Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Míříme na cyklistický Bike Prague

Start a cíl přímo v Praze, nová upravená trať závodu v atraktivních lokalitách a dvě varianty trasy lišící se délkou. To všechno nabízí tradiční cyklistický závod Bike Prague, jehož výživovým partnerem je Enervit. Naše produkty najdete na občerstvovacích stanicích i na našem červeném stánku, kam si můžete přijít pro energii - pro každého něco máme, stačí říct!

Závod se jede v sobotu 20. 5. a startuje přímo před Galerií Butovice v Praze. Právě tam bude v sobotu i umístěn i Enervit stánek, další pak bude od pátku v pasáži nákupního centra. V něm si mohou bikeři vyzvednout výživové balíčky na míru, které si objednali při registraci, a nebo si balíček koupit, pokud ho ještě objednaný nemají. Registrace a výdej startovních balíčků probíhá už od pátečního odpoledne.

 

V sobotu se na start postupně postaví děti různých věkových kategorií a poté muži a ženy účastnící se hlavního závodu, který patří do prestižní mezinárodní série Inter-Mountain Series. Unikátní je závod mimo jiné v tom, že až přímo na trati se můžete rozhodnout, zda absolvujete kratší (35 km), nebo delší (65 km) trať.

 

Dlouhá trasa je určena ostříleným bikerům i těm, kteří mají rádi výzvy. Těšit se můžete na technické sjezdy, prudké výjezdy, brod a další zajímavá místa. Trasa má převýšení 1 200 metrů.

Kratší trasa potěší všechny, kteří jezdí rádi na kole a mají chuť zažít atmosféru závodu. Trasa vede po širokých cestách bez technických libůstek a dá se jet i na trekovém kole.  Délka je 35 km a nastoupáte při ní 600 metrů.

 

Kompletní informace najdete na stránkách Bike Prague.

AKTUALITY

11/3
Report z terénu: UCI body z Rhodosu i Poreče a role energetického managementu

Uplynulý víkend tým ATT Investments v Řecku a Chorvatsku ukázal, že o výsledku rozhoduje nejen síla v nohách, ale i strategie a schopnost eliminovat chyby.

10/3
WEBINÁŘ: Výživa v profesionální cyklistice s UAE Team Emirates

Nahlédněte do zákulisí nejlepšího cyklistického týmu světa. Zjistěte, jak se tvoří nutriční strategie pro WorldTour a jak vědecké poznatky přenést do reálného výkonu.

1/3
Enervit startuje sezónu s úřadující světovou jedničkou ATT Investments
V Enervitu nás baví spojovat síly s těmi nejlepšími, proto máme radost, že i pro letošní sezónu jsme partnerem pro tým ATT Investments.
7/1
Známe TOP produkty ENERVIT roku 2025

Zajímá vás, jakých doplňků ENERVIT se loni prodalo nejvíc? Mrkněte do našich e-shopových statistik níže a rovnou si bestsellery objednejte na letošní sezonu!

29/12
Legendární Jizerská 50 startuje už za měsíc, i s Enervitem

Další start legendy se blíží. Jizerská 50 začíná 29. ledna a vyvrcholí hlavním závodem na 50 km v neděli 1. února. Enervit coby specialista na výživu běžců na lyžích a dalších vytrvalostních sportovců samozřejmě nebude chybět – součástí této legendární akce jsme už přes 10 let.

Více aktualit

VÝŽIVOVÁ PORADNA

WEBINÁŘ: Výživa v profesionální cyklistice s UAE Team Emirates

Nahlédněte do zákulisí nejlepšího cyklistického týmu světa. Zjistěte, jak se tvoří nutriční strategie pro WorldTour a jak vědecké poznatky přenést do reálného výkonu.

4. výživový tip pro Jizerskou 50: Co jíst před startem

Tahle otázka zaměstnává mnoho vytrvalců, běžce a běžkyně na lyžích nevyjímaje. Co si dát v době 2 hodin před startem, abychom se cítili sytí, nebylo nám těžko a pomohli tělu s přípravou na výkon? My v Enervitu máme jasnou odpověď, podle které se řídí už tisíce sportovců včetně profesionálů – i těch, kteří se postaví na start Jizerské 50.

3. výživový tip pro Jizerskou 50: Doplňujte energii – ať vám nedojde

Na tratích závodů Jizerské 50 je potřeba si dobře rozvrhnout síly. Tak abyste daný závod nejen dokončili, ale vyhnuli se i krizím a mohli zajet svůj vysněný čas. S tím vám pomůže průběžný příjem energie na trati a my prozradíme, jak na to.

2. výživový tip pro Jizerskou 50: Pijte – poradíme co

Průběžné doplňování vhodných tekutin je důležitý faktor pro celkovou výkonnost a optimální pohodu sportovce. Pitný režim bychom měli dodržovat nejen během dne, ale především v průběhu tréninku a závodu. Vždyť tělo je minimálně ze 60 % tvořeno tekutinou a již ztráta pouhého 1 % vody znamená pokles výkonnosti a únavu.

1. výživový tip pro Jizerskou 50: Regenerujte – podpoříte výkonnost

Možná vás mate, že náš výživový seriál začíná regenerací. Ta vás přece bude zajímat až po dojetí závodu. My se ale bavíme především o regeneraci po trénincích, které ještě do Jizerské 50 absolvujete. Právě tahle regenerace totiž ovlivní, jak se budete v den D cítit a čeho budete na trati schopní.

Více aktualit