Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Cyklistický Nova Cup odstartuje i s Enervitem

Kvůli aktuální situaci není zcela jasné, kdy nový ročník oblíbeného cyklistického seriálu odstartuje. Jasné ale je, že Enervit bude u toho – jako oficiální výživový partner. To platí pro všech 11 závodů, které vyvrcholí posledním podnikem 3. října v Mikulově. Enervit tak budete mít vždy na dosah, aby se vám jelo lépe!

Jako specialisté na sportovní výživu pro vytrvalce dobře víme, co potřebují cyklisté v době před, během a po závodě, i jak zvyšovat výkonnost v tréninku. Výživa v tom hraje důležitou roli a my vám nabízíme naše špičkové produkty i poradenství na našem červeném stánku při každém závodě Nova Cupu.

Oblíbený cyklistický seriál má letos 11 zastávek a v jeho rámci se uskuteční i mistrovství České republiky na Dolní Moravě (16. 5.). Tam pro vás chystáme také výživový seminář, abyste mohli načerpat důležité informace pro zvyšování výkonnosti.

Nova Cup je cyklistický seriál horských kol pro širokou veřejnost, do kterého je zahrnuto několik závodů na území České republiky a jeden exhibiční závod v historickém centru Hradce Králové – Mitas Gočárovy schody. Maratony na horských kolech (XCM) se odehrávají z velké části v terénu a délka tras je stanovená od 60 kilometrů výš. Novodobé maratonské tratě ale zahrnují i kratší trasy, které jsou určeny převážně pro širokou veřejnost a mládežnické kategorie.

Do seriálu Nova Cup patří tyto závody:

?????   Alpa Hradec Králové - termín závodu bude upřesněn vzhledem k aktální situaci; původně se mělo jet 11. 4. 
10. 5.    Stolové hory
16. 5.    Škoda Auto Dolní Morava
6. 6.       Silesia Bike Marathon
13. 6.    Škoda Auto Sázava
20. 6.    Extrém Bike Most
7.-8. 8.  Segafredo Sahara Race
12. 9.    Rallye Sudety
19. 9.    Harrachov
28. 9.    Mittas Gočárovy schody
3. 10.     Mikulov

Další podrobnosti najdete na webu seriálu - www.novacup.cz.

AKTUALITY

26/3
Máme pro vás další on-line seminář, tentokrát o nutričních hodnotách

Nabízíme vám další on-line seminář pro růst vaší výkonnosti. Abyste nemuseli nikam chodit a mohli se jen dívat. Tentokrát jsme se zaměřili na to, jak číst nutriční hodnoty na etiketách (nejen) sportovní výživy.

6/3
Wojciech Pszczolarski z TUFO PARDUS Prostějov čtvrtý na dráhovém MS

Výborný výsledek zajel na dráhovém cyklistickém mistrovství světa člen TUFO PARDUS Prostějov a polský reprezentant Wojciech Pszczolarski. V bodovacím závodě se dlouho pohyboval na medailové pozici a nakonec skončil stejně jako loni čtvrtý. Navíc si člen Enervit Teamu zajistil účast na olympiádě.

29/2
Vít Pavlišta vyhlíží běžeckou sezonu a přál by si i start na olympiádě

Vrcholem sezony bude pro několikanásobného mistra republiky v maratonu a půlmaratonu Pražský maraton. Kdyby se ale zadařilo, mohly by to být i olympijské hry v Tokiu. Vypsaný limit považuje Vít Pavlišta za nereálný, teoretickou naději na start pod pěti kruhy v sobě ale živí. Jaké jsou plány člena Enervit Teamu pro nadcházející sezonu, a jak vypadá jeho příprava? To prozrazuje v rozhovoru.

26/2
Mrkněte na on-line seminář o ADAPTACI coby principu růstu výkonnosti

Chcete vědět, jak posunout svou výkonnost? Pusťte si náš on-line seminář! Dozvíte se na něm o adaptaci coby principu růstu výkonnosti.

21/2
Silvini Madshus Team slaví úspěchy v bílé stopě doma i ve světě. Teď ho čeká Vasův běh

Perfektní výsledky na domácí Jizerské 50 byly pomyslnou třešničkou na letošních výsledcích Silvini Madshus Teamu. Tomu patří v prestižním mezinárodním seriálu dálkových běhů Visma Ski Classics 11. místo a výborně se prezentuje i na domácích závodech. A tak je šéf týmu Marek Pazderský s průběhem sezony velmi spokojený. „Hodnotím to pozitivně a mám radost. Největší asi z toho, že jsme do sezony vůbec nastoupili. Chtěli jsme už končit, tak mám teď radost, že jedeme dál,“ prozrazuje v rozhovoru.  

Více aktualit