Podporovaní sportovci
Podporovaní sportovci
Podporovaní sportovci
Podporovaní sportovci
Podporovaní sportovci
Podporovaní sportovci
Podporovaní sportovci
Vltava Fund Ski Team

disciplína

Běžecké lyžování

Tým dálkových běžců na lyžích specializujících se na světovou sérii závodů VISMA Ski Classics.

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PRODUKTY:

Adéla Boudíková:

"Výživové doplňky Enervit využívám už několik let zejména během závodů. Dálkové běhy na lyžích jsou dlouhé, a proto je velmi důležité se správně občerstvovat. Piji velmi slabý iontový nápoj Enervit Isotonic Drink smíchaný s Enervit Gelem, což se mi zdá praktičtější, než si dát gel odděleně a potom ještě složitě vyndávat bidon a zapíjet. Dále se snažím zhruba každou hodinu jíst energetickou tabletu Enervit Carbo Tablets. Během tréninků, které trvají 2 hodiny a více, používám iontový nápoj a po náročných trénincícha závodech i regenerační nápoj Enervit Recovery Drink."

Jan Šrail:

"Dálkové běhy jsou i 4 hodiny velké zátěže a člověk musí rozdělit svoji energii po dobu celého závodu. Jako první je důležité doplňovat energii formou iontového nápoje (Enervit Isotonic Drink), ale i gelů (Enervit Gel). Předchází tomu vždy Enervit PRE Sport, kdy dostanete do těla ještě před závodem slušnou dávku energie, která se postupně uvolňuje. V průběhu závodu mohou závodníka potkat nepříjemné křeče, na což jsou dobré i energetické tabety Enervit Carbo tablets, které mám vždy při sobě a mohu spoléhat na to, že zaberou. Po závodě, aby tělo rychle zregenerovalo, je zapotřebí regenerační nápoj Enervit Recovery Drink, který Vám pomůže k rychlému srovnání a tím pádem umožní se připravit na další závod." 

Andrea Klementová:

"Jsem v dálkových bězích teprve 2 roky a vím, že Enervit je mezi závodníky velice populární. I mně se osvědčil a mohu produkty Enervit doporučit. Jednimi z nich jsou iontový nápoj Enervit Isotonic Drink a Enervit PRE Sport. Ten mě nasytí již před startem a já vím, že mi oba dodají energii v průběhu celého závodu. V případě, že pociťuji v průběhu závodu krizi, mám po ruce energetické tablety Enervit Carbo Tablets, které spolehlivě zaberou a v případě další potřeby mě postaví na nohy Energit Gel One Hand s kofeinem, který se rychle dostane do těla. Pro rychlejší regeneraci doporučuji regenerační nápoj Enervit Recovery Drink."

Fabián Štoček:

"Během dlouhých a náročných výkonů, jako je třeba Jizerská 50, rád používám Enervit Magnesium Sport pár dní před závodem. Během předešlých sezon jsem měl problém s křečemi od 35. km a tento produkt mi to pomohl vyřešit. Rád mám i Enervit Liquid Gel Competition s kofeinem - nejraději ho používám 10 minut před závodem, protože během dlouhých závodů bývá nejdůležitější ten začátek a umístění se ve skupince. To znamená, že když se to od 6. km začne "mydlit", tak mi tato dávka energie a kofeinu nejvíce pomůže. Po závodech je dost těžké najít něco sytého a dobrého, takže si vždy do batohu dávám proteinové tyčinky Enervit Protein Bar 50%, abych dodal nutnou energii a bílkoviny a pomohl tak regenerovat svalovým vláknům."

VÝSLEDKY:

 

  • Umístění v TOP 10 v celkovém pořadí profesionálních týmů v posledních 2 sezonách (10. a 8. místo)
  • Vítěz českého seriálu lyžařských maratonů SkiTour - 2019

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE