Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář

Enervit triatlonový kemp Mallorca 2019

Chcete na sobě zapracovat a posunout svou triatlonovou výkonnost dál? Zúčastněte se Enervit triatlonového kempu na Mallorce v roce 2019 a načerpejte dávku tréninkových kilometrů i informace o technice a výživě, která vám pomůže sportovat lépe.

Enervit triatlonový kemp se uskuteční v termínu 19. – 29. 4. 2019 pod taktovkou Hisport teamu, který ho pořádá už počtvrté. Zázemí bude v oblíbeném resortu poblíž Alcudie, kde jsou jak dobré běžecké trasy, tak 25metrový bazén přímo v areálu. Pozice je strategická i z pohledu cyklistiky – blízko je jan na roviny, tak do hor. S výkonností si nemusíte lámat hlavu, tréninková skupinu tomu uzpůsobena.

 

Na programu budou tréninky, regenerace i přednášky na téma výživy, o kterou se bude starat výborná restaurace na místě i sportovní výživa Enervit. Dozvíte se tak, jak posunout svou výkonnost, jakých chyb se vyvarovat, jak se správně připravit na závod nebo trénink a podobně.

 

Výhodou kempu je i jeho termín, který počítá s velikonočním volnem a desetidenní kemp si tak řekne jen o pět pracovních dnů.

 

Více informací o kempu naleznete na webu www.ironmantriatlon.cz