Výživové okénko
Výživové okénko
Výživové okénko
Výživové okénko
Výživové okénko
Výživové okénko
Výživové okénko
Proč je Enervit PRE Sport ideálním jídlem před sportem?

Odpověď na tuto otázku už řada sportovců zná z vlastní zkušenosti. Podívejme se na ní ale z pohledu fungování lidského organizmu, které nám poslouží k vysvětlení. V kostce se mají věci tak, že před výkonem není dobré konzumovat tuky, bílkoviny ani sacharidy s vysokým glykemickým indexem (GI). Logicky tak zůstává jediná možnost – sacharidy s nízkým GI. A Enervit PRE Sport jich obsahuje 96 %. Voilá – ideální volba pro váš výkon je tu!

Enervit Time Release 4: Vícesložkový protein prověřený profesionály

Že jsou bílkoviny velmi důležité i pro vytrvalce určitě dobře víte. Tomuto tématu jsme se na našem webu už podrobně věnovali (Proč jsou bílkoviny důležité i pro vytrvalostní sportovce a Jak se vyznat v proteinech) a důkazem budiž profesionální i amatérští sportovci, kteří na proteinové koktejly Enervit nedají dopustit – z důvodu ochrany zdraví, regenerace, a aby jim neubývala svalová hmota. Velkým favoritem je pak vícesložkový protein Enervit Time Release 4, o kterém si dnes povíme něco víc…

Jakou výživu volí Helena Erbenová? Inspirujte se!

Pokud vás zajímá, jak se starají o své tělo profesionální sportovci, a co jim pomáhá zvládat extrémní zátěže a podávat top výkony, s chutí se začtete do vyprávění Heleny Erbenové, mistryně světa v zimním i terénním triatlonu, která se účastní i extrémních několikadenních týmových závodů adventure race. Na ty poslední si vezla do Číny skoro 4 kila sportovní výživy od Enervitu! „A stačilo mi to jen tak tak,“ směje se úspěšná závodnice.

Už jste vyzkoušeli novou příchuť energetického gelu Enervitene Sport?

Energetický gel s rychlým nástupem účinku a postupným uvolňováním energie nesmí chybět snad na žádném závodě či tréninku. Spoléhají na něj hobíci i profesionálové. A všichni si ho pochvalují díky jeho přínosům i stravitelnosti a chuti. Řeč je o energetickém gelu Enervitene Sport, který letos v létě nabídl novou příchuť – výborné tropické ovoce.

Přijďte na seminář SPORTUJ CHYTŘE

V úterý 28. 6. pořádáme v Prostějově seminář SPORTUJ CHYTŘE o principech rozvoje sportovní výkonnosti, na který vás srdečně zveme. Seminář proběhne ve spolupráci s Agel Sport Clinic Prostějov v jejich sídle od 16:30 hodin a součástí bude i prohlídka centra sportovní a preventivní medicíny.

Tento týden bude veletržní

Ve čtvrtek a pátek proběhne ve Veletržním paláci v Praze sportovní veletrh Running Expo, který bude zároveň prezentací k sobotnímu půlmaratonu v Praze. Od pátku do neděle bude v Letňanech probíhat veletrh For Bikes. Na obou nebude Enervit chybět. Stavte se u nás na stánku pro dostatečnou zásobu energie na novou sezonu. 

Sport Life Brno a soutěž o Nejsympatičtější stánek

Do areálu brněnského výstaviště si o víkendu 6.-8. listopadu našlo cestu 43.500 návštěvníků. Ve 4 halách se kromě Enervitu prezentovalo dalších 142 vystavovatelů na celkové ploše přes 17.000 m2. Takový byl v číslech letošní Sport Life. V soutěži o Nejsympatičtější stánek nás svým "Líbí se mi" můžete podpořit zde. A teď už je nejvyšší čas zaměřit se na Vánoce a letošní Jizerskou 50! Také se těšíte tolik jako my? 

Ve čtvrtek začíná veletrh Sport Expo

Pražská Incheba arena v Holešovicích hostí od čtvrtečních 12 hodin veletrh Sport Expo. Sport, adrenalin a zábava pro všechny. K tomu navíc Enervit stánek s řadou výstavních slev a spoustou rad o sportovní výživě. Nezapomeňte se stavit! Těšíme se na Vás ve čtvrtek od 12 a v pátek a sobotu od 10 do 20:00. 

Přijďte na seminář, aby se vám sportovalo lépe

V rámci doprovodného programu Jizerské 50 se uskuteční zcela výjimečný seminář zaměřený na toaby se Vám SPORTOVALO LÉPE. Vstupné je ZDARMA, seminář se uskuteční ve čtvrtek 8. ledna v aule M Vysokoškolských kolejí v Liberci (ulice 17. listopadu). Těšíme se na Vaši účast i na to, že s sebou přivedete další posluchače.

Snad nejhorší je bagatelizace problémů

Rozhovor s MUDr. Martinem Smetanou, zástupcem primáře ortopedického oddělení Krajské nemocnice Liberec, lékařem české biatlonové reprezentace a garantem Enervit Teamu. Měli by sportovci o sebe více pečovat? Jaké jsou časté příčiny zranění? Co nám tedy výborný sportovec a lékař pro naše zdraví a sport doporučuje se více dozvíte v rozhovoru.