Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář

veletrh Sport Expo

Oblíbený veletrh zasvěcený sportu a tělesné kultuře rozhýbe Výstaviště v Praze-Holešovicích. Nezůstaňte stranou ani Vy, a přijďte si nejen výhodně nakoupit, rozšířit své obzory v dané oblasti, ale i aktivně zacvičit na Sport Expo 2018!

Sport Expo 2017 přinesl tři dny plné pohybu, relaxace a energie. Zamířilo sem bezmála 26.000 návštěvníků, o které se zde postaralo přes sto vystavovatelů a firem z celého světa.

Pořadatelé se stejně jako loni postarají o bohatou nabídku sportovních produktů a služeb za bezkonkurenčně příznivé ceny. K dispozici bude sportovní obuv, oblečení, teamový oděv, výživa pro sportovce, id náramky, tejpování, workout sestavy nebo sportovní nářadí. Těšit se můžete na světoznámé značky typu Adidas, Reebok nebo Sportisimo, účast přislíbila více jak stovka vystavovatelů a firem z celého světa, jejíchž akční rádius prosakuje nejrůznějšími sportovními odvětvími a obory. Nemusíte se proto obávat, že by zrovna Váš oblíbený koníček zůstal stranou!

Bohatý doprovodný program ovládnout cvičitelé fitness, stejně dobře jako tanečnice pole dancingu při již oblíbeném klání Pole Battle League. Nudit se tedy rozhodně nebudete, a kdyby Vás více než klid tělocvičen oslovoval čerstvý vzduch, k dispozici budou návazné sportovní aktivity v blízké Stromovce.

 

Sport Expo 2018 opět slibuje víkend plný pohybu, relaxace a zdraví.  
Přijďte sem i Vy načerpat novou sílu do dalšího pracovního čtvrtroku. Kdo bere sportování vážně, nebude na této události chybět!

 

Více informací zde: http://www.sport-expo.cz/