Podporovaní sportovci
Podporovaní sportovci
Podporovaní sportovci
Podporovaní sportovci
Podporovaní sportovci
Podporovaní sportovci
Podporovaní sportovci
PARDUS TUFO Prostějov

disciplína

Cyklistika

Sportovní klub cyklistů Prostějov navázal na činnost předešlých klubů závodní cyklistiky v Prostějově, jejichž historie se datuje do roku 1885. Jeho cílem je vychovávat špičkové sportovce a dobré lidi. Při klubu PARDUS TUFO Prostějov je také zřízeno Národní sportovní centru mládeže – cyklistiky, kde jsou vychováváni mladí talentovaní závodníci. Každoročně tak zástupci klubu startují na juniorském ME a MS na silnici i dráze.   

NEJOBLÍBENĚJŠÍ PRODUKTY:

 

  • ​všechny řady Enervit gelů včetně kofeinových
  • želé Enervit PRE Sport
  • energetické tyčinky Enervit Power Sport a Power Sport Competition
  • energetické tablety Enervit GT Sport - pomáhají a chutnají naprosto všem
  • zejména v průběhu etapových závodů se neobejdeme bez regeneračního nápoje Enervit R2 Sport, který má masér ihned po příjezdu závodníků k týmovému autobusu již namíchán, aby ho závodníci měli k dispozici po etapě bez prodlení
  • silniční cyklistika je o několikahodinových výkonech a ty by nebylo možné podávat bez kvalitního pitného režimu, který je zabezpečován jak z pevných bufetů, tak z týmového mechanického vozu. Pro tento účel nám slouží vyzkoušená Enervit klasika - ionotvý nápoj Enervit G Sport.

 

VÝSLEDKY:


Skvělými výsledky na dráze se může chlubit Wojciech Pszczolarski, který je dvojnásobným evropským šampionem v bodovacím závodě a má i bronz z mistrovství světa.

Mladí domácí závodníci mají velkou kolekci medailí z národních šampionátů a po vzoru svých kolegů chtějí své sbírky doplnit i o cenné kovy také ze světových soutěží.

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE