Enervit
Enervit
Enervit
Enervit
Enervit
Enervit
Enervit

ENERVIT: Specialista na sportovní výživu pro vytrvalce

 

Sportujte lépe s Enervitem, výjimečnou a oblíbenou sportovní výživou známou efektivní podporou výkonnosti. Enervit nabízí širokou škálu energetických výživových doplňků, které vás ochrání před pocitem hladu, bleskově dodají energii a vytáhnou vás z krize. Další vás připraví na sport nebo pomůžou s regenerací.

 

Podstatou Enervitu jsou promyšlené výrobky postavené na samotné podstatě fungování organizmu při vytrvalostním výkonu. Díky tomu Enervit pomáhá lépe využívat váš tréninkový čas i výkonnostní potenciál. Celé spektrum produktů Enervit je jednoduše přehledné a hravě pokryje celý váš sportovní výkon od postupné přípravy organizmu na sport 2 hodiny před výkonem (Enervit PRE Sport), přes doplňování tekutin a energie během sportu (iontový nápoj Enervit G Sport, energetické gely Enervitene Sport, tablety GT Sport nebo koncentráty Enervitene Sport), až po podporu regenerace a tím i efektivnější růst vaší sportovní výkonnosti (legendární regenerační nápoj Enervit R2 Sport).

 

Enervit vyniká především svojí vysokou funkčností, kvalitou, výbornou chutí a rychlým nástupem účinku. Proto je Enervit významným parťákem všech sportovců na různých výkonnostních úrovních od hobíků po profesionály. Na Enervit spoléhá například mistryně světa v zimním i terénním triatlonu Helena Erbenová, úspěšní triatlonisté Filip Ospalý či Daniel Fontana, řada cyklistů i celých cyklistických týmů včetně pětinásobného vítěze Tour de France Miguela Induraina či profesionální stáje SKC TUFO Prostějov s dráhovými mistry světa, pětinásobný mistr republiky v půlmaratonu Vít Pavlišta nebo mnoho běžců na lyžích v čele s legendou dálkových běhů Stanislav Řezáčem a jeho Silvini Madshus Teamem.

 

Na špičkovou sportovní výživu Enervit, která má za sebou už více než 45 let zkušeností s vytrvalostními sporty, spoléhají i účastníci prestižních sportovních akcí, jako je lyžařská Jizerská 50, běžecký seriál Běhej lesy nebo cyklistický závod Bike Prague. Enervit pomáhá vytrvalcům sportovat lépe nejen díky svým osvědčeným produktům, ale také nejrůznějšími projekty typu sportovních seminářů a kempů, článků o výživě nebo o správném tréninku. 

 

Karolína Preislerová

obchodní manažerka

Věnuje se obchodu, pečuje o obchodní partnery a sportovní kluby v České republice.

Je sportovec tělem i duší. Můžete ji potkat ve stopě a v botaskách v Jizerských horách. Bouldering a lano je pro ni srdcovka, a proto je velmi často k vidění v Tisé, Arcu, Dolomitech a na horo stěně MAKAK, Big Wall či Třináctce.

Její nejoblíbenější produkty jsou Enervit PRE Sport, GT Sport, Enervitene Sport Competition a R2 Sport.

Daniel Pavlis

PR manažer

Na starosti má komunikaci Enervitu na webu i Facebooku a komunikuje také s médii a partnerskými servery.

Sport má moc rád, aktivně hlavně hokej a cyklistiku. Na ledě ho uvidíte v bráně, na kole na silnicích v okolí Pardubic.

Mezi jeho nejoblíbenější produkty patří Enervit PRE SportR2 SportG SportTime Release 4 a energetické tyčinky.

Jana Urbášková

event manažerka

Pokud s námi chcete spolupracovat v rámci vašich sportovních eventů, které pořádáte, je tím pravým kontaktem pro vás.

Pohyb je přirozenou součástí jejího života. Ráda plave, jezdí na in-line bruslích, kole nebo na koloběžce.

Ke svým oblíbeným produktům řadí Enervit PRE SportGT Sportionťák G Sport a proteinové tyčinky, které ráda zařazuje jako chutnou svačinku.