Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
4/5
veletrh Sport Expo
Oblíbený veletrh zasvěcený sportu a tělesné kultuře rozhýbe Výstaviště v Praze-Holešovicích. Nezůstaňte stranou ani Vy, a přijďte si nejen výhodně nakoupit, rozšířit své obzory v dané oblasti, ale i aktivně zacvičit na Sport Expo 2017!
20/5
Bike Prague
Vyražte přímo z Prahy na trasu závodu přes lesy a louky CHKO Český kras. Startujeme od obchodního centra Galerie Butovice, hned u stanice metra. Tak ukončete nástup a nezapomeňte vystoupit i s kolem. Těšíme se na vás.
27/5
Valašský hrb
Běžecký (rychlochodecký) denní závod jednotlivců. Závodní trať je vedena po „hřebenu“ beskydských vrchů, mimo silnice (jeden zabezpečený přeběh silnice), trasa po značené turistické „pěšině“, plynule vlnitý terén v nádherném prostředí krásných lesů, celé umocněno inspirativními výhledy.
27/5
Běhej Lesy - Karlštejn
Zaběhněte si závod výjimečný svou atraktivní lokalitou, kde na vás čeká běžně nepřístupný vápencový lom Velká Amerika a hrad Karlštejn. Proběhnete se přímo uvnitř impozantního kaňonu s jezerem a užijete si nádherné výhledy na gotický hrad vybudovaný českým králem a římským císařem Karlem IV. Přesuňte se na místo, které vyniká přírodním i historickým bohatstvím.
3/6
Cyklo Maštale
17. ročník Merida Cyklo Maštale startuje 3. 6. 2017 z prosečského náměstí.
17/6
Běhej Lesy - Lednice
Nádherné prostředí významné svými památkami i krásnou přírodou je velmi atraktivní lokalitou nejen pro turisty. Proběhněte se Lednicko-valtickým areálem zapsaném na listině světového dědictví UNESCO. Trasa vede přes hráz lednických rybníků, kolem chrámu Tří Grácií i okolo „paláce pro koně“ Nový Dvůr. Závodníci na delší trase se mohou těšit i na Apollonův chrám, trojbokou kapli Sv. Huberta a proběhnou se i pod vítězným obloukem Rendez-vous. Užijte si jedinečnou přátelskou atmosféru závodu v krásném prostředí jako z pohádky.
24/6
BoBo Bike
22/7
Běhej Lesy - Vysočina
Jeden z nových závodů nadcházející sezony vás zavede přesně na rozhraní Čech a Moravy, a to konkrétně do Žďárských vrchů. Při závodě Běhej lesy Vysočina se proběhnete mělkými širokými údolími i po mírně zvlněných hřbetech, které v této oblasti vznikaly postupně už od prahor a patří tak k nejstarším celkům Českého masívu. I proto si užijete nádhernou přírodu bohatou na nejrůznější skalní útvary či dokonce skalní města. V oblasti najdeme i řadu gotických hradů, zřícenin či lidových roubenek. Díky velké části zalesněného území není divu, že se Žďárským vrchům říká zelené srdce České republiky.
22/7
Bike O Challenge
Připravili jsme pro Vás na druhou polovinu července náhradu za BIKE ADVENTURE - formát závodu (sobota 6 hodin, neděle 4 hodiny) zůstane zachován. Historicky první ročník by se měl odehrát v Železných horách s centrem v Heřmanově Městci.
5/8
Galaxy Tour - Pálavský krpál Mikulov
Závod odstartuje na náměstí v Mikulově, odkud povede malebnou trasou přes Svatý kopeček a Mariánský mlýn kolem Mušlovských rybníků. Dále budou závodníci projíždět nádhernými sedleckými vinicemi, odkud dojedou až k Lednickým rybníkům. Závěr Nova jízdy povede známým Lednicko-Valtickým areálem, přes který se jezdci dostanou zpět do Mikulova. Trasa A bude pokračovat vesnicemi Bavory a Perná do archeologických dominant Horní a Dolní Věstonice, odkud se přes Pavlov a Kletnice závodníci vrátí zpět do Mikulova. Cíl obou tras bude umístěn v moderním, nově zrekonstruovaném amfiteátru nedaleko historického centra města. Obě trasy budou lemovat občerstvovací stanice, které zajistí firma Enervit.
12/8
Hostýnská osma
Závod Hostýnská osma vznikl z myšlenky přiblížit krásu Hostýnských vrchů všem vyznavačům horských běhů a také všem turistům a milovníků hor a vrcholků. Vznik názvu závodu Hostýnská osma vzešel z tvaru tratě, jenž připomíná osmičku se svým středem na Tesáku. Jedná se o závod jednotlivců v kategoriích muži, ženy a dvoučlenných týmů v kategoriích muži, ženy, mix a pak rozlišení dle věkových kategoriích.
12/8
Běhej Lesy - Bílá
12/8
Podkrkonošský maraton
Loňského Podkrkonošského maratonu v Lázních Bělohrad se zúčastnilo přes 1000 závodníků, z toho bylo 268 dětí. Dětské závody v posledních letech nabírají na popularitě. Ač nám nejprve počasí nepřálo, později se umoudřilo a na závod samotný už nepršelo. Všem účastníkům děkujeme a těšíme se na viděnou příští rok.
13/8
Žebrácká 25
19/8
Galaxy Tour - Jistebnice
19/8
Jesenický maraton
19/8
Rusavská 50
26/8
Galaxy Tour - Náměšť
2/9
Enervit Baroko půlmaraton
2/9
Běhej Lesy - J50 Run
3/9
Ratibořický maraton
16/9
Běhej Lesy - Boletice
16/9
Běh Emila Zátopka
23/9
Galaxy Tour - Kutná Hora
30/9
Galaxy Tour - Tour de Brdy, Strašice
7/10
Vokolo Príglu
7/10
Enervit Benešovský maraton
28/10
Vinařský maraton