Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Startuje 13. ročník SkiTour a Enervit vám ve stopě i letos pomůže

Největší český seriál v běhu na lyžích se 3. ledna rozjede už potřinácté a jeho start bude již tradičně patřit Bedřichovskému Night Light Maratonu. Pak SkiTour zavítá i do dalších českých hor a v závěru bude možné sbírat body i v Polsku, což je letošní novinka. Stálicí je naopak partnerství Enervitu, aby se vám sportovalo lépe.

Kdo se chystá na některý závod SkiTour, může sáhnout po Enervit výživovém plánu na míru – podle délky trvání výkonu. Objednáte ho na našem e-shopu, nebo přímo při registraci na jednotlivé závody SkiTour. Nemusíte tak přemýšlet, co všechno byste měli s sebou mít, aby vám nedošla energie a závod jste si užili. A že je čeho užívat…

SkiTour odstartuje Bedřichovským Nigth Light Maratonem v Jizerských horách (3. a 4. 1.) a v lednu má na programu ještě další dva závody: šumavskou Zadovskou 30 (nový název pro Kašperskou 30; 18.-19. 1.) a beskydskou Karlovskou 50 přezdívanou „valašská Marcialonga“ (24.-25. 1.).

Další tři závody, včetně legendární Jizerské 50, se pojedou v únoru. Nejdřív v Orlických horách (Orlický maraton, 1.-2. 2.), pak v Jizerských horách (Jizerská 50, 7.-9. 2.) a na závěr v Jeseníkách (JeLyMan, 22.-23. 2.).

Zmiňovanou novinkou letošního ročníku je pak možnost získat body do individuálního hodnocení seriálu i účastí na vybraných závodech polského lyžařského festivalu Bieg Piastow (28. 2. – 1. 3.). Novinkou je i vyhlašování nejlepších závodníků a závodnic v celkovém pořadí Mini SkiTour, dětských závodech, které jsou součástí každé zastávky seriálu.

Podrobnosti o SkiTour se dozvíte na webu seriálu, energii na závody načerpáte na našem e-shopu.