Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Startuje 13. ročník SkiTour a Enervit vám ve stopě i letos pomůže

Největší český seriál v běhu na lyžích se 3. ledna rozjede už potřinácté a jeho start bude již tradičně patřit Bedřichovskému Night Light Maratonu. Pak SkiTour zavítá i do dalších českých hor a v závěru bude možné sbírat body i v Polsku, což je letošní novinka. Stálicí je naopak partnerství Enervitu, aby se vám sportovalo lépe.

Kdo se chystá na některý závod SkiTour, může sáhnout po Enervit výživovém plánu na míru – podle délky trvání výkonu. Objednáte ho na našem e-shopu, nebo přímo při registraci na jednotlivé závody SkiTour. Nemusíte tak přemýšlet, co všechno byste měli s sebou mít, aby vám nedošla energie a závod jste si užili. A že je čeho užívat…

SkiTour odstartuje Bedřichovským Nigth Light Maratonem v Jizerských horách (3. a 4. 1.) a v lednu má na programu ještě další dva závody: šumavskou Zadovskou 30 (nový název pro Kašperskou 30; 18.-19. 1.) a beskydskou Karlovskou 50 přezdívanou „valašská Marcialonga“ (24.-25. 1.).

Další tři závody, včetně legendární Jizerské 50, se pojedou v únoru. Nejdřív v Orlických horách (Orlický maraton, 1.-2. 2.), pak v Jizerských horách (Jizerská 50, 7.-9. 2.) a na závěr v Jeseníkách (JeLyMan, 22.-23. 2.).

Zmiňovanou novinkou letošního ročníku je pak možnost získat body do individuálního hodnocení seriálu i účastí na vybraných závodech polského lyžařského festivalu Bieg Piastow (28. 2. – 1. 3.). Novinkou je i vyhlašování nejlepších závodníků a závodnic v celkovém pořadí Mini SkiTour, dětských závodech, které jsou součástí každé zastávky seriálu.

Podrobnosti o SkiTour se dozvíte na webu seriálu, energii na závody načerpáte na našem e-shopu.

AKTUALITY

29/5
Cyklistický Nova Cup odstartuje 13. 6. a my budeme u toho

Cyklisté se dočkali - start NOVA Cupu se blíží a druhý červnový víkend to vypukne! Enervit bude u toho jako oficiální výživový partner seriálu, který vyvrcholí posledním podnikem 3. října v Mikulově. Enervit tak budete mít vždy na dosah, aby se vám jelo lépe!

27/5
Využijte AKCE 3+1 ZDARMA a snížených cen na e-shopu

Využijte speciální akci a načerpejte energii pro své sportovní výkony díky tyčinkám Enervit Competition Bar. Ke každým 3 objednaným kusům vám dáme automaticky 1 ks ZDARMA, když do poznámky napíšete TYCINKA. Akce platí na našem e-shopu jen do 31. 5. - tak si pospěšte! Akci není možné využít v případě osobního odběru na prodejnách.

20/5
Seriál Běhej lesy odstartuje 6. června, samozřejmě i s Enervitem

Odložený start populárního běžeckého seriálu je tu a v červnu proběhnou hned tři závody – na Vysočině, v Lednici a ve Slavkovském lese. Enervit ani na jedné štaci nebude chybět a je připravený vám pomoci sportovat lépe v rámci celé série.

11/5
Závody se rozjíždějí, první MTB start bude i s Enervitem

Už o víkendu se pojede první cyklistický závod! Cyklovýzva NOVA CUP láká na parádní trať u Hradce Králové a je jasné, že u toho Enervit jako specialista na výživu vytrvalců nemůže chybět. Vždyť jsme hrdými partnery celého seriálu NOVA CUP, který odstartuje už v červnu.

2/5
Tomáš Bárta ovládl Kooperativa Lipno Lake, on-line závod Kola pro život

Závodníkům týmu TUFO PARDUS Prostějov se daří i ve virtuálních cyklistických startech. Závod Kola pro život Lipno Lake ovládl Tomáš Bárta, jeho týmový kolega Bruno Stoček byl bronzový.

Více aktualit

VÝŽIVOVÁ PORADNA

Jak nám pomáhají TUKY sportovat lépe?

Snad každý sportovec sleduje procento tělesného tuku a hlídá si jej, jako by to byl nějaký strašák. V jídelníčku se snaží držet si tuky od těla. Až se zdá, že tuky jsou vytrvalcův nepřítel. Tuky jsou ale pro vytrvalce to nejdůležitější energetické palivo, které umožňuje sportovat tak dlouho.

PODCAST: Jak snídat a jíst před závodem

Poslechněte si náš nový podcast s tematikou výživy ve sportu! Věnujeme se v něm tomu, co a proč jíst a nejíst před sportem, aby byl váš výkon co nejlepší. Podcast je přínosný pro cyklisty, běžce, triatlonisty i další vytrvalostní sportovce. Podcast si můžete rovnou pustit, nebo stáhnout a mít ho tak k dispozici kdekoli - třeba při sportu nebo vašich cestách.

Jak nám pomáhají SACHARIDY sportovat lépe?

Pro vytrvalecký výkon jsou sacharidy zřejmě nejklíčovější živinou. Jedná se o zdroj energie, který je na rozdíl od tuků dvakrát rychlejší ve své dostupnosti. To je i důvod, proč sacharidy jako zdroj energie dominují při vysoce intenzivních výkonech, nebo na začátku jakéhokoliv sportování.

PODCAST: Jak na růst výkonnosti během tréninku

Poslechněte si náš nový podcast s tematikou výživy ve sportu! Věnujeme se v něm tomu, jak na zlepšení kondice a růst výkonnosti v tréninku. Podcast je přínosný pro cyklisty, běžce, triatlonisty i další vytrvalostní sportovce. Podcast si můžete rovnou pustit, nebo stáhnout a mít ho tak k dispozici kdekoli - třeba při sportu nebo vašich cestách.  

PODCAST: Jaké zdroje energie využíváme během vytrvalostního výkonu?

Poslechněte si náš nový podcast s tematikou výživy ve sportu! Věnujeme se v něm tomu, jaké energetické zdroje využívají cyklisté, běžci, triatlonisté a další vytrvalostní sportovci. Podcast si můžete rovnou pustit, nebo stáhnout a mít ho tak k dispozici kdekoli - třeba při sportu nebo vašich cestách.  

Více aktualit