a ten poslední mu přinesl největší úspěch. V oblíbené disciplíně XCO dojel člen Enervit Teamu na 13. místě ze 160 startujících cyklistů! 

29/8
Pozvánka na sportovní kemp Sport&Races

Na začátku září proběhne na Šumavě další z oblíbených sportovních kempů našich partnerů ze Sport&Races. Na Modravě si přijdou na své všichni cyklisté, lokalita je navíc už dobře vyzkoušená z jarního kempu. Tentokrát soustředění proběhne v termínu od 7. do 10. září a cílem bude slovy organizátorů „pokochat se Šumavou a načerpat energii do poslední části cyklistické sezóny.“

25/8
Výživové plány: Energie a inspirace (nejen) na Jizerskou 50 RUN

Až příští týden vypukne Jizerská 50 RUN, a nebo nějaký jiný běžecký závod, vy budete perfektně připraveni. Nejen díky vašemu tréninku, ale i díky výživovému plánu na míru. Podle času, který předpokládáte, že strávíte na trati, vám doporučujeme adekvátní výživu a hydrataci pro co nejlepší sportovní výkon. Jsme specialisté na výživu pro vytrvalce a pomáháme vám sportovat lépe!

21/8
Enervit Carbo Flow: Okysličte svaly před důležitým výkonem

Když se tahle novinka dostala do Česka, hned se na ni vrhli hobíci i profesionálové. Před závody ji využívají například triatlonisté Filip Ospalý a Helena Erbenová, účinků Enervit Carbo Flow si cení i ultramaratonec Radek Brunner nebo Dan Polášek, který se věnuje ploutvovému plavání. V čem je hlavní přínos tohoto unikátního produktu? Především podporuje okysličování svalů.

18/8
Za dva týdny startuje Jizerská 50 RUN. Pomůžeme vám ji zdolat.

V zimě na lyžích, v létě bez nich. Ale vždy s Enervitem, specialistou na výživu pro vytrvalce, kterým pomáháme sportovat lépe. Řeč je o Jizerské 50, fenoménu zimní běžkařské sezony, ale také letnímu běhu zařazenému do seriálu Běhej lesy. Ten umožňuje proběhnout si trasu slavného závodu i bez sněhu a lyží, a to už za dva týdny!