Enervit poslání

Pomáháme sportovcům lépe využívat tréninkový čas a jejich výkonnostní potenciál. Jdeme až k samotné podstatě fungování organizmu a tím měníme zavedený a převažující pohled na výživu.

 

U všeho, co děláme, nás zajímá podstata věci:

  • - jak funguje lidský organizmus
  • - co tělo potřebuje pro sportovní zátěž
  • - díky čemu bude výkonnost růst
  • - jak dosáhnout dlouhodobého zdraví a aktivity
  • - jak usměrňovat tukovou i svalovou hmotu.

 

Nespokojíme se s obecnými proklamacemi, jdeme k jádru věci a tím chceme změnit zavedený a možná i převažující pohled na výživu. Věříme, že je potřeba o výživě přemýšlet jinak. Proti zavedeným předsudkům bojujeme tou nejsilnější zbraní - produkty ENERVIT mají vysokou kvalitu, jejich výrobě předchází dlouhodobá týmová vědecká práce pod dohledem Enervit Equipe Group a ve spolupráci se sportovci. Produkty ENERVIT jsou lehce vstřebatelné a dávají tělu přesně ty živiny, jaké v daný okamžik potřebuje. ENERVIT vyrábí vysoce funkční sportovní výživu se specializací na dlouhodobé vytrvalostní výkony.

 

ENERVIT se specializuje na pomoc vytrvalcům

ENERVIT patří na českém trhu mezi nejvýznamnější značky sportovní výživy. Je to i jediná značka na českém trhu, která se specializuje výhradně na potřeby vytrvalostních sportovců. ENERVIT tak pomáhá zkvalitnit požitek ze sportu a prohloubit jeho přínos pro lidský organizmus. Není větší požitek než si celou cestu užívat dlouhodobou energii a "lehký" žaludek díky Enervit PRE Sport, na vrcholu kopce se odměnit energetickou tyčinkou Enervit Power Sport, překonávat kopce díky energetickým tabletám Enervit GT Sport a energetickým gelům Enervitene Sport gel, doplňovat tekutiny, energii a minerály energetickým iontovým nápojem Enervit G Sport, nebo nepociťovat žádné křeče díky Enervit Magnesium sport a po vyčerpávajícím výkonu prožít vzkříšení díky Enervit R2 sport.

 

ENERVIT je italský výrobce sportovní výživy se sídlem v Zelbiu, jehož produkty jsou do České republiky dodávány firmou VITAR Sport, s.r.o. V České republice jsou produkty ENERVIT velmi známé a zavedené především mezi vytrvalostními sportovci. Několikrát během vyjížděk na kole můžete potkat cyklistu se sportovní lahví ENERVIT, nespočet běžců na lyžích používá při lyžařských trénincích ledvinku ENERVIT, mnoho sportovců všech různých druhů sportů a výkonnostních úrovní používá výrobky ENERVIT. I to je důsledek oblíbenosti této značky v ČR a práce všech, kteří se na rozvoji ENRVITu v České republice podíleli a naplňují tak i jeho poslání.

 

Koho z českých sportovců podporujeme:

Tvářemi Enervitu jsou např. Stanislav Řezáč, dálkový běžec na lyžích, Helena Erbenová, mistryně světa v zimním a terénním triatlonu, Filip Ospalý, aktuálně nejlepší český triatlonista a Klára Moravcová (běžkyně na lyžích, účastnice ZOH v Soči), Vít Pavlišta, vícenásobný mistr ČR v silničních bězích, cyklistické kluby SKC TUFO Prostějov nebo KBELY CYCLING TEAM, hokejový klub PSG Zlín a mnozí další sportovci. Jejich celý seznam je zde.