Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
25/9
Helena Karásková v TOP 10 na MS Xterra

Po 9. místě na mistrovství Evropy (více zde) se členka Enervit Teamu probojovala i do nejlepší desítky na světovém šampionátu Xterra v terénním triatlonu. Helena Karásková tak opět dokázala, že stále patří do světové špičky, byť už se sportu nevěnuje profesionálně.

22/9
Máme pro vás záznam zářijových seminářů a termín nového

V září opět pokračoval náš letošní seriál online seminářů věnovaných vašim nejčastějším dotazům. A také jsme vysílali seminář na téma "Jak, proč a čím doplňovat energii během výkonu", který jsme pořádali ve spolupráci s organizátory cyklistického závodu Pražská 50. Další pro vás chystáme v říjnu - proběhně 24. 10. od 17:00 online a tématem bude "Večerní sportování a stravování".

18/9
Patricie Müllerová má bronz z cyklistického MS juniorů

Na konci srpna vybojovala česká reprezentantka cenný kov na dráze v disciplíně madison. Z bronzu se radovala se svou parťačkou Adélou Markovou a navázala tak na výborné vystoupení na mistrovství Evropy, kde jen vinou hromadného pádu přišla o titul šampionky. Patricie dlouhodobě spoléhá na Enervit, stejně jako její domácí stáj TUFO Pardus Prostějov.

15/9
ROZHOVOR: Brankář zlínských hokejistů Daniel Huf o titulu i přípravě na sezonu

V dubnu poznal euforii z triumfu ve druhé nejvyšší hokejové soutěži u nás, navíc po tradičně vyhroceném derby se Vsetínem. Hned poté čelil útokům hokejových osobností z Kladna v čele s Jaromírem Jágrem a Tomášem Plekancem v baráži, která mohla po roce vrátit Zlín do extraligy. Stejný cíl budou mít Berani i letos a také tentokrát jim bude pomáhat sportovní výživa Enervit.

12/9
Slavíme den vytrvalosti: 20% slevou pro vás

Není pro vytrvalce významnějšího dne v historii než 12. září. Tohoto dne se před 2509 lety uskutečnila bitva s významnými historickými důsledky pro dnešní vytrvalce - bitva u Marathonu. Zvítězili v ní Řekové, kteří porazili více než dvojnásobnou přesilu dobyvačných Peršanů. Úspěch to byl významný, a tak se řecký voják Feidippidés rozběhl, aby tuto událost co nejdříve předal v Athénách. Běžel více než 42 kilometrů, což po náročné bitvě byla pro vojáka nepřekonatelná dávka vyčerpání, a tak se slovy "Zvítězili jsme" zemřel. 

6/9
11. a 19. září proběhnou další výživové semináře. Přihlaste se!

V září pořádáme hned dva semináře - 11. 9. ve spolupráci s cyklistickým závodem Pražská 50, jehož výživovými partnery s Enervitem jsme, a 19. 9. pokračujeme v našem seriálu online seminářů zaměřených na nejčastěji kladené dotazy. Přihlaste se a sportujte lépe! 

4/9
Vydařený srpen Madse Pedersena: triumf v Hamburku i Kolem Dánska

Dánský rychlík ze stáje Lidl-Tek, která spoléhá na Enervit, prožívá vydařeno sezonu. Na letošním Giru i Tour de France vyhrál etapu, a i když nestartuje na poslední z Grand Tour, španělské Vueltě, také v srpnu si připsal významné úspěchy.

1/9
Vyhrajte startovné na zářijové běžecké akce

V září proběhne spousta velkých závodů a my na nich nebudeme chybět! Se stánkem Enervit se chystáme na běžecké i cyklistické akce a na některé z nich od nás můžete dostat startovné zdarma. Stačí se zapojit do soutěže.

31/8
Triatlonista Jan Šneberger mistrem ČR i celkovým vítězem Českého poháru!

Poslední srpnový víkend triumfoval člen Enervit Teamu na trati prestižního Pilmana a zajistil si tak poprvé v kariéře titul mistra České republiky ve středním triatlonu i celkové vítězství v Českém poháru. O svém triumfu Jan Šneberger definitivně rozhodl v závěrečném běhu, po kterém se mohl radovat z dosud největšího úspěchu na domácí scéně.

28/8
MS v cyklistice 2023: stříbro Stoška a dva tituly Vejvodové

Srpnové mistrovství světa konané ve Skotsku bylo výjimečné, protože proběhlo pro všechny cyklistické disciplíny naráz. Nechyběl ani Enervit, který je oficiálním dodavatelem italské reprezentace i českého národního týmu v BMX, na silnici a dráze nebo Českého paralympijského týmu, který měl v Glasgow také zastoupení.

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE