Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Wojciech Pszczolarski z TUFO PARDUS Prostějov čtvrtý na dráhovém MS

Výborný výsledek zajel na dráhovém cyklistickém mistrovství světa člen TUFO PARDUS Prostějov a polský reprezentant Wojciech Pszczolarski. V bodovacím závodě se dlouho pohyboval na medailové pozici a nakonec skončil stejně jako loni čtvrtý. Navíc si člen Enervit Teamu zajistil účast na olympiádě.

Pszczolarski se nejdřív postavil na start bodovacího závodu, pak absolvoval madison se svým reprezentačním kolegou Danielem Staniszewskim. Právě v něm si polští závodníci vyjeli účast na olympijských hrách, ačkoli kvůli defektu brali až 12. místo. V individuální bodovačce byl Pszczolarski blízko medaile. „Bylo to skvělé, cítil jsem se silný a opět chybělo málo! Madison byl pro mě důležitý, ale nešlo to podle představ kvůli defektu s pádem. Nakonec jsme se ale kvalifikovali, takže v tomto směru jsme cíl splnili,“ těšilo Pszczolarskeho.

 

Na dráhovám světovém šampionátu startoval i jeho týmový kolega z TUFO PARDUS Prostějov a člen Enervit Teamu Daniel Babor. Pro něj to byl ve scratchi první start v elitní kategorii mistrovství světa, věkem totiž ještě patří do kategorie U23. Babor na šampionát odcestoval ve výborné formě a nakonec bral 14. místo.

 

Tým TUFO PARDUS Prostějov aktuálně zahájil i silniční sezonu závody na Rhodosu a stejně jako v předchozích sezonách spoléhá v otázce výživy na Enervit. K nejoblíbenějším produktům cyklistů prostějovského týmu patří Enervit PRE Sport, energetické gely, tablety Enervit Carbo Tablets a tyčinky Enervit Performance Bar nebo regenerační nápoj Enervit Recovery Drink.

AKTUALITY

26/3
Máme pro vás další on-line seminář, tentokrát o nutričních hodnotách

Nabízíme vám další on-line seminář pro růst vaší výkonnosti. Abyste nemuseli nikam chodit a mohli se jen dívat. Tentokrát jsme se zaměřili na to, jak číst nutriční hodnoty na etiketách (nejen) sportovní výživy.

13/3
Cyklistický Nova Cup odstartuje i s Enervitem

Kvůli aktuální situaci není zcela jasné, kdy nový ročník oblíbeného cyklistického seriálu odstartuje. Jasné ale je, že Enervit bude u toho – jako oficiální výživový partner. To platí pro všech 11 závodů, které vyvrcholí posledním podnikem 3. října v Mikulově. Enervit tak budete mít vždy na dosah, aby se vám jelo lépe!

29/2
Vít Pavlišta vyhlíží běžeckou sezonu a přál by si i start na olympiádě

Vrcholem sezony bude pro několikanásobného mistra republiky v maratonu a půlmaratonu Pražský maraton. Kdyby se ale zadařilo, mohly by to být i olympijské hry v Tokiu. Vypsaný limit považuje Vít Pavlišta za nereálný, teoretickou naději na start pod pěti kruhy v sobě ale živí. Jaké jsou plány člena Enervit Teamu pro nadcházející sezonu, a jak vypadá jeho příprava? To prozrazuje v rozhovoru.

26/2
Mrkněte na on-line seminář o ADAPTACI coby principu růstu výkonnosti

Chcete vědět, jak posunout svou výkonnost? Pusťte si náš on-line seminář! Dozvíte se na něm o adaptaci coby principu růstu výkonnosti.

21/2
Silvini Madshus Team slaví úspěchy v bílé stopě doma i ve světě. Teď ho čeká Vasův běh

Perfektní výsledky na domácí Jizerské 50 byly pomyslnou třešničkou na letošních výsledcích Silvini Madshus Teamu. Tomu patří v prestižním mezinárodním seriálu dálkových běhů Visma Ski Classics 11. místo a výborně se prezentuje i na domácích závodech. A tak je šéf týmu Marek Pazderský s průběhem sezony velmi spokojený. „Hodnotím to pozitivně a mám radost. Největší asi z toho, že jsme do sezony vůbec nastoupili. Chtěli jsme už končit, tak mám teď radost, že jedeme dál,“ prozrazuje v rozhovoru.  

Více aktualit