Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Energetické tablety Enervit GT Sport mění název na Carbo Tablets

Oblíbené energetické tablety pro doplňování energie během vytrvaleckého výkonu mění svůj název. Nově nesou jméno Enervit Carbo Tablets, který nahrazuje původní Enervit GT Sport. Tento název nadále zůstává u kofeinové varianty.

Energetické tablety Enervit Carbo Tablets (GT Sport) jsou připravené tak, abyste je mohli mít vždy u sebe k okamžitému použití. Mají vysoký obsah více druhů sacharidů pro rychlé zažehnání nastupující únavy i pro průběžné doplňování energie. Okamžité doplnění energie zabezpečuje maltodextrin s dextrózou, fruktóza pak zajistí i průběžné a postupné doplňování energie.

Energetické tablety Enervit Carbo Tablets obsahují také hořčík a vitaminy skupiny B přispívající ke snížení míry únavy a vyčerpání a ke správnému energetickému metabolismu.

Energetické tablety jsou dostupné v bezkofeinové variantě (nově pod názvem Enervit Carbo Tablets) i ve variantě s kofeinem (zůstává název Enervit GT Sport – s kofeinem).

Energetické tablety Enervit GT Sport a Enervit Carbo Tablets koupíte u našich prodejců nebo na našem e-shopu s kompletní nabídkou sportovní výživy Enervit.