Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Máme vstřícné obchodní podmínky certifikované dTestem

Jednoduché, srozumitelné a vstřícné k vám – spotřebitelům. Takové jsou obchodní podmínky našeho e-shopu certifikované dTestem, jejichž tříhvězdičkové hodnocení odpovídá nejvyšší možné úrovni značící náš nadstandardní přístup. Vy jako zákazníci tak máte jistotu, že podmínky obsahují všechny potřebné informace, jsou vždy v souladu s aktuální legislativou, a navíc jdou nad rámec zákonného minima.

Vycházet vám vstříc a nabídnout něco víc vám chceme vždy. Ať už portfoliem nabízených produktů, jejich kvalitou nebo poskytováním know-how o výživě ve sportu prostřednictvím projektu Sportuj lépe. Důkazem je i přijetí dTest obchodních podmínek pro eshop.enervit.cz, kde snadno nakoupíte veškerou sportovní výživu Enervit přímo od oficiálního dodavatele.

„Jsme rádi, že i touto formou můžeme dát našim zákazníkům vědět, že jsme spolehlivým partnerem a odpovědnou společností s kvalitními službami,“ komentoval certifikaci obchodních podmínek ředitel společnosti VITAR Sport Aleš Máslo.

Podmínkou k zisku značky bylo přijetí vzorových obchodních podmínek od právnického oddělení dTestu, které odpovídají aktuálním legislativním požadavkům. Navíc jsme si vybrali ty v nejvstřícnější možné variantě vůči spotřebitelům, což dokládá maximální počet tří hvězdiček.

Nakupovat Enervit můžete zde, certifikaci našeho e-shopu si můžete ověřit zde.