Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
22/6
MORAVIA SPORT EXPO
Na startovní čáru, připravit se, start. Vyrazte na veletrh sportovních potřeb a vybavení Moravia sport Expo. Zažijte radost z pohybu na největším sportovním veletrhu na Moravě. Již pátým rokem.
23/6
Běhej Lesy - Slavkovský les
Čtvrtý závod seriálu, novinka pro sezonu 2018 vás zavede do dalšího koutu naší krásné země, kde jste s námi ještě nebyli. Namíříme si to na západ, konkrétně do Slavkovského lesa. Vezmeme vás do oblasti, která se rozprostírá v hornaté krajině mezi lázeňskými městy Mariánské a Františkovy lázně a Karlovy Vary. Příroda Slavkovského lesa toho má hodně co nabídnout - zelené louky, nekonečné lesy, majestátní skály, rozsáhlá rašeliniště, zdravé minerální prameny. I kulturychtivé duše tu najdou své například díky hradům Loket a Bečov, zámku Kynžvart, či klášteru v Teplé. Nechte se překvapit, kam vás naše trasy 23. června zavedou!
7/7
Hopman triatlon
15/7
Hamrman Sprint triatlon
21/7
Běhej Lesy - Vysočina
Na rozhraní Čech a Moravy, v zeleném srdci České republiky, se i v nadcházející sezoně poběží krásný, ale náročný trailový závod Běhej lesy Vysočina. Běžci opět zavítají k monumentu jednoho z nejlepších českých horolezců Radka Jaroše, poběží kolem skal Dráteniček a Malinské skály a po hrázi Milovského rybníka, ti z delší trasy přeběhnou i nejvyšší vrchol Žďárských vrchů Devět skal. Táhlé kopce nahoru, náročné trailové seběhy, nekonečné zelené lesní porosty a krásné výhledy do krajiny slibují dohromady nezapomenutelný zážitek. DOPORUČENÁ OBUV: trailová, povrch: lesní cesty s trailovými úseky, zpevněné cesty
21/7
Triatlon Mělník
27/7
Challenge Prague
FORD CHALLENGEPRAGUE v roce 2018 odstartuje již svůj druhý ročník. Dorazte i vy do Prahy a užijte si jedinečný zážitek z triatlonového závodu, který se odehrává skutečně přímo v historickém centru hlavního města České republiky.
3/8
Triatlon Valachy Man
11/8
Hostýnská osma
Závod Hostýnská osma vznikl z myšlenky přiblížit krásu Hostýnských vrchů všem vyznavačům horských běhů a také všem turistům a milovníků hor a vrcholků. Vznik názvu závodu Hostýnská osma vzešel z tvaru tratě, jenž připomíná osmičku se svým středem na Tesáku.
12/8
Žebrácká pětadvacítka
Příjemná trasa po klidných okresních a lesních cestách křivoklátských lesů. Trať je kopcovitá se stoupáním do 10. km, pak do cíle převážně klesá. Poběžte s námi!
18/8
Jesenický maraton
Jesenický, již legendární a stále stejně náročný horský maraton v ČR, který začal psát svou historii v roce 2009. Závod si od svého vzniku plně ponechává svou atmosféru. Rok 2018 znamená pro běžce stejnou trať (maraton i půlmaraton), která je vždy přesto jiná, to je nezaměnitelné kouzlo hor.
18/8
Rusavská 50
"NENÍ DŮLEŽITÉ NA JAKÉM KOLE,ČI V JAKÉM DRESU PŘIJEDETE,JDE O TO,JESTLI S NÁMI POJEDETE." PAVEL MRÁZEK
25/8
Běhej Lesy - J50 RUN
Hřebínek, Smědava, Jizerka či Olivetská hora. To jsou místa, která sjíždí elitní běžkaři i hobbíci při slavném závodu v běhu na lyžích Jizerská 50. Na konci srpna budete mít příležitost je poznat v letním období před tím, než je zasype sníh. Vyrazte z lyžařského stadionu v Bedřichově na trasu závodů na 12 či 23 kilometrů a užijte si krásnou přírodu Jizerských hor. Na ty největší borce čeká výzva v podobě ultramaratonské trasy na 50 kilometrů, která je zavede až na známou Jizerku.
2/9
Triatlon Pardubice
8/9
Behej lesy - Boletice
Přijeďte zakončit sezonu Běhej lesy 2018 do šumavských lesů a hájů, na hranici vojenského území území Boletice. Během posledního závodu seriálu se můžete se kochat pohledem na Kleť, rakouský Hochficht, Lipenskou přehradu nebo panorama celého šumavského pohoří. Startujeme od rybníku Olšina, který díky své nadmořské výšce v 731 m patří k nejvýše položeným rybníkům v Čechách.
8/9
Triatlon Mácháčský pohodář
12/9
Den vytrvalosti
Není pro vytrvalce významnějšího dne v historii než 12. září. Tohoto dne se před 2507 lety uskutečnila bitva s významnými historickými důsledky pro dnešní vytrvalce - bitva u Marathonu. Zvítězili v ní Řekové, kteří porazili více než dvojnásobnou přesilu dobyvačných Peršanů. Úspěch to byl významný, a tak se řecký voják Feidippidés rozběhl, aby tuto událost co nejdříve předal v Athénách. Běžel více než 42 kilometrů, což po náročné bitvě byla pro vojáka nepřekonatelná dávka vyčerpání, a tak se slovy "Zvítězili jsme" zemřel.
15/9
Duatlon klasik Příbram
13/10
Vokolo Príglu
Letos nás společně čeká již IX. ročník závodu kolem Brněnské přehrady. Za svou téměř desetiletou historii si "VOKOLO" získalo velkou oblibu nejen díky nádherné trati, ale také díky výjimečné rodinné atmosféře a výbornému servisu.
13/10
ČT Author Cup
20/10
Nature Maraton
Rychlý maraton v přírodě. 95 % trasy vede lesem, mezi rybníky a loukami CHKO Třeboňsko, přesto má minimální převýšení. Hladký asfalt většinu cesty spolu s plochým profilem vybízí k zaběhnutí skvělého času.