Aktuality
Aktuality
15/9
ROZHOVOR: Brankář zlínských hokejistů Daniel Huf o titulu i přípravě na sezonu

V dubnu poznal euforii z triumfu ve druhé nejvyšší hokejové soutěži u nás, navíc po tradičně vyhroceném derby se Vsetínem. Hned poté čelil útokům hokejových osobností z Kladna v čele s Jaromírem Jágrem a Tomášem Plekancem v baráži, která mohla po roce vrátit Zlín do extraligy. Stejný cíl budou mít Berani i letos a také tentokrát jim bude pomáhat sportovní výživa Enervit.

12/9
Slavíme den vytrvalosti: 20% slevou pro vás

Není pro vytrvalce významnějšího dne v historii než 12. září. Tohoto dne se před 2509 lety uskutečnila bitva s významnými historickými důsledky pro dnešní vytrvalce - bitva u Marathonu. Zvítězili v ní Řekové, kteří porazili více než dvojnásobnou přesilu dobyvačných Peršanů. Úspěch to byl významný, a tak se řecký voják Feidippidés rozběhl, aby tuto událost co nejdříve předal v Athénách. Běžel více než 42 kilometrů, což po náročné bitvě byla pro vojáka nepřekonatelná dávka vyčerpání, a tak se slovy "Zvítězili jsme" zemřel.

6/9
11. a 19. září proběhnou další výživové semináře. Přihlaste se!

V září pořádáme hned dva semináře - 11. 9. ve spolupráci s cyklistickým závodem Pražská 50, jehož výživovými partnery s Enervitem jsme, a 19. 9. pokračujeme v našem seriálu online seminářů zaměřených na nejčastěji kladené dotazy. Přihlaste se a sportujte lépe!

4/9
Vydařený srpen Madse Pedersena: triumf v Hamburku i Kolem Dánska

Dánský rychlík ze stáje Lidl-Tek, která spoléhá na Enervit, prožívá vydařeno sezonu. Na letošním Giru i Tour de France vyhrál etapu, a i když nestartuje na poslední z Grand Tour, španělské Vueltě, také v srpnu si připsal významné úspěchy.

1/9
Vyhrajte startovné na zářijové běžecké akce

V září proběhne spousta velkých závodů a my na nich nebudeme chybět! Se stánkem Enervit se chystáme na běžecké i cyklistické akce a na některé z nich od nás můžete dostat startovné zdarma. Stačí se zapojit do soutěže.

31/8
Triatlonista Jan Šneberger mistrem ČR i celkovým vítězem Českého poháru!

Poslední srpnový víkend triumfoval člen Enervit Teamu na trati prestižního Pilmana a zajistil si tak poprvé v kariéře titul mistra České republiky ve středním triatlonu i celkové vítězství v Českém poháru. O svém triumfu Jan Šneberger definitivně rozhodl v závěrečném běhu, po kterém se mohl radovat z dosud největšího úspěchu na domácí scéně.

28/8
MS v cyklistice 2023: stříbro Stoška a dva tituly Vejvodové

Srpnové mistrovství světa konané ve Skotsku bylo výjimečné, protože proběhlo pro všechny cyklistické disciplíny naráz. Nechyběl ani Enervit, který je oficiálním dodavatelem italské reprezentace i českého národního týmu v BMX, na silnici a dráze nebo Českého paralympijského týmu, který měl v Glasgow také zastoupení.

25/8
Startuje cyklistická Vuelta, Enervit na ní nebude chybět

Od 26. srpna do 17. září budou cyklisté bojovat o červený trikot pro vítěze španělské Vuelty, posledního etapového závodu sezony, který patří mezi tzv. Grand Tours (Giro, Tour de France). Na startu budou i týmy Lidl-Trek a UAE Emirates, které spoléhají na sportovní výživu Enervit a ten tak nebude chybět ani při posledních velkých cyklistických bitvách.

21/8
Jizerská 50 se poběží už tento víkend, ta zimní spustila registrace

Půl roku před startem slavné Jizerské 50 se spustily registrace na 57. ročník lyžařského závodu. Už tento víkend se navíc můžete vydat na tratě bez sněhu - v rámci oblíbeného seriálu Běhej lesy, který v sobotu 26. 8. zavítá právě do Jizerských hor. A Enervit samozřejmě bude u toho.

14/8
ROZHOVOR: Petr Vinický má medaile z MČR i ME v OCR

Dlouhé roky patří ke stálicím české i mezinárodní OCR scény (Obstacle Course Running - překážkové závody typu Spartan, Gladiator apod.) a i letos přidává další cenné kovy do své sbírky. Petr Vinický byl členem bronzové štafety na nedávném mistrovství Evropy a v rámci českého šampionátu bral v týmech zlato a ve sprintu bronz. O všech těchto závodech jsme si s členem Enervit Teamu povídali v našem rozhovoru, který je i o výživě a dětech na závodech coby velké motivaci.