Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Běhej lesy zahájí druhou polovinu závodů

Čtveřice závodů za námi, další čtyři před námi. Seriál Běhy je přesně v polovině a těší se opět velkému zájmu běžců a běžkyň. První dva podniky byly vyprodané, další dva překonaly účastnické rekordy. A na žádné z akcí nechybí Enervit jako specialista na výživu pro vytrvalce.

Zahájení letošního ročníku v Lednici bylo jako vždy parádní, perfektní kulisy pak nabídl i Karlštejn s nedalekými lomy Velká a Malá Amerika. Pak následovala Vsočina s více než 1600 běžci a přes tisíc lidí si přijelo zaběhat do Slavkovského lesa. A kdo si v poločase vede nejlépe? Celkovému hodnocení mužů zatím vládne Tomáš Hrdina na delší a Ondřej Teska na kratší trati. Nejlepší ženou na delších tratích je průběžně Hana Báchorová a na kratších Kateřina Kubiasová.

Další závod Běhej lesy se poběží 20. července v Brdech a následovat bude Bílá (10. 8.), Jizerská (31. 8.) a Boletice (14. 9.). Poslední dva závody budou pikantní tím, že v Jizerských horách se poběží po trati známého lyžařského závodu a v Boleticích zase proběhne noční závod.

Enervit budete mít i ve druhé polovině seriálu hezky po ruce – přímo v červeném stánku na každé akci. A nebo sáhněte už teď po našich výživových plánech či vybrané sportovní výživě na dobu před, během a po sportu na našem e-shopu.