Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
14/2
Kasper Swix Team a jeho recept na výživu pro závody. Inspirujte se nejen na běžky

Na Jizerskou 50 se cíleně nepřipravovali, jejich vrcholem bude tradičně Krkonošská 70. A během celé zimy pořádají i řadu kurzů na běžkách. Kasper-Swix Team je uprostřed své zimní sezony a nabízí svůj recept na výživový plán i hodnocení dosavadních závodů. Jak doplňují energii členové trutnovského týmu a co už mají za sebou? Odpovídá Jakub Opočenský v našem rozhovoru.

11/2
Enervit triatlonový kemp Mallorca 2019

Chcete na sobě zapracovat a posunout svou triatlonovou výkonnost dál? Zúčastněte se Enervit triatlonového kempu na Mallorce v roce 2019 a načerpejte dávku tréninkových kilometrů i informace o technice a výživě, která vám pomůže sportovat lépe.

7/2
Silvini Madshus Team v polovině sezony. Před Jizerskou 50 hlásí: "Závod roku je tady!"

Po zrušeném víkendovém závodě v Toblachu mají za sebou polovinu seriálu dálkových běhů Visma Ski Classics. Silvini Madshus Teamu zatím patří v celkovém pořadí 16. místo, jak ale sám šéf týmu Marek Pazderský přiznává, o umístění v soutěži týmů jim primárně nejde. Jak tedy hodnotí první půlku sezony v prestižním seriálu, a jak je zatím s pokojený s působením týmu v domácí SkiTour? To vše prozrazuje v rozhovoru před startem legendární Jizerské 50, na které se představí téměř 70 členů známého českého týmu.

6/2
Jizerská 50 zahájí registrace a Enervit bude u toho. Přijďte za námi!

Ve čtvrtek 7. února startují v Obchodním centru NISA v Liberci registrace na Jizerskou 50 spojené s výdejem čísel na 52. ročník legendárního závodu. Enervit je opět jeho výživovým partnerem, a tak na místě nebudeme chybět. K dispozici vám budou naše stánky se špičkovou sportovní výživou a poradenstvím odborníků, abyste se mohli připravit po všech stránkách!

3/2
Spustili jsme nový e-shop, nabízí větší komfort

V úterý se rozjel Enervit e-shop v novém kabátu! S modernějším designem a větší nabídkou způsobu dopravy. Výhody pro registrované zákazníky, členy Enervit Teamu, zůstávají v platnosti, jen je třeba se znovu zaregistrovat.

26/1
Kajakář Vít Přindiš se chystá na novou sezonu. Jak vypadá jeho příprava?

Po skončení loňského světového šampionátu, na kterém vybojoval bronzovou medaili v hlídkách, strávil měsíc v Peru v rámci své dovolené. Pak ale opět naskočil do tréninku a až do Vánoc pádloval na Vltavě. Teď se nachází na Novém Zélandu, odkud se přesune do Austrálie, kde ho čekají i první závody. Jak vypadá zimní příprava na sezonu u mistra světa a Evropy na divoké vodě, o tom Vít Přindiš mluví v našem rozhovoru.

10/1
Měsíc do startu Jizerské 50: Jaký bude 52. ročník legendárního závodu?

Velká sportovní událost se blíží, start Jizerské 50 proběhne přesně za měsíc. I letos je jejím výživovým partnerem Enervit, který vám pomůže sportovat lépe. Registrace budou opět probíhat v Obchodním centru Nisa, kde narazíte i na červené stánky Enervitu se vším potřebným, co potřebujete z oblasti výživy před, během a po závodě.

7/1
Enervit výživová poradna v Praze může pomoci i vám!

Na konci loňského roku rozjeli naši partneři z N1Sport ve své pražské prodejně Enervit výživovou poradnu. K dispozici je každé úterý pro kohokoli, žádná registrace není potřeba. „Lidé se mohou ptát prakticky na cokoli – jak na základy racionální výživy, tak i na specifické doplňky sportovní výživy nebo kombinaci obojího v průběhu dne. Dosavadní poradny ukázaly, že zájem o informace ze strany závodníků je,“ říká Michal Volejník z N1Sport, který za rozjezdem a fungováním výživové poradny stojí.

27/12
Připravte se na Jizerskou 50 včas, pomůžeme vám třeba balíčky na míru

Už jen 40 dní zbývá do začátku výdeje startovních čísel na Jizerskou 50. V libereckém Obchodním centru Nisa nebudou chybět ani stánky Enervitu, oficiálního výživového partnera akce. A vy máte o něco více než měsíc, abyste se kvalitně připravili na vrchol letošní běžkařské sezony! My vám pomůžeme speciálním seriálem o výživě i špičkovou sportovní výživou pro trénink i závod, a to včetně balíčků sestavených pro jednotlivé závody Jizerské 50 podle očekávané doby strávené ve stopě.

21/12
Hezké Vánoce a sportovní rok 2019

Milí příznivci Enervitu,

chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši přízeň v letošním roce. Byli jsme s Vámi na tréninku i závodech, na občerstvovačkách i ve Vašich sportovních obchodech, na seminářích i na webu. Bylo to moc prima a jsme rádi, že Vám můžeme pomáhat. 

Teď Vám chceme popřát hezké Vánoce a spoustu sportu a vytrvalosti v roce 2019. I během něj jsme připravení Vám pomáhat sportovat lépe a dosahovat Vašich cílů.

Váš Enervit Team