Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář

Bike Prague

Vyražte přímo z Prahy na trasu závodu přes lesy a louky CHKO Český kras. Startujeme od obchodního centra Galerie Butovice, hned u stanice metra. Tak ukončete nástup a nezapomeňte vystoupit i s kolem. Těšíme se na vás.

Závod je součástí prestižní mezinárodní série Inter-Mountain Series, kam patří mimo jiné i legendární rakouský závod Salzkammergut Trophy. Připraveny jsou pro Vás dvě trasy, takže si na své přijdete, ať už jste ostřílený biker s duhovým trikotem nebo naprostý nováček. Pokud jste se zatím nerozhodli, zda si chcete pořádně zamakat nebo se jen tak projet, budete mít možnost rozhodnout se přímo na trati závodu, zda pojedete 35 nebo 65 km. Dost bylo křečí, teď si projeďte podrobné informace.

 

Start a cíl

Venkovní prostor obchodního centra Galerie Butovice, Praha.
Start hlavního závodu v 12 hodin.
Limit pro dojetí závodu je 6 hodin, tedy do 18 hodin zpět v cíli. Starty dětských kategorií jsou uvedeny v tabulce programu.

 

Jak chceš zajet?

65 km – Umím se s tím poprat

Dlouhá trasa je určena ostříleným bikerům i těm, kteří mají rádi výzvy. Těšit se můžete na technické sjezdy, prudké výjezdy, brod a další zajímavá místa. Trasa je dlouhá 65 km a má převýšení 1 200 metrů.

35 km - Jedu na čistotu

Kratší trasa potěší všechny, kteří jezdí rádi na kole a mají chuť zažít atmosféru závodu. Trasa vede po širokých cestách bez technických libůstek a dá se jet i na trekovém kole.  Samozřejmě se nepojede úplně po rovině. Trasa je dlouhá 35 km a nastoupáte při ní 600 metrů.

Dětské závody - myslíme i na nejmenší

Pro malé a nejmenší bikery máme připraveny trasy od 350 metrů do 3 killometrů dle věkových kategorií.

 

Registrace

Registrace probíhají na těchto webových stránkách do 15. 5. (resp. do 17. 5. při platbě kartou) 2017 nebo do naplnění účastnického limitu.

V místě závodu se můžete registrovat v pátek 19. 5. 2017 od 12 do 20 hodin a přímo v den závodu 20. 5. 2017 od 7 do 11 hodin (děti do 9.30 hodin).

 

Více informací: http://www.bike-prague.cz/cs/.