Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Dáme vám až 1000 Kč na dárky od Enervitu

Třetí z našich prosincových překvapení je tu! Ode dneška do neděle vám dáme až 1000 Kč na nákup dárků na našem e-shopu. Stačí nakoupit v období od 15. do 18. 12. a využít jeden ze slevových kódů níže. Vy sami tak rozhodnete, kolik vám na dárky dáme.

Rozhodli jsme se vás v nelehké době podpořit a potěšit. Proto jsme si pro vás přichystali dárky, které budeme rozdávat během prosince. Každý čtvrtek až do Štědrého dne odkryjeme jedno z překvapení, které pro vás máme. Dnes je to příspěvek až 1000 Kč na nákup dárků na našem e-shopu. O jeho výši rozhoduje výše vaší objednávky:

  • 100 Kč - pro objednávku nad 500 Kč; uplatníte kód 22VANOCE100
  • 200 Kč - pro objednávku nad 1000 Kč; uplatníte kód 22VANOCE200
  • 300 Kč - pro objednávku nad 1500 Kč; uplatníte kód 22VANOCE300
  • 400 Kč - pro objednávku nad 2000 Kč; uplatníte kód 22VANOCE400
  • 500 Kč - pro objednávku nad 2500 Kč; uplatníte kód 22VANOCE500
  • 600 Kč - pro objednávku nad 3000 Kč; uplatníte kód 22VANOCE600
  • 700 Kč - pro objednávku nad 3500 Kč; uplatníte kód 22VANOCE700
  • 800 Kč - pro objednávku nad 4000 Kč; uplatníte kód 22VANOCE800
  • 900 Kč - pro objednávku nad 4500 Kč; uplatníte kód 22VANOCE900
  • 1000 Kč - pro objednávku nad 5000 Kč; uplatníte kód 22VANOCE1000

Kód stačí vepsat v nákupním košíku na našem e-shopu - do pole "Přeji si použít slevový kód". 
Kód nelze kombinovat s dalšími slevovými kódy a akcemi. Do výše objednávky se nezapočítávají akční balíčky produktů a poukázky.

A pozor, abychom stihli vaše objednávky poslat včas, aby se k vám dostaly do Vánoc, doporučujeme objednat do 18. 12. 2022. Poslední objednávky přijímáme 19. 12., ale za lhůty dopravců už nemůžeme ručit.

Jaké překvapení přijde příště? To se dozvíte ve čtvrtek 22. 12., tak sledujte naše kanály.

Těšte se společně s námi na Vánoce a dopřejte sobě i svým blízkým dárky, které každého sportovce zaručeně potěší!

AKTUALITY

27/1
On-line seminář: Jak si výživou nepokazit (nejen) Jizerskou 50

Chystáte se na některý ze závodů Jizerské 50 a neradi byste chybovali v otázce výživy, která je pro každý sportovní výkon důležitá? Pak se zúčastněte našeho on-line semináře, který pořádáme ve spolupráci právě s Jizerskou 50 – legendárním závodem v běhu na lyžích, jehož výživovým partnerem jsme. Seminář proběhne 6. února on-line a účast na něm je zdarma.

27/1
Objevte naše novinky - s ochutnávkou zdarma

S novým rokem pro vás máme i naše Enervit novinky. Vyzkoušet můžete novou tyčinku Enervit Performance Bar s kreatinem a aminokyselinami BCAA a opět máme v nabídce Enervit Salt Caps, které jste si přáli zařadit znovu do našeho portfolia.

16/1
Přijďte na novoroční seminář o výživě a technologii ve sportu

Ve spolupráci s našimi partnery z Českého běžeckého klubu pro vás hned v lednu chystáme seminář o výživě ve sportu. Spolu s ním bude na programu i přednáška o technologii ve sportu. Dorazit můžete po přihlášení i vy – 23. ledna na Fakultu tělesné výchovy a sportu v Praze.

9/1
Legendární Jizerská 50 startuje už za měsíc, i s Enervitem

Další start legendy se blíží. Jizerská 50 letos začíná 9. února a vyvrcholí hlavním závodem na 50 km v neděli 12. února. Enervit coby specialista na výživu běžců na lyžích a dalších vytrvalostních sportovců samozřejmě nebude chybět – součástí této legendární akce jsme už přes 10 let.

6/1
Inventura skladu = výhoda pro vás

Naše novoroční inventura je šance pro vás. Nakupte poslední kousky, co máme na skladě s omezenou expirací, a ušetřete. Máme pro vás třeba energetické tyčinky nebo proteiny. Inventura s sebou bohžel nese i zdržení při expedici objednávek, za které se omlouváme a nabízíme vám dárek ke každé objednávce jako omluvu.

Více aktualit

VÝŽIVOVÁ PORADNA

3. výživový tip pro Jizerskou 50: Doplňujte energii – ať vám nedojde

Na tratích závodů Jizerské 50 je potřeba si dobře rozvrhnout síly. Tak abyste daný závod nejen dokončili, ale vyhnuli se i krizím a mohli zajet svůj vysněný čas. S tím vám pomůže průběžný příjem energie na trati a my prozradíme, jak na to.

2. výživový tip pro Jizerskou 50: Pijte – poradíme co

Průběžné doplňování vhodných tekutin je důležitý faktor pro celkovou výkonnost a optimální pohodu sportovce. Pitný režim bychom měli dodržovat nejen během dne, ale především v průběhu tréninku a závodu. Vždyť tělo je minimálně ze 60 % tvořeno tekutinou a již ztráta pouhého 1 % vody znamená pokles výkonnosti a únavu.

1. výživový tip pro Jizerskou 50: Regenerujte – podpoříte výkonnost

Možná vás mate, že náš výživový seriál začíná regenerací. Ta vás přece bude zajímat až po dojetí závodu. My se ale bavíme především o regeneraci po trénincích, které ještě do Jizerské 50 absolvujete. Právě tahle regenerace totiž ovlivní, jak se budete v den D cítit a čeho budete na trati schopní.

Jak si sestavit tréninkový plán

Pořád pravidelně trénujete, stravujete se podle našich výživových doporučení, ale výkonnostně se nijak neposouváte? Zaměřte se na svůj trénink, který je stejně jako správná výživa nesmírně důležitý pro rozvoj vaší výkonnosti. Pamatujte především na to, že tréninkové dávky by neměly být stále stejné a že by se měla měnit i intenzita tréninků.

PODCAST: Jak na růst výkonnosti během tréninku

Poslechněte si náš podcast s tematikou výživy ve sportu! Věnujeme se v něm tomu, jak na zlepšení kondice a růst výkonnosti v tréninku. Podcast je přínosný pro cyklisty, běžce, triatlonisty i další vytrvalostní sportovce. Podcast si můžete rovnou pustit, nebo stáhnout a mít ho tak k dispozici kdekoli - třeba při sportu nebo vašich cestách.  

Více aktualit