Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
28/5
Úspěchy a pády Petra Vinického aneb závodní život běžce OCR

Zklamání z průběhu závodu před 7000 diváky, pak nadšení z premiéry v seriálu Toughest. Dva zahraniční starty Petra Vinického, mistra světa v extrémním překážkovém běhu, měly rozdílný průběh. Potom přišel na řadu domácí Predator a v něm vydařený výkon, ale i pád a zranění v posledních metrech. Člen Enervit Teamu v rozhovoru líčí své pocity z dosud odběhnutých závodů i prvního mistrovství České republiky v Gladiator race, kterého se účastnil jako člen organizačního týmu a rozhodčí.

25/5
O víkendu vyrážíme za běžci – na Běhej lesy a Valašský hrb

Druhým závodem pokračuje seriál Běhej lesy, který v sobotu zamíří do atraktivní lokality Karlštejnska. Po hřebenu beskydských vrchů se zase proběhnou účastníci závodu Enervit Valašský hrb. A na obou akcích bude i Enervit se svým stánkem a špičkovou sportovní výživou, která pomůže nastartovat organizmus před, dodat energii v průběhu a pomoci s regenerací po závodě.

23/5
Přijďte na brněnský seminář SPORTUJ LÉPE

V úterý 6. 6. pořádáme ve spolupráci s našimi partnery z Triexpert Brno další seminář SPORTUJ LÉPE o principech rozvoje sportovní výkonnosti. Seminář bude opět spojený i s ochutnávkou produktů Enervitu a konat se bude ve specializované běžecké prodejně Triexpert v Brně. Zváni jsou všichni sportovní nadšenci, kteří se chtějí dozvědět, jak sportovat lépe.

21/5
Orienťák Miloš Nykodým má stříbro a bronz, uspěl i v prestižním závodě týmů

První velké závody letošní sezony má za sebou a může být spokojený. Prestižní noční závod 10mila pro Miloše Nykodýma a jeho parťáky ze švédského týmu OK Linné skončil ziskem stříbrných medailí v konkurenci 350 desetičlenných štafet. Na mistrovství České republiky ve sprintu pak po vyhrané kvalifikaci vybojoval bronz. „Pro můj švédský oddíl to byl nejlepší výsledek v závodě, i proto byly pocity téměř nepopsatelné. Společná radost je totiž mnohem lepší než individuální,“ říká v rozhovoru člen Enervit Teamu.

18/5
Míříme na cyklistický Bike Prague

Start a cíl přímo v Praze, nová upravená trať závodu v atraktivních lokalitách a dvě varianty trasy lišící se délkou. To všechno nabízí tradiční cyklistický závod Bike Prague, jehož výživovým partnerem je Enervit. Naše produkty najdete na občerstvovacích stanicích i na našem červeném stánku, kam si můžete přijít pro energii - pro každého něco máme, stačí říct!

16/5
Další zlato pro Helenu Erbenovou!

Po triumfu v Řecku (rozhovor čtěte zde) si členka Enervit Teamu doběhla pro zlato i v dalším závodě seriálu Xterra ve Španělsku. Druhé ženě v cíli terénního triatlonu navíc „nadělila“ šest minut, které najela zejména v cyklistické části. V celkovém pořadí evropského hodnocení seriálu patří Heleně Erbenové aktuálně druhá příčka.

14/5
Rozhovor: Vít Pavlišta třikrát na stupních v rámci MČR

Nejdřív vybojoval titul mistra republiky v půlmaratonu, poté na dráze v závodě na 10 kilometrů a do třetice se stal vicemistrem v maratonu. Běžecké jaro Víta Pavlišta bylo velmi úspěšné, přesto je při jeho hodnocení člen Enervit Teamu k sobě kritický, protože pomýšlel na lepší časy. Tři medaile v jeho sbírce ale jasně potvrzují, že patří mezi českou elitu, byť není profesionál a při běhání chodí každý den do práce.

11/5
Úspěšný test Enervitene Sport Competition v Cykloservisu

Redaktoři časopisu Cykloservis a portálu www.cykl.cz se rozhodli na vlastní kůži (a žaludek) vyzkoušet bleskovou dávku energie od Enervitu v podání Enervitene Sport Competition. Jak test dopadl? Na výbornou!

8/5
Přijďte na pražský seminář SPORTUJ LÉPE!

V úterý 16. 5. pořádáme seminář SPORTUJ LÉPE o principech rozvoje sportovní výkonnosti. Konat se bude v Praze pár dní před startem cyklistického závodu Bike Prague, jehož je Enervit partnerem. Speciálním hostem bude Petr Novák, cyklista, trenér a vedoucí oddělení klinické biochemie a hematologie Nemocnice Žatec. Na místě bude také možné ochutnat a výhodněji nakoupit sportovní výživu Enervit.

6/5
Dan Polášek dál vylepšuje své osobní rekordy ve SP v ploutvovém plavání

Další dva podniky Světového poháru v ploutvovém plavání a další rekordní časy Dana Poláška. Plavec klubu NEMO Zlín si první rok mezi seniory počíná velmi dobře a neustále posouvá svá maxima na distancích 400 metrů pod hladinou a 200 a 400 metrů na hladině. „V juniorech jsem byl vždy na hranici stupňů vítězů a za každou cenu jsem chtěl placku, což se pak projevovalo v nevyrovnaných výkonech. Teď i tím, že jsou soupeři rychlejší, to zvládám s mnohem větším klidem,“ říká člen Enervit Teamu v rozhovoru.